320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mis asi see saneerimine üldse on, sõber marcello võiks sellel teemal tarka mängida.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mis asi see saneerimine üldse on, sõber marcello võiks sellel teemal tarka mängida.
      Selle postituse tegemise asemel oleksid võinud guuglit kasutada. Seda protsessi seletavaid linke tuleb nagu koeramiine sulava lume alt.

      Kommentaar


        Kas mängu saaks jälgida ka näiteks interneti striimide vahendusel? VSBle ligipääs puudub.

        Kommentaar


          Mind isiklikult huvitaks ka VSB stream, kuna nädalavahetusel on ka hokiturniir ees.

          Kommentaar


            13 mängijaga reisile lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              13 mängijaga reisile lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat
              Kas ise käisid eile staadionil?

              Kommentaar


                Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!
                  Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas
                  Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.

                  Kommentaar


                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Kuradi korralik sisehall. Oleks eestis üks selline...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas
                        Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.
                        Jah õige jutt kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Jah õige jutt kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle
                          Seljuhul pole sa eriti terav pliiats, sest ta ei "pursanud naerma" esiteks, teiseks ei ironiseerinud ta selle üle kui palju või vähe pealtvaatajaid eile oli vaid konkreetse numbri üle!
                          Pehmelt öeldes lasid täis ennast lihtsalt.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            levadia ikka mõnusa surve all

                            Kommentaar


                              mingi Arsenal-Barca eelmise nädala kordusmäng paistab olevat, ainult et kumbki ei suuda väravat lüüa
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                0-0 vххralt vдljakult nii paljude puudujatega pole paha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X