320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mida sa kõvatad, noorteklassides on üpriski tavaline, kui üks vv mängib platsil, eriti siis, kui osa paremaid mängijaid veel eemal on. On juhtunud ka nii, et väravavaht mängib platsil, aga väravas on väljakumängija.

    See muidugi ei õigusta Levadia viletsat mängutaset. Nagu ka Flora kehvavõitu taset selles liigas.


    Noorteklassides võib absoluutselt igast asju juhtuda ja paljud väravavahid on tegutsenud mingil perioodil väljakumängijana ning saavad seejuures ka enam-vähem tasemel hakkama, aga me räägime hetkel mängijast, kes on jõudnud juba meesteklassi, kus on toimunud spetsialiseerumine. Kui meil on nüüd tõsiseltvõetav U19 Eliitliiga ja selle võistluse raames mängib esmajärjekorras väravavahina tegutsev mängija väljakul, siis see on ilmselgelt märkimisväärne ja piinlik juhtum.

    Kommentaar


      Need U19 liigad on meil alati tegelikust nõrgemad olnud, sõltumata nime kõlakusest, kus paljud vanuselt kõlblikud mängijad mängivad pigem meeste seas. Peaksid seda ka teadma.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Need U19 liigad on meil alati tegelikust nõrgemad olnud, sõltumata nime kõlakusest, kus paljud vanuselt kõlblikud mängijad mängivad pigem meeste seas. Peaksid seda ka teadma.
        Nojah, kui sa pole siiani aru saanud, et tänavusest hooajast on U19 Eliitliiga kontseptsioon muutunud ning meeskondadesse on registreeritud kõik (või siis vähemalt suurem enamus, pole täpset analüüsi teinud) selle vanuseklassi parimad mängijad ning mängud mängitakse perioodil, et see võimalikult vähe segaks meestejalgpalli, siis olen nõus alla andma.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Nojah, kui sa pole siiani aru saanud, et tänavusest hooajast on U19 Eliitliiga kontseptsioon muutunud ning meeskondadesse on registreeritud kõik (või siis vähemalt suurem enamus, pole täpset analüüsi teinud) selle vanuseklassi parimad mängijad ning mängud mängitakse perioodil, et see võimalikult vähe segaks meestejalgpalli, siis olen nõus alla andma.
          Seda lühikest turniiri mängitakse selleks, et Euroopasse pääseks parim meeskond, mitte nii, nagu mullu juhtus. Nimekirjas võivad ju kõik parimad olla, iseasi, kas ka mängivad.

          Kommentaar


            Mu eesmärk polnud selgeks teha, miks seda turniiri mängitakse, vaid mis kuradima numbrid vaatavad vastu meie tippmeeskonna noortelt. See, et mõned tegelased on türgis, ei ole pädev vabandus, et miks on sellised numbrid laual. Kui nüüd kujutada ette olukorda, kus aastaid Levada on teinud investeeringuid klubisse ja sisuliselt pole mitte kui midagi tagasi tulnud ja mingitel hetkedel ongi olukord, kus raha ei ole ja tuumik kaob ja need samad noored peavad hakkama tegusi tegema, et klubi au päästa näiteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mu eesmärk polnud selgeks teha, miks seda turniiri mängitakse, vaid mis kuradima numbrid vaatavad vastu meie tippmeeskonna noortelt. See, et mõned tegelased on türgis, ei ole pädev vabandus, et miks on sellised numbrid laual. Kui nüüd kujutada ette olukorda, kus aastaid Levada on teinud investeeringuid klubisse ja sisuliselt pole mitte kui midagi tagasi tulnud ja mingitel hetkdel ongi olukord, kus raha ei ole ja tuumik kaob ja need samad noored peavad hakkama tegusi tegema, et klubi au päästa näiteks.
              Vaidleks vastu... vaadates võimekust, millega arendatakse, siis need mõned tegelased, kes Türgis on ongi see vili, mida noppida ja kõik muu on kohatäide. Väga naiivne ja enesepettus on loota, et nüüd suuname tähelepanu noortetööle ja treileritega laseme 3 aastapärast nagu noored vasikad kevadel karjamaale lahti.

              Kommentaar


                Screenshot_20200312-094139.jpg

                Levadia iroonia on kõrgtase ����

                Kommentaar


                  Kas Yuri ei olnud palgaalandusega nõus?

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Üsna kindel, et palgateema. Samas Levadial on asendust küll

                    Kommentaar


                      Ma ei usu, et palgateema. Kõik stabiilsem mängija mentaalselt Tkatšuk nüüd just ei olnud. Ei oleks ju liig spekuleerida, et korraldas miskit näiteks trennis. Muidugi natukene irooniline, et uudis tuleb suht samal ajal välja kui kontaktid trennis jälle lubatud..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma ei usu, et palgateema.
                        Ma pigem usun seda.

                        Kui sa oled närviline mängus, ei tähenda, et oled närviline elus. Vaata Poljakovi näiteks.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Reimi laused on suhteliselt üheselt arusaadavad:
                          Klubi pakutud tingimused talle ei sobinud ja ta ei soovinud enam meeskonnas olla. Treenerina tahan ma, et minu mängijad päriselt tahaksid siin olla. Kui tingimused muutusid, siis on igal mängijal õigus oma elu ise elada," selgitas peatreener Soccernet.ee-le. "Ma tean, et karantiiniaja tingimustes ei saanud ta klubiga kokkuleppele."
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.

                            Tkachuk lubas endale liiga palju lõualõksutamist. Selline tunne, et vend nägi peeglist kogu aeg Gattusot vastu vaatamas. Selle närvitsemisega keeras tala oma meeskonnale kahjuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                              Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.
                              Momendil ei ole küll Tkatchukile väärilist asendust. Tema roll Levadia mängu ehitamisel ja vastase mängu lõhkumisel oli väga suur.
                              Pealegi pole palju selliseid mängijaid kes suudaks ühe karistuslöögiga vastase väravavahi ja klubi auti lüüa.

                              Kommentaar


                                Eesti koondise põhiväravavaht käib vabal ajal patrullimas.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X