320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, et sellises faasis, kus enam testimist ei toimu, kasutatakse algkoosseisus kuue leegionäriga kooslust, millega EMV mängida ei saaks.

    Kommentaar


      Levadia 1-0 Avangard

      Protokoll

      Pildigalerii

      Spartak-2 1-0 Levadia

      Protokoll

      Pildigalerii
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Käisin täna hommikul FCI Levadia mängu-eelsel pressikonverentsil. Peatreener Aleksandar Rogici mõtted homse Levadia - Kuressaare mängu eelvaates (avaldub hiljem), aga praege lugemiseks Juri Tkatšuk ja Markus Jürgenson.

        Juri Tkatšuk 14 kollasest kaardist: Premium liiga polnud mu agressiivseks mänguks valmis
        FCI Levadia poolkaitsja Juri Tkatšuk pidi Premium liiga avavoorukohtumise Tallinna Kaleviga vahele jätma eelmisel hooajal teenitud võistluskeelu tõttu. Nimelt teenis Tkatšuk 2018. aasta viimases voorus oma hooaja 14. (!) kollase kaardi.


        Markus Jürgenson vahetusmehe rollist: konkurents viib edasi
        2018. aastal kuulus FCI Levadia äärekaitsja Markus Jürgenson meeskonna koosseisu kõigis Premium liiga kohtumistes (35), kus see võimalik oli. Ühe korra sekkus ta vahetusest, ühe korra jäi kasutamata varumeheks, aga ülejäänud 33 mängus kuulus algrivistusse ning tegi neist matšidest 32 kaasa algusest lõpuni.

        Kommentaar


          Lisaks rääkisin reedel eraldi ka Aleksandar Rogiciga. Teemaks keskkaitsja Marko Lipp, kellega olin paar päeva varem kohvikus maha istunud ja pikemalt vestelnud. Selle kõige tulemusel sündis pikem artikkel.

          Marko Lipp on kõigest 19-aastane, aga praeguseks juba põline keskkaitsja, sest muud positsiooni ta pärast kuue-aastasena trenniminekut mänginud pole. Ja ei mingit kurtmist, vaid sügav rahulolu. "Mulle meeldib keskkaitses, sest tahan vastutust võtta ja kanda," sõnab hooaja hakul Levadia põhirivistusse tõusmisega Premium liiga ühe märkimisväärsema läbimurde teinud Lipp.

          Kommentaar


            Täiesti ebareaalsed numbrid. Levadia on teeninud kuus mängu järjest penalti. Ja meil on mängitud seitse vooru, hakkab ilmselt maailmarekordi poole liikuma.

            e: Tkatšuk on Tkatšuk ja neljas kohtunik ka kardab teda ilmselt juba.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Täiesti ebareaalsed numbrid. Levadia on teeninud kuus mängu järjest penalti. Ja meil on mängitud seitse vooru, hakkab ilmselt maailmarekordi poole liikuma.
              Budnik on saanud seda komponenti korralikult harjutada jep.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele. Palju on üldse ühe meeskonna kasuks hooaja lõikes seni rekordiliselt penalteid siin liigas antud ja kes personaalselt ühel aastal neid kõige rohkem realiseerinud? Sellel rekordil võiks küll aegsalt silma peal hoida.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele. Palju on üldse ühe meeskonna kasuks hooaja lõikes seni rekordiliselt penalteid siin liigas antud ja kes personaalselt ühel aastal neid kõige rohkem realiseerinud? Sellel rekordil võiks küll aegsalt silma peal hoida.
                  2010 a-l Levadia kasuks 13 penaltit, 12 resultatiivset + 1 tõrjutud.
                  2016 a-l Tarvase kahjuks 15 penaltit, mis kõik realiseeriti.

                  2018 a.- Beglarishvili (Flora) - 10-st 10

                  Enim ühel hooajal penalteid löönud mängija.
                  2001 a. Gruznov (Trans) 12-st 9 (realiseeris 5-s järjestikulises mängus)
                  1997/98 Nahk (Sadam) realiseeris 5-s järjestikulises mängus

                  Kohtunike rekord on Margus Kotteri käes 2001 a-l 25-s vilistatud mängus 15 penaltit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele.
                    Ei usu.

                    Kommentaar


                      Tkatšuk mänguks Kaljuga tagasi:

                      Eesti Jalgpalli Liit ei alustanud FCI Levadia poolkaitsja Juri Tkatšuki suhtes distsiplinaarmenetlust seoses tema käitumisega pärast eemaldamist pühapäevases mängus Paide Linnameeskonnaga. Seega tuleb Tkatšukil vahele jätta ainult kohtumine FC Floraga ja 5. mail Nõmme Kalju vastu saab ta platsile tulla.

                      Kommentaar


                        Andestust, kuid mida kuradit nagu? Kuidas ei ole voimalik distsiplinaaril naha sellist olukorda teistpidi, kui reaalselt valmisolekut rundamaks kohtuniku? Totaalne farss, how the hell its possible?

                        Kommentaar


                          Jälle jalkaliit kaitsemas Asula tänava klubi.

                          Kommentaar


                            "Kohtunik raportis seda ei märkinud ja distsiplinaarjuhtumit pole" - Noo mida perset? Ehk siis tehke mida tahes, lööge, sülitage, kutsuge halvustavalt, senikaua kuni kohtunik raportisse kirja ei pane, senikaua on kõik EJL arvates õige. Mis sest, et videokordustest on juhtunut konkreetselt näha.

                            Kommentaar


                              Kuulge talle anti andeks, sest Tarajev andis mitte millegi eest kollase -karjuv ebaõiglus oli. Tarajevil lööb see kohtuniku võimupositsioon pea segi ja katus sõidab ära. Kohutav kohtunik vähemalt juba viimased 7 aastat, mis tema mänge olen näinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Kuulge talle anti andeks, sest Tarajev andis mitte millegi eest kollase -karjuv ebaõiglus oli.
                                Ei õigusta kuidagi Tkatšuki rusikatega vehkimist ja äkilist iseloomu, kuid video näitab tõesti, et Tkatšuk oli ammu palli ära löönud kui Kauber jalg ees sisse sadas. Õnnetu mänguolukord.

                                https://youtu.be/YF1PmbQU9II?t=252

                                Kommentaar

                                Working...
                                X