320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia kordas klubi rekordit - 3 aastat meistritiitlita!

    Jee

    Kommentaar


      Varajane aprill??

      Eesti jalgpalli kõrgliigast kaob 2018. aastaks üks tippklubi, sest üheksakordne Eesti jalgpallimeister FC Levadia ja 2016. aastal tšempioniks kroonitud FC Infonet kavatsevad ühineda.


      Eesti jalgpalli kõrgliigast kaob 2018. aastaks üks tippklubi, sest üheksakordne Eesti jalgpallimeister FC Levadia ja 2016. aastal tšempioniks kroonitud FC Infonet kavatsevad ühineda. Ühendklubi nimeks saab Postimehe andmetel FCI Levadia.

      Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson ütles Postimehele, et täpsemad detailid klubide liitumise kohta avaldatakse esmaspäeval. Enne seda rohkem kommentaare ei jagata.

      Kommentaar


        Äge, nüüd siis teada, mis valemiga Pärnu jätkab suure tõenäosusega Premium liigas.

        Kommentaar


          Igasugu normaalse arengu mõttes ebaloogiline. Samas kui mõelda, kellele jalgpallurid mängivad... Noh vene turg nii suur ka pole.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Üpris ootamatu. Kahju muidugi, et üks kõva klubi premiumist ära kaob. Aga ega loodus tühja kohta salli.

            Kommentaar


              No Maardu saab siit tugevat täiendust ja Ljevaadia duubli eestlased kaovad vaikselt pildilt!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Aa ja seda ka, et Narva tagasi Euroopas?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kas uus klubi hakkab nüüd kodumänge A le Coq Arenal pidama nagu Infonetil plaanis oli?

                  Kommentaar


                    Easy money!
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Aa ja seda ka, et Narva tagasi Euroopas?

                    Kommentaar


                      Ühesõnaga ühendatakse ka mõlema klubi eelarved ja tuleb "Eesti superklubi" ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                        Ühesõnaga ühendatakse ka mõlema klubi eelarved ja tuleb "Eesti superklubi" ?
                        Kink ütles selle kohta: "Superklubist on ilmselt asi väga kaugel, aga las ühinevad. See ei ole enam minu asi. Ma arvan, et ma otsiks omale mingid muud variandid niikuinii, kui ma tahaks üldse jätkata. See ei ole mulle, arvan."
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Üks pluss üks ei võrdu alati kaks. Kui palju senised sponsorid jätkavad?

                          Kommentaar


                            Mängust rääkides, küsiks kuidas peakohtunik ja neljas kohtunik ei näinud ilmselget lööki Alliku suunas?

                            Kommentaar


                              Tekkis ka küsimus, et kas siis Leva hakkab oma kodumänge Lillekülas pelama? Kui ei, siis miks uldse Inf midagi sellist välja käis, sest ma eeldan, et sellised ühinemisplaanid ei tekkinud eile. Kui tekkisid, siis küll miks. Eks esmaspäev toob vastused, aga ma arvan, et mingit supperklubi ideed siin pole. Pigem tekkis ühel kahest tugevad finantsilised raskused ja otsustati leivad panna ühtekappi ideoloogiliselt kõige lähema klubiga. Mis iseenesest pole midagi imelikku, et ühe linna, kaks sarnaselt hingavat klubi ennast ühendavad.

                              E: See löögiolukord, täitsa imelik jah. Kohtunik vaatab sinna poole, väga segavaid faktoreid pole ning löök toimus ka niiöelda tema poole. Kes nüüd äraostetud on 😅 Tegelikult tahtsin kiita Leva fänne selle eest, et teid oli üpris palju ja laul käis, aga peale mängu kuulsin, et osa kamandast olid siiski Minski ultrad. Aga tore sellegipoolest, flora kuttidel oli kelle vastu laulda. Aa miks härrasmeeste kakelungi vastu ei võtnud, olen arusaanud, et teil vähe rusikad sügelevad seal tribkal ikka vahel.😃

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                                Mängust rääkides, küsiks kuidas peakohtunik ja neljas kohtunik ei näinud ilmselget lööki Alliku suunas?
                                Sellise asja eest võib tagantjärele veel 3 mängu kukkuda. Ja õige olekski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X