320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia on ilmselt sellega ka korralikult kaotanud, et nad Alekokile siirdusid. Noh, et Kadrioru staadion oli kenam ja ei jätnud nii kõledat muljet.

    Mõnu, tänavu staadionil käinud 0,6ks mänguks, kuna ilm oli ilus ja mõtlesin, et näitan poisile, kuidas mängitakse. Maardu võitis Kalevit. Oli meeleolukas.

    Kommentaar


      Ma ei saa aru, miks sa lased puusalt? Mine näiteks Tammale ja vaata, kui palju on seal endisi mängijaid, pruute, sõpru, vanemaid ning noormängijaid. Olen kindel, et enamus algkoosseisu vendadel on mõni sugulane ja sõber mängu vaatamas. Välja arvatud siis välismängijatel. Kuigi isegi Slashevi(??) isa käib suht tihti mängu vaatamas. Peterburist.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Jep, Tartu tribka on tatte täis, kes ajavad suust päris naljakat iba. Olen isegi vahel mõelnud teha Twitteri konto nimega "shit tammeka fans say". Aga kohtume siis täna tammal. Võtsime maal ekstrakiiresti porgandi ära, et ikka mängule jõukaks.

        Levadiast on kahju, et neil vähe fänne. Kujutan ette, et seos ka maardu premmi jõudmisega on maardukatel kellele pöialt hoida ja ei tunne enam vajadust Levadia mänge vaatamas käia.

        Kommentaar



          No näiteks siin pildil on koos kõik Viljandi mängijad koos oma emadega. Mai kuus toimunud mäng Floraga. Olin ise ka tunnistamas ja nägin ka mõnda papat, kõige kuulsam vast oma poja mängu jälgiv Helir-Valdor Seeder. Ja üks poisike kalpsas ringi särgiga "venna fänn", kah mingid sugulussideme kõrvad siit on vist paistmas...Ei saaks väita, et klubid selles vallas tööd ei teeks, iga asi võtab aega.
          FC Kuressaare tänavuse hooaja rokkiv fänniseltskond koosneb ka paljuski mängijate tuttavatest ja Pärnu Vapruse mängudel käis näiteks suvel inimesi 50 km eemal asuvast Lihulast, sest 2 kohaliku poissi on end karude rivistusse mänginud.
          Üldiselt on siililegi selge, et need ei ole teab mis hordid aga hordid ei külasta liigamänge nagunii. Samas näitavad numbrid selgelt tõusvat trendi ja eeldatavasti on lambi ants pealtvaatajatele lisaks tõusev ka sugulaste sõprade number.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99
            suht nilbe on tõsimeeli tulla kedagi "puusalt laskmises" süüdistama, ise räigelt demagoogitsedes ning võttes ühe erandnäite ja kandes selle üle tervikule. tegelt ka.

            Arusaamatuks jääb ka, et mida sa ja sõpsid üritate mulle tõestada praegu muidu? Et tegelikult nii ei ole ja väljakul fännide ja klubiliikmete kaaslaste, sõprade ja sugulaste hordid? okei. väga tore. ma jään oma arvamuse juurde ja sul on vaba voli selle peale solvuda või mitte. mina vastasin lihtsalt küsimusele.

            ja huvipärast siis igaks juhuks vaatasin mõnda protokolli siis pealtvaatajate suvalt valitud mängudel ja jään täielikult oma mõtte juurde. noh, näiteks vaatasin nõmme kaljut, aga... tõepoolest, nendega vist keegi väga nagunii sõber olla ei taha ka. Enne kui keegi panter infarkti saab, siis peegeldasin siin tagasi lihtsalt seda, mis siinsed rääkinud.
            See on nii ründav ja alandav tekst kogu meie jalgpalli vaatavate ja selle vastu huvi tundvate inimeste suhtes, et miks sa üldse sõna võtad?

            Kui sa ei taha meie jalgpalli vaatamas käia ära käi, aga ära hakka nagu viimane 13-aastane tiinekast tüdruk vabanduseks tooma, et aaaa teised ka ei käi ju.

            Kommentaar


              Kõik on nii rumalad ja lollustest pimestatud aga õnneks on foorumis plastic kes tuleb ja valgustab nagu 100 vatine pirn kõige pimedamas päraperses...
              Lihtsalt meenutuseks kuidas ükskord see kõvatamine lõppes ( oli küll teine teema aga mäletatavasti käis tühja paukumine samal ajal teemas " Eesti jalgpall")
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              aajou, atletico munn.

              ma soovisin lihtsalt leeromeno tähelepanu juhtida sellele, et meie varasem dialoog ei olnud just 1-1le selline, mis vääriks sellist viidet nagu ta esimeses lauses tegi. Kõik sitakotid ei peagi selllest aru saama (kahjuks paljud sinusugused seda teevad ning arvavad, et tegemist on maru laheda kohaga kus sõna sekka öelda).

