320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Eks ole näha. Kalev on tõesti Rakvere eelmise hooaja täiendustega + Järvaga tõsisemaks pähkliks osutunud siin liigas.
    Kurb fakt on aga see, et kes iganes sinna Premmi pääseb, sealt sama kiiresti ka tagasi tuleb.
    Rakvere fännina loodan, et võidame esiliiga, kuid Premmi küll ei taha veel uuesti kogeda.
    Invaliidne mõtlemine. lammutage siis juba II liigas, kui kõrgemale pürgimisega kaasnevad kaotused nii frustreerivad.
    Ainult Eestis.....

    2006 - Vaprus - 7. Ajax - 8.
    2007 - Kalev - 6, Kuressaare - 9. langes üleminekumängudes võõrsilvärava reegli tõttu napilt Kaljule.
    2008 - Sillamäe - 6., Kalju - 5.
    2009 - Kuressaare - 8., Paide - 9. jäi üleminekumängudes Valga vastu püsima
    2010 - Lootus - 10
    2011 - Ajax - 10.
    2012 - Kalev - 9, jäi püsima, Viljandi, Tammeka vangerdused.
    2013 - Infonet - 6. (2012 Tammeka (10) asemel oleks pidanud mängima Tarvas)
    2014 - Lokomotiv - 9., langes üleminekumängudes võõrsilvärava reegli tõttu napilt Tulevikule.
    2015 - Pärnu -8., Tulevik - 10.
    2016 - Tarvas - 10.
    2017 - Tulevik - 9, võimalus tõusta 8.-ks

    16-st Esiliigast tõusjast on langenud al. 2006 a hooajast kohe tagasi 6 klubi, veidi rohkem kui kolmandik. Täielik häving ainult 2011 a. Ajax ja 2016 a. Tarvas.

    Kommentaar


      #92
      Invaliidne mõtlemine. lammutage siis juba II liigas, kui kõrgemale pürgimisega kaasnevad kaotused nii frustreerivad.
      Ainult Eestis.....
      See on ainult minu isiklik arvamus, ei kõnele teiste fännide eest. Kuna me ei suuda uusi täiendusi hoida meeskonnas ning Eesti mõistes talendikate noorte pealetulek võtab veel aega, siis ei näe mina pointi eelviimase koha eest võidelda. Premium liiga on liiga suureks koormuseks töötavatele mängijatele, Esiliiga on okei ning väga hea, et suudame Esiliigas konkurentsivõimelised olla samalajal kõvasti panustades noorte arendamisele.

      Romario jutt on õige.

      Kommentaar


        #93
        Isiklik eelistus oleks

        Õlleliigast välja

        Viljandi/Paide off (pigem siiski Viljandi, või ikkagi Paide)
        Pärnuga on kõik selge

        Õlleliigasse:

        Tallinna Kalev
        Rakvere Tarvas (Rakvere linnana väga tore koht ju) või kui tõesti ei vea, siis Maardu :/

        Kommentaar


          #94
          Kodanik ööö kirjutas aastapäevad tagasi Maardu kohta nii
          Küsisin eile Maardulinna spordi bossilt,kuidas ülemineku mänguga ja meistriliigaga.Vastus oli lihtne ja mahlakas-Nahui seda vaja.
          Kuidas sel aastal? Sama vastus?

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Kodanik ööö kirjutas aastapäevad tagasi Maardu kohta nii
            Kuidas sel aastal? Sama vastus?
            Eelmisel aastal ju mängiti Pärnuga üleminekuid, milles kühvel?

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas sosku Vaata postitust
              Kodanik ööö kirjutas aastapäevad tagasi Maardu kohta nii
              Kuidas sel aastal? Sama vastus?
              hkm, kodanik ööö avaldusi koguni aasta pärast meenutada? Neid ei saa ju reaalajaski uskuda.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                Eelmisel aastal ju mängiti Pärnuga üleminekuid, milles kühvel?
                Mul tundus, et Maardu nagu väga ei tahtnud premmi tõusta. Õnneks või kahjuks saadi Pärnult tala ja dilemma vajus ära.

                Kommentaar


                  #98
                  Nii palju kui ma siit ja sealt kuulnud olen, siis on neil eesmärgid küll kõrgemad kui Esiliiga.

                  Kommentaar


                    #99
                    See on muidugi paras geograafiline katastroof kui Maardu ja Kalev meistriliigasse saaks. Oleks kokku 6 klubi Tallinna piirkonnast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rookies Vaata postitust
                      See on muidugi paras geograafiline katastroof kui Maardu ja Kalev meistriliigasse saaks. Oleks kokku 6 klubi Tallinna piirkonnast.
                      Ja kui Kalju U21, Keila ja Kalev U21 Esiliigasse tõuseksid, oleks ka Esiliigas kokku 6 klubi Tallinna piirkonnast

                      Kommentaar


                        Tundub suht normaalne et enamus klubisid tuleb Tallinna piirkonnast. Harjumaal elab üle 40 protsendi Eesti elanikest ning ilmselt on alla 30 aastaste osakaal palju rohkem pealinna kasuks kui keskmine.

                        Kommentaar


                          Pluss 1 Karterile

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib Levadia U21 taktikaline asetus jalgpall.ee andmetel

                            Kommentaar


                              wtf, Tarvas?

                              Kommentaar


                                Mina isiklikult kiidan Rakvere tänase tulemuse heaks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X