320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas enrito Vaata postitust
    Ei tea, kas Levadia kunagi mingisuguse korralikuma karistuse ka saab platsil toimuva eest või vaatame sellest kõigest mööda?
    See punt tuleb haiglasse saata jes.

    Kommentaar


      Emotsioon käib jalgpalli juurde ning juttud lisakaristustest klubile on kindlasti liialdus. Ma ei pretendeeri tõele, aga minu silmis oli teine punane pigem ülepingutatud.

      Kommentaar


        Algselt postitas soc Vaata postitust
        Emotsioon käib jalgpalli juurde ning juttud lisakaristustest klubile on kindlasti liialdus. Ma ei pretendeeri tõele, aga minu silmis oli teine punane pigem ülepingutatud.
        FCI Levadia ja Kuressaare vahelises kohtumises said lõpuminutitel toorutsemise eest punase kaardi nii Joao Morelli kui ka Bogdan Vaštšuk.


        selgelt jalaga löögiliigutus on punane kaart
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          See U19 satsi tulemus on ikka päris rõve. Eesti parim U19 sats saab islandlastelt kahe mängu peale 16-1. Täiesti perses.

          Kommentaar


            Peale võõrsilmängu kaotust mängiti kodus ilma mitme juhtmängijata. Tegelikult pole kindlasti Levadia Eesti parim u-19 tiim, Levadia kvalifitseerus sinna tänu u-19eliitliiga võidule, mis on tegelikult väga nõrk liiga, kuna kõik selle vanuse paremad vennad mängivad duublites või juba esindustes ehk siis see liiga on mõeldud neile,kes ei ole valmis kõrgemal mängimiseks. Esimeses mängus kaasa teinud Komlov ja Krutogolov pole minu teada see hooaeg u-19 eliitliigas minutitki mänginud. Õnneks korraldatakse järgmine aasta Eestis kvalifikatsiooni turniir 8 Eesti U-19 tiimi vahel ,kust saab teada reaalselt parima selle vanuse tiimi.

            Kommentaar


              See on ikka kaif kuidas järjekordselt metallivargaid kotitakse. Ja nii iga jumala kord rsk!

              Kommentaar


                Levadia on ikka rämedasse mudasse vajunud. Vist löövad pool koosseisu peale hooaega minema. Näha, et meeste probleemid peituvad peas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                  Levadia on ikka rämedasse mudasse vajunud. Vist löövad pool koosseisu peale hooaega minema. Näha, et meeste probleemid peituvad peas.
                  Või siis klubi kui Levadiat ei eksisteeri enam.. 😀

                  Kommentaar


                    Ikkagi, tulles tagasi eilse koslepi juurde, mis toimus natuke enne karikamängu, siis see on murettekitav. Kes siin peaks vastutuse võtma? Kas siin saab näpuga näidata vaid Levadia suunas? Jalgpalliliit ei peaks midagi nagu ütlema? 6,5 tuhande elanikuga linn (kes võtab mängijaid eranditult vaid oma linnast) taob kahe mängu kokkuvõttes meie tippsatsi noortele 16 väravat - no see pole normaalne. Kas see, kui hakkame meie noortele nüüd stippi maksma, teeb nad islandi noortest tugevamaks/paremaks? Ma väga kahtlen, kas selle Akranese esindusmeeskond üldse täisproff on, pigem mitte..
                    //

                    Kommentaar


                      Nagu varem mainis siis Levadia u-19 pole kindlasti isegi Eesti u-19 vanuseklassi top 4,5 sats ehk kellegi teise tiimi mängimisel oleks kindlasti Eesti nr1 u19 satsi vääriline tulemus tulnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
                        Nagu varem mainis siis Levadia u-19 pole kindlasti isegi Eesti u-19 vanuseklassi top 4,5 sats ehk kellegi teise tiimi mängimisel oleks kindlasti Eesti nr1 u19 satsi vääriline tulemus tulnud.
                        Vahet pole. Mitte ükski meie profimeeskonna U19 sats ei tohiks saada islandlastelt kahe mängu peale skooriga 16-1 taha. Kaotada mäng 12-1... See on täiesti kriminaalne minu meelest. Keegi seda mängu reaalselt nägi ka? Mis pagan seal toimus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                          Ikkagi, tulles tagasi eilse koslepi juurde, mis toimus natuke enne karikamängu, siis see on murettekitav. Kes siin peaks vastutuse võtma? Kas siin saab näpuga näidata vaid Levadia suunas? Jalgpalliliit ei peaks midagi nagu ütlema? 6,5 tuhande elanikuga linn (kes võtab mängijaid eranditult vaid oma linnast) taob kahe mängu kokkuvõttes meie tippsatsi noortele 16 väravat - no see pole normaalne. Kas see, kui hakkame meie noortele nüüd stippi maksma, teeb nad islandi noortest tugevamaks/paremaks? Ma väga kahtlen, kas selle Akranese esindusmeeskond üldse täisproff on, pigem mitte..
                          Jalgpalliliit vastutab Levadia noortetöö eest?
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Vahet pole. Mitte ükski meie profimeeskonna U19 sats ei tohiks saada islandlastelt kahe mängu peale skooriga 16-1 taha. Kaotada mäng 12-1... See on täiesti kriminaalne minu meelest. Keegi seda mängu reaalselt nägi ka? Mis pagan seal toimus?
                            Pandi mingi lambi kaikapead mängima peale võõrsilmängu kaotust ja sealt see tuli ma arvan.

                            Kommentaar


                              Ja levadia noortetöö on kindlalt viimastel aastatel vajaka jäänud.(Tulemused duubliga esiliigas,vähe oma klubi mängijaid noortekoondistes (U-17 ja üles poole))

                              Kommentaar


                                Meil suudavad isegi 3-4. liiga klubid sarnase skooriga saada ML klubidelt karikas. Et nagu ei kujuta ette, et Levadia u19 ei suudaks isegi kaitses niimodi seista, et iga ~7 minuti tagant sisse ei laseks.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X