320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Bogdan on kunn raisk!
    Kaitsetööga on kenasti suudetud mõlemad väravad tühistada, mõttetuks muuta. Ulme lihtsalt. Eriti üks mees seal.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Kaitsetööga on kenasti suudetud mõlemad väravad tühistada, mõttetuks muuta. Ulme lihtsalt. Eriti üks mees seal.
      Kui sa mõtled ühte eksnoortekoondislast, siis minu betradar on punases juba paar viimast hooaega. Kahjuks pole õnnestunud siiani teda aga asendada seal..
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Dundalk paistab olevat võidetav vastane ja kordusmängus on head šansid edasi minna. Levadia kaitsemängu tuleks palju paremini korraldada - kuidagi liiga vabaks jäeti iirlased. Samuti vilistati enamik kahevõitlusi Levadia kahjuks, millest mõni tundus ebaõiglane olevat. Samas lennati liiga tihti hilinenult sisse. Mehed tundusid kohati endast väljas olevad ja kole palju lihtsaid eksimusi tuli sisse. Loodetavasti oli see Levadia mängijate halb keskendumine, mitte iirlaste kvaliteet.

        Kommentaar




          TUNNISTAGE ÜLESSE NÜÜD, KES SIIT

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            https://vm.tiktok.com/ZMd7yE7yS/

            TUNNISTAGE ÜLESSE NÜÜD, KES SIIT
            Linnupoja vist.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Miks seal #FCFlora on muidu?

              Kommentaar


                Järsku Flora noormängijad?

                Kommentaar


                  Ma arvan, et autor lihtsalt ei tea peale Flora Eestis ühtegi teist klubi.

                  Kommentaar


                    E: oih, ma vajutasin telefonis valele teemale

                    Kommentaar


                      Poodi mune ostma.

                      Kommentaar


                        Veits tulen ventima siia. Kas Savic ja Vassiljev muidu vaatavad kaitsepoolt ka tiimis või ainult rünnak on teemas? Päris kuramuse uskumatu, kuidas meie tippklubi (minu lemmikklubi) ei suuda mingit normaalset kaitset leida.

                        Ma julgen pakkuda, et ca. 80% mängudest Levadial käriseb karmilt kaitses. Individuaalsed eksimused, see idiootne kolmnurk mida väravavahiga mängitaks ei aita kaasa muidugi. Igaljuhul, Savic ja Vassiljev- mina kirjutan kaotuse teie hingele. TERVE EFFING hooajaga ei suudeta kaitseliini sirgeks lükata.. HÄBI!

                        Kommentaar


                          Appi milline lõpp, jube kahju.

                          Kommentaar


                            Valus lõpp, aga kahe mängu põhjal Dundalk kindlasti parem võistkond. Mängivad üsna lihtsat jalgpalli ning Levadia olematu keskväli ja logisev kaitse karistasid mõne Levadia ründemängija väravaga lõppenud säravamad liigutused ära.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              kui sellisest tiimist Zaka, Vastsuk ja Agyiri ära võtta, siis polegi eriti lootust siit väravat lüüa
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kahju. Jälle viimastel minutitel. Samas oli kaotus vägagi loogiline. Vaštšuki tööpäev jäi lühikeseks, Zakal väravale löömine ei sujunud, Leva kaitse logises nagu sel hooajal on korduvalt juhtunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X