Lehekülg 534, kokku 535 EsimeneEsimene ... 34434484524530531532533534535 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 10 661 kuni 10 680, kokku 10688
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener
    Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?
    Mu arust käis ka Tussisööjatest see nimi läbi.

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    solvavad väljendid
    Kusjuures mängijana seda väga ei mäletaks, aga Kingil tundub suht lühike süütenöör olevat. Betsafe podcastis ka tulistab üsna tugevalt. Kuigi paljud mõtted tal on seal head olnud, siis vaikselt tekib minu jaoks siiski kuvand inimesest, kelle mentaliteet on "kõik teised on süüdi".

U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tal oli ka mängijana sellega probleeme, kui tribüünilt talle asjakohaseid "komplimente" hüüti. Tuli nii mõnigi kord ütlejaga dialoogi pidama ja lubas selle käigus nii mõndagi huvitavat korda saata. Selles suhtes on kõik korras, et midagi pole muutunud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2018

Algupärane

Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?

Kапитен на Македониja
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?
    Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
    Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi.
    Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
    Aga palun:

Kas on nii, et Savic juhendab ja Vassiljev otsustab? Vassiljev: me koos otsustame

https://soccernet.ee/artikkel/kas-on...koos-otsustame

Kes siis ikkagi Levadia peatreener on – vaikne Vassiljev või häälekas Savic?

https://soccernet.ee/artikkel/kes-si...haalekas-savic

End peatreeneriks nimetanud Savic: peame oma suhtumist muutma

https://soccernet.ee/artikkel/end-pe...htumist-muutma
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Esimeses mängus olid mõlemad igatahes kirjas peatreeneritena.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.
    ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Kingil on tegelikult oskus ka enda üle nalja teha ning möönda, et kõik ei läinud päris nii, nagu temast ehk karjääri alguses loodeti. Meenub kohe üks betsafe'i taskuringhäälingu osa, kus Sappineni resultatiivsust kiitis ka Kink, lausega stiilis "ta lõi mõne mänguga sama palju kui ma terve karjääri jooksul".

Kohati on jah lahmiv, aga mulle tundub, et enamasti on Kingi väited ikka õigustatud. Tal on lihtsalt selline mahlane kõnepruuk, mida ei tohi sõna-sõnalt tõsiselt võtta, uba tuleb sealt seest välja kõdritseda.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Kink on ehe näide inimesest, kes enne ütleb ja pärast mõtleb. Lahmib midagi ja väga tihti 10 sek peale seda, ütleb ka ise "okei, päris nii hull tegelt asi ka pole." Enamasti on ikka tegemist väga subjektiivsete ja kallutatud arvamustega.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kui inimese reaktsiooniks on väljakul mis iganes põhjusel tekkinud konfrontatsiooni ajal küsida vastaselt: "A kus sina mänginud oled?", siis on see ilmselge viide nartsissismile.

Kапитен на Македониja
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.
    Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks
    Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.
    Piisas sellest, et mainida Liitu ja kohe lennatakse Pohlaku? kaitseks peale. See tõestab taaskord meie jalgpalli probleemide olemust.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Mmmmmmm... mul on alati kodus kilo või pool Sõrve mett.
    Ma tänan, et sa seda meelde tuletasid, rannaniitude mesi on parim.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Levadia palkas endale juba kolmanda leegionäri keskkaitsesse. Sedapuhku koguni 202cm pikkune Luka Lukovic. Aastaid kümme ja mõni peale mängis Kaljus selline naljamees nagu Vitali Shuhanau, kes oli lausa 205cm ja peamäng ei olnud tema tugevusteks (neid tal muidugi ilmselgelt ei olnudki), aga päris igapäevane ei ole, et kahemeetrist väljakumängijat näeb. On meil neid Eesti liigas üldse veel olnud? Sander Post on erinevatel andmetel 199-201 ja Tjapkin ka veidi alla kahe meetri. Rohkem endale selliseid kolgesid ei meenu.

Tendents on muidugi huvitav. Kui mõni aeg tagasi võis öelda, et vähemalt keskkaitsjaid suudame me kenasti toota ja on neid hetkelgi ju kõrgemal tasemel mängimas, siis koduliiga kontekstis on see siinsete tippklubide jaoks üks peamiseid murekohti. Levadia on juba kolm leegionäri keskkaitsesse toonud, Kalju vajab ilmselgelt keskkaitsesse lisajõudu, vähemalt ühe, kuigi tegelikult kahe mängija jagu ja Paide on andnud samuti välja signaali, et keskkaitsesse võimaluse korral keegi veel juurde toodaks.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

19-aastane ja 202 sentimeetri pikkune keskkaitsja Serbiast. Luka Lukovic.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Aamir Abdallahiga ka ametlikult allkirjad all. Tarmo Kink tegi podcastis juba nalja ära, et tegemist on vaesemehe Kingiga, aga endalegi jäi esimest korda ta tipphetki vaadates silma, et ikka väga sarnane tüpaažilt. Kahurit tal jalas ei ole, aga kohapealt minek ja petted on küll täiesti üks-ühele. Paremat jalga ei eksisteeri muidugi absoluutselt, et ennegi nähtud väga tugevalt ühejalgseid mängijaid, aga tal tundub parem jalg küll ainult kõndimiseks olevat. Vasak võib see-eest siin liigas küll piisavalt pahandust teha.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud