320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    jep, kõlakad ongi igapäevased, aga seal on ikka väga suur vahe, kas seda teeb soccerneti ajakirjanik, kelle idooliks on sid lowe the guardianis või seda teeb tudeng või sambaz. hetkel jätabki sellise clickbait staatuse meki külge vähemalt minu jaoks. aga eks loodame pareiko ei helista OJ ja ei saa bänni järgmistelt levadia kodumängudelt
    Tugevatele ja usaldusväärsetele allikatele tuginedes faktilist kinnitamist (antud kaasuses Frantsevi treeneriks asumise pressiteadet) veel leidmata lugude avaldamine ei ole clikcbait, vaid tavaline läänelik ajakirjandluslik praktika siiski.

    Kommentaar


      Kui Frantsevi nimi nii kiiresti pärast Reimi lahkumist üles on kerkinud, siis jääb mulje, et tegelikult on ta juba pikemat aega radaril olnud. Võib olla juba mõnda aega varuvariandina hoitud kui peaks minema nii nagu nüüdseks läinud on. Ehk juba mingid eelkõnelusedki peetud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Tugevatele ja usaldusväärsetele allikatele tuginedes faktilist kinnitamist (antud kaasuses Frantsevi treeneriks asumise pressiteadet) veel leidmata lugude avaldamine ei ole clikcbait, vaid tavaline läänelik ajakirjandluslik praktika siiski.
        selgenz marek, siis me me võime ju ainult oletada kui palju uudiseid on avaldamata jäätud soccernetil

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          isegi kui see on tõene, et frantsev tuleb, on see veidi katrin lustlik ajakirjanduslik vekslite edestamine oma lugejatele, ilma reaalseid ametlikke seisukohtasi omamata klubi poolt. lust ja the sun võivad seda lubada endale, sest noh, võivad, sest lugejad tahavadki kõmu. väga tiheda soccerenti lugejana igapäevaselt, ei soovi ma küll lugeda midagi mis võiks meenutada lusti ega the sun' i.
          Nõus, sellises kindlas kõneviisis pealkiri ja sisu ei lähe kokku. Oleks siis vähemalt pealkirjas, et SN arvates juhtub nii või naa aga ei. Artikli iseloomustus kui "katrin lustlik ajakirjandus" on väga tabav

          Kommentaar


            Miskipärast ei usu, aga ei julge ka välistada, et Frantsevi käe all meistritiitli peale sellel hooajal konkureeritakse. Levadia pole Bayern, kes pärast Guardiolat igal aastal poole hooaja pealt peatreenerit vahetades uut hingamist tuues taas meistitiitli ära võtab.

            Kommentaar


              Muideks, kas Levadia Rogici ajal juurutatud mängu eelsed pressikad on kukutatud ajaloo prügikasti? Pole nagu märganud nende sündmuste kajastamist. Võimalik, et ma lihtsalt olen pime ja pole neid märganud

              Kommentaar


                Väga keeruline on näha võimalust, kuidas Levadia saaks meistriks tulla, seda nii tänavu kui ka tulevikus. Vähemasti tänase presidendi ametiajal. Sellise juhtimise aeg on lihtsalt ümber. Muidugi saab ka nii, miks ei saa, aga selleks peaks klubi eelarve olema ca 2 korda suurem. Kui lisaraha ei taheta / suudeta panna, siis tiitlile ei mängita ning klubi tulevik on kardetavasti keeruline.
                Frantsevi võimalik palkamine ainult kinnitab seda, lisaks näitab ka kontseptsiooni puudumist, kuidas reaalselt tiitlini jõuda.
                Frantseviga kaasneb sihilik kohtunike töötlemine (sama oli ka pealtnäha hoopis teisttüüpi inimese Rogici puhul), mis teeb meeskonna ebameeldivamaks ja sellest on veidi kahju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust
                  Muideks, kas Levadia Rogici ajal juurutatud mängu eelsed pressikad on kukutatud ajaloo prügikasti? Pole nagu märganud nende sündmuste kajastamist. Võimalik, et ma lihtsalt olen pime ja pole neid märganud
                  Levadia Instagramis on rubriik mängueelsed jutud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                    Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

                    https://soccernet.ee/artikkel/levadi...ergei-frantsev
                    Vaesed Elhi ja Kirss - just pääsesid Frantsevi karmi käe alt

                    Kommentaar


                      See Levadia kaitseliin on selline hunnik sitta, et aitaks ainult tervikuna minemasaatmine. Positsioonivalik ja tsoonide katmine täielik rahvaliiga tase. Kastis on üks ründaja, aga see suudetakse kaks korda mängu jooksul totaalselt ära kaotada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        See Levadia kaitseliin on selline hunnik sitta, et aitaks ainult tervikuna minemasaatmine. Positsioonivalik ja tsoonide katmine täielik rahvaliiga tase. Kastis on üks ründaja, aga see suudetakse kaks korda mängu jooksul totaalselt ära kaotada.
                        See oleks tüüpiline Florakate ettekääne, et tänast ebaausat võitu kaitsta. Vahet pole kui hästi või halvasti see kaitseliin positsioneerib või tsoone katab, aga Tohveri Vilet nad kontrollialla ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          See oleks tüüpiline Florakate ettekääne, et tänast ebaausat võitu kaitsta. Vahet pole kui hästi või halvasti see kaitseliin positsioneerib või tsoone katab, aga Tohveri Vilet nad kontrollialla ei saa.
                          Ja see on tüüpiline Levadikute ettekääne, et enda järjekordset sitta mängu kaitsta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ja see on tüüpiline Levadikute ettekääne, et enda järjekordset sitta mängu kaitsta.
                            12vs11 esituse puhul ei pea midagi kaitsma.

                            Sinu jutt on umbes selline, et viskad tund aega kellelegi kaikaid kodaratesse ja siis kui ta lõpuks komistab siis sa näpuga näitad ja naerad, et hahahaha sitt oled.

                            Kommentaar


                              Mäng oli võrdne ja mulle paistis, et Levadia püüdis grammivõrra rohkem, aga jämedad kaitseeksimused maksid punkti. Selle jätmata penalti kohta ma ütleks, et selline 50-50 olukord. Mõni annaks ära, mõni kohtunik jätaks vilistamata. Mulle ei tundunud see tahtlik, samas käsi liikus palli trajektoorile ette. Maitse asi ja kannatanul on natuke õigus vinguda.

                              Kommentaar


                                Mäng oli maruvõrdne küll, lihtsalt too penalti hetk võis olla see konks selles mängus, et kelle poole kaldub. Käsi ei olnud keha vastas ning Järvelaid selgelt võttis selle palli maha oma parema käega.

                                Küll aga ütlen, et Levadia kaitseliin on nagu laste mänguväljak. Absoluutselt puudub igasugune kokkumäng, üksteise mõistmine ning seda ka Vassiljev tunnetab. Oleks vaid Morozovi sugune kindlus seal. Podla oli vanasti veel minu silmis üks parimaid kaitsjaid Premium liigas, kuid peale karistust on ta ikka rämedalt prohmakaid läbi lasknud (3s värav täna).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X