320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja lisaks vahetas vastaste peatreener oma põhilised töörügajad platsilt tunni aja möödumisel värskemate meeste vastu välja.
    No kes keelas meil vahetusi teha? Isegi põhilisi töörügajaid ei oleks pidanud välja vahetama- oleks piisanud sita tegijate välja vahetamist. Tuua Zelinski 86ndal sisse. Keegi põhjendab mulle ära, miks SIIS? Aaa... Õige- aega oli vaja venitada, et ikke 0:1 jääks
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      Mängu tipphetked

      Kommentaar


        Tipphetked (ETV)

        Kommentaar


          Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
          Edasipääsu on siit nüüd raske loota, ma ei usu, et ungaris lüüakse 2 või rohkem väravaid.

          Minu teada on ka ühe väravaga võimalik edasi minna. Kui 1-0 Levadia kasuks jääb, läheb mäng lisaajale ma arvan.

          Kommentaar


            .... nn. fännitribüünil oli tore hetk kui venekeelsed Lje-va-di-ja karjujad äkitse Eesti-eesti hüüdma hakkasid..ja paistis et südamest - mitte läbi irvitamise prisma... tuli endalgi kaasalaulmise tuju peale.

            Nikita oli mõttetu ülbik..üritas vaid ise mängida ja mängu ära teha, samas Ronaldinho ei ole ja kolmest vastasest end ikka läbi ei mänginud...kui söötu ei saanud või sööt ebatäpne siis vaid laiutas käsi ja röökis omade(eksija) peale... eelmise ja üleelmise aasta õnnetu vari. Kindlasti võib sama ka Naha kohta öelda..praaki oli sitaks palju .
            Väga meeldis Teniste ja Puri mäng, kindel ja aktiivne, koguaeg võitluses ja õigel ajal õiges kohas... ma ei tea mis mängu sa Vibu nägid aga vbolla oled hoopis Marsi elanik... Tibu oli ka OK.
            Ungaris läeb lisaajale ja pennaldega Levadia edasi.
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Fotod: Tallinna FC Levadia vs Debreceni VSC

              Kommentaar


                Levadia võiks ikka kindla võidu võõrsilt võtta

                Kommentaar


                  Kas keegi oskaks öelda kust oleks võimalik Levadia kodumängude särki Sander Puri nime ja numbriga osta?

                  Kommentaar


                    Need kuradi pasunad keerasid paljude tublide fännide vaeva persse. Kahju.
                    Telekast kõlas see eriti jubedalt.

                    Edu Ungaris! Usun, et võimalused on täitsa olemas, peaks vist igaks juhuks isegi natuke pappi Levadia edasipääsule panema
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas azxs Vaata postitust
                      Kas keegi oskaks öelda kust oleks võimalik Levadia kodumängude särki Sander Puri nime ja numbriga osta?
                      Saada meil Levadiasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vibu Vaata postitust
                        P.S Just nägin, mida Puri suust välja ajas AKs. Piinlik. "Õnne ei olnud". Õnn on tugevamate poolel. Ja rünnakule ei saanud, kuna rünne puudus.

                        Polnud minu arust sellel kommentaaril viga midagi. Täiesti asjakohane ja kirjeldas täpselt toimunud mängu. Ja lause "õnne ei olnud", ütles ta minu arvates Nahk'i postilöögi kohta, mis iseenesest on ka ju õige.

                        Kommentaar


                          Ütlen rõõmuga ,et hea koha leidmine oli juba raske kuna rahvast oli palju. Kui palju?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            .... nn. fännitribüünil oli tore hetk kui venekeelsed Lje-va-di-ja karjujad äkitse Eesti-eesti hüüdma hakkasid..ja paistis et südamest - mitte läbi irvitamise prisma... tuli endalgi kaasalaulmise tuju peale.

                            Nikita oli mõttetu ülbik..üritas vaid ise mängida ja mängu ära teha, samas Ronaldinho ei ole ja kolmest vastasest end ikka läbi ei mänginud...kui söötu ei saanud või sööt ebatäpne siis vaid laiutas käsi ja röökis omade(eksija) peale... eelmise ja üleelmise aasta õnnetu vari. Kindlasti võib sama ka Naha kohta öelda..praaki oli sitaks palju .
                            Väga meeldis Teniste ja Puri mäng, kindel ja aktiivne, koguaeg võitluses ja õigel ajal õiges kohas... ma ei tea mis mängu sa Vibu nägid aga vbolla oled hoopis Marsi elanik... Tibu oli ka OK.
                            Ungaris läeb lisaajale ja pennaldega Levadia edasi.
                            Ma selles mõttes toetan Vibu ,et minu ja paljude teiste vaatlejate arvamus oli ,et Puri Sass ei olnud eile just oma parimal tasemel. Ma ei tea võibolla oli see Prinsi taktika aga liialt söödeti taha ja kordagi ei julgend ta ette võtta mõnda vastast. Nahk mängis oma koha minust välja aga kollane ,mis ta nüüd teisest mängust välja jätab , maksab ilmselt ka koha järgmises ringis.
                            Teniste oli parima ja Andrejev ainuke ,kes ees suutis midagi ära teha. Minu meelest on Andrejev praegu parim Eestist sirgunud ründaja üldse . Sitta keeras hoopis Gussev ,kes mitmelt healt positsioonilt närviliselt mööda ja üle lõi või siis hoopis valesöödu andis.
                            Kokkuvõttes ei olnud see ilmselt Levadia parem mäng selles tsüklis ,suured pinged ja mängu olulisus mängisid oma rolli.
                            Ja nagu ma juba mainisin siis Naha puudumine teises mängus võib saatuslikuks saada. Ta on siiski keskväljal Levadia dispetsher.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Mina ei mõista ka neid, kes väidavad, et Puri mängis eile hästi. No ei mänginud.
                              Puri oli eile ikka väga nüri omal äärel.

                              Gussev on täielik müstika, koduliigas nagu oleks ja lööks, aga nii kui rahvusvaheline mäng tuleb (olgu siis koondises või klubi eest), on sellest kõigest vaid hale vari järel. Ometigi peaks juba piisavalt kogenud mängija olema.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Kas keegi eilse mängu publikunumbreid oskab öelda? Ei leia kusagilt ametlikku infot!!!
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X