320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Moepolitsei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti Moepolitsei

    Prantsusmaa pilditeemast tuli mõte teha teema, kuhu koguda moenõuandeid ja moe uusi suundasid.
    Jalgpallurid on eriti värvikirev tõug ja nendelt on niimõndagi õppida.

    Ma siis alustan paari tagasihoidliku pildiga

    Stephen Appiah

    Paul Pogba
    Joga Bonito!!!

    #2
    Appiah on täishomo, Pogba on see-eest väga cooool...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      #3
      Ma olen ilmselgelt konservatiivist retard, aga see teema ja siin väljatoodud eredad eksämplid kehastavad imho suurt osa sellest, mis tänapäeva jalgpallis tõsiselt perses on.

      Kommentaar


        #4
        Pogba on vist ehedaim näide sellest, et mida rohkem teenid, seda suurem on võimalus, et riietud nagu kodutu.

        Kommentaar


          #5
          Pique kandis ka ju kunagi toredat ürpi

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Pogba on vist ehedaim näide sellest, et mida rohkem teenid, seda suurem on võimalus, et riietud nagu kodutu.
            Olen täiesti kindel, et paljudel juhtudel taotluslik. Piquel oma rüütlirüüga ilmselgelt ei õnnestu ühtegi inimest tänaval mitte naerma ajada, aga Pogba võib nii mõnelgi juhul rahulikumalt massi vahele ära sulanduda...

            Kuna autod on ka mood ja mitte keegi neid siia peale minu niikuinii ei pane, siis paar edevamat stiilinäidet kah:

            Range Rover Sport Lumma CLR-RS
            kuti numbrimärk on lihtsalt "WI8 ONY", rohkem kirjeldamist ei vaja...


            Samuti saab minu poolt propsi härra Özil, kelle numbrimärk on vist kõige lahedam isegi, tegelt.
            D(Deutsche) MO(Mesut Özil) 10(kümme)
            Porsche Panamera Turbo Techart Grand GT
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              #7
              Dani Alvesel on ka läbi aegade päris põnev riietus olnud
              Lisatud failid

              Kommentaar


                #8
                Alex Song ei jää kaugele maha

                Kommentaar


                  #9
                  Djibril Cisse



                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Alex Song ei jää kaugele maha
                    ta on jah väga moekas

                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      #11
                      Voronin jäi alati truuks oma juurtele

                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui enamik on nagu lapsed kommipoes, siis Pogba riietus on lahe.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #13
                          Eks riietus on igaühe enda otsustada, aga mina valiks pigem sellise stiili:

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Ei taha su rõõmu rikkuda, aga minu meelest ajasid nad kõik korra pintsaku selga, kui vist kogu tiimi enne EM-i niiviisi ühiselt pildistati vms...

                            Mäletan lihtsalt, nagu oleksid samad ülikonnad olnud, sealt ka see jutt.
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Ei taha su rõõmu rikkuda, aga minu meelest ajasid nad kõik korra pintsaku selga, kui vist kogu tiimi enne EM-i niiviisi ühiselt pildistati vms...

                              Mäletan lihtsalt, nagu oleksid samad ülikonnad olnud, sealt ka see jutt.
                              Võib nii olla, aga Pirlo ja Buffon ei suudaks vist isegi karnevalile minnes nii riietuda nagu need ülemised härrad. Mingi elementaarne stiilitunnetus võiks olla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X