320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole nii halba Levadiat kunagi näinud. Isegi 0-4 Paidele oli mängupilt kõvasti parem. Mitte midagi ei osata. Ei poe selle taha, et 2 parimat mängijat lahkusid vigastuse tõttu mängu alguses.
    Mis asja see Tolordava teeb? Täielik joke on see mees. Agyiri? Mees pidi olema ju üks tehnlisemaid ja teravamaid mängijaid liigas. Mulle jäi silma, et palli äärel saades, esimene mõte on kohe pall tagasi oma poolele sööta, mitte ise midagi ette võtta. Wtf?!?!

    Kommentaar


      Pareiko & Simson rauss. Mis neid treenereid siin ikka päid veeretada. Ebaprofessionaalne punt seal kontoris.

      Kommentaar


        Nagu eriti kurb on see, et ma tahaks Levadiat kaitsta ja Florat rünnata, aga no kui nii sitalt mängitakse, siis pean isegi mina käed üles tõstma ja ütlema, et Flora väärib 100% antud võitu.

        Lepistu kolmese kaitseliiniga madalal ja Antonov äärekaitses jne lõpetage ära see asi on eos juba täielik farss...

        Kommentaar


          🤫🤫🤫☎️📞☎️
          FC Flora

          Kommentaar


            Kas Savic inglist ei räägi? Või Süvari? Suht puine vene keel kummaltki poolt just ETV2 pealt.
            i don\\\'t want cos i just get

            Kommentaar


              Millisele Sergeile siin head paranemist sooviti?

              Kommentaar


                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                Millisele Sergeile siin head paranemist sooviti?
                Keegi fänn.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Levadia esimene poolaeg kohutav, peavad taaskord järeldused tegema, mida teevad ka. Kuid ma ei saa aru sellest vingumisest, et aa Levadia laseb palju väravaid ja Flora selgelt parim sats selles osas Eestis.

                  Lihtne statistika hetkel.

                  Flora 8 mänguga 8 väravat ehk 1.0 mängus.
                  Levadial 12 mänguga 16e ehk 1.3 mängus.
                  Paidel 12 mänguga 8 ehk 0.75 mängus
                  Kaljul 12 mänguga 11 ehk 0.91mängus.

                  Isegi Kaljul ja Paidel see näitaja parem. Ja Floral 4 mängu vähem ning kindel see, et nelja mänguga mõne lasevad ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                    Levadia esimene poolaeg kohutav, peavad taaskord järeldused tegema, mida teevad ka. Kuid ma ei saa aru sellest vingumisest, et aa Levadia laseb palju väravaid ja Flora selgelt parim sats selles osas Eestis.

                    Lihtne statistika hetkel.

                    Flora 8 mänguga 8 väravat ehk 1.0 mängus.
                    Levadial 12 mänguga 16e ehk 1.3 mängus.
                    Paidel 12 mänguga 8 ehk 0.75 mängus
                    Kaljul 12 mänguga 11 ehk 0.91mängus.

                    Isegi Kaljul ja Paidel see näitaja parem. Ja Floral 4 mängu vähem ning kindel see, et nelja mänguga mõne lasevad ka.

                    Statistika ei kipu alati klappima väljakul nähtuga. Levadia kaitseliin on läbikäiguhoov.

                    Floral on hetkel vormikõver ülespoole ja hetkevormiga ei saaks nad Euroopas hakkama. Flora saab minna, ja ilmselt lähebki, ainult tugevamaks. Levadia puhul ma nii kindel ei ole. Nad lihtsalt ongi kaitses väga kehvad.

                    Tiitleid võidetakse kaitsega. Levadial on kolmandik hooajast mängitud. Sellise tempoga lastakse endale hooaja lõpuks 40+ väravat lüüa.

                    Tiitlivõitjate lastud väravad viimase 10 aasta jooksul:
                    2020 - 17 väravat (29 mänguga)
                    2019 - 21 väravat
                    2018 - 32 väravat
                    2017 - 28 väravat
                    2016 - 33 väravat
                    2015 - 24 väravat
                    2014 - 19 väravat
                    2013 - 24 väravat
                    2012 - 17 väravat
                    2011 - 24 väravat

                    Kommentaar


                      Jep, olen nõus, et leval kaitses kärisenud ja üle 10 mängu üks anomaalia mäng sisse tuleb, aga samas ollakse Paidest 4 ees, kellel näitaja ka Florast tunduvalt parem, lihtsalt punkte kaotavad x kohtades. Levadia kaotanud ainult top 3 satsidele, sealt ilmselt tuleb ka vahe Paidega hooaja lõpus. Ja no kui Flora siin Tulevikul või kellelgi veel 3 laseb lüüa, siis neil ka ikka tuleb mitmeid eksimusi sisse. Põnev igatahes. Ja mis üleval toodud statistikasse puutub, siis praegu isegi Floral raske näiteks 17 või 19 värava peale jääda hooajal, seda ei juhtu.

                      Kommentaar


                        Levadia on küll otsestele konkurentidele kaotanud, aga sellise koosseisuga ma oleks üllatunud, kui nad mõne punkti tabeli teise poole satsidele kaotaksid.

                        Kommentaar


                          Ka sellega nõus, aga Paide ju kaotab, kaotas ka Flora Tulevikule punkte jne. Päris huvitav hooaeg on käimas.

                          Kommentaar


                            Mingi hetk kahtlemata ka Legion võtab esinelikult punkte - korduvalt väga lähedal olnud.

                            Kommentaar


                              Siinkohal võtan küll hetke ja kiidan Kangurit, Taeli ja kogu Soccerneti selle piilukaamera video eest. Väga vinge töö ja keep going for real!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Siinkohal võtan küll hetke ja kiidan Kangurit, Taeli ja kogu Soccerneti selle piilukaamera video eest. Väga vinge töö ja keep going for real!
                                +1

                                See oli üks parimaid (lisaks Betsafe podcastile) asju Eesti jalgpallis viimaste aastate jooksul

                                link kah: https://www.youtube.com/watch?v=5TtR4ZnxYPE
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X