              Ja tõesti... ma olen fundamentaalselt selle vastu, et kui mingi arutelu käib, siis mingi sitakott lihtsalt tuleb ja esitab oma sümpaatiast lähtuvalt mingi random väiteid.... nagu sinusugune lammas just tegi. Lisaks ühele "vaatajale" on seda ka paljud teised varasemalt teinud.

              Kui aru ei ole saada, siis ma mõtlen käitumist, kus .... kus 1-2-3 venda arutavad ning neljas vend lihtsalt tahab tulla sekka ja öelda midagi lahedat. Mis on umbes nulll seoses sellega, mille üle need 1-2-3 venda arutavad vaid suunatud ühe (noh neist kolmest) isiku vastu.

              Et kas sa tra oled reaalselt ka selline sitakott?

              Kui keegi ei saa aru millist sitakotti ma mõtlen.... Siis see on selline sitakott, kes kuulab, vaatab pealt ning omast arust analüüsib mingit situatsiooni ja vestlust.... Aga ta ei oska seda. Sest ta on reaalselt loll (selles ei ole midagi halba, paljud on lollid). Kuid kahjuks kulmineerub see tihti sellega, et ta omast arust arvab, et ta lõpuks sai millestki aru... Sai aru millestki, mis väärib tema arust sõna võtmist. Ja ta teeb seda. Ning ta on rahul sellega. Ja kuna 95% kõrvalt vaatajatest nagunii konteksti ning taustsüsteemi analüüsida ei suuda, siis... temast saab Martin Repinski. Ja ta arvabki et tal on õigus. Ja et ta teab. Ja et ta on tark. Ja et tema oli just see, kelle panus oli sellest dialoogist puudu
              !





              Vastata ei ole vaja. See oli minu viimane avalik postitus siin foorumis (noh... nii päriselt ka. Mitte nagu ühe ojamaa fänni stiilis).
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99
                kuskil üle 1 aasta olingi vait kusjuures ja siis tulin tagasi

                kusjuures ma arvan, et teie mõlema 6k ja 10k postituse ülevaatusel leiaks nii mõndagi, mis täna trükimusta ei kannata, aga peab ikka viitsimist olema, et neid läbi kammida. ju siis teil on.

                selles osas ikka mõnusad väikesed tüdrukud siin. keegi korra midagi oma lemmiku kohta ütleb, siis in corpore nutt lahti ja absoluutselt enam adekvaatseks jääda ei suudeta.

                Tuletan meelde, et vastasin lihtsalt endale esitatud küsimusele, muud midagi. see, et see vastus teile ei meeldinud, ei peaks niiväga tasakaalust lööma. nagu aga näha, siis lööb. kurb ei ole veidi see fakt?

                mulle meeldib golf, tennis ja saalihoki. rainisele meeldib võrkpall, mida kutsuti siin osade poolt just hiljuti kõige pedemaks spordialaks. rainisele võrreldes teiega siis suur au, et suutis pisaraid ja identiteedikriisi vältida.

                Seega, hetkel küll naerate minu üle ja see on selline mõnus kollektiivne enesekaitse, saan aru. fassaad aga ära võtta on vaatepilt aga kaunis kurb.
                Mina arvasin, et meil käib arutelu teemal kas ja kui palju on mängijate/personali sugulasi-sõpru külastamas Premium liiga kohtumisi. Oli arvamus 1 ja oli arvamus 2.
                Ma ei saa üldse aru kuidas sa jõudsid selle sogani mis sa nüüd kokku soperdasid. Tüdrukud, nutt, tasakaalutus? Sulle võib su arvamus jääda ja peabki jääma aga tee palun vahet vastuväidetel(eriarvamusel) ja kollektiivsel enesekaitsel. Mina pole sulle vett peale üritanud tõmmata oma arvamuse eest seismise pärast aga tundub, et sa ajasid pangetäie sellegipoolest krae vahele.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Kuulge, see läheb juba isiklikul tasemel vaidluseks siin, mis pole niiehknaa eriti konstruktiivne. Plasticu point, et klubidel endil on piisavalt ressurssi, et ajada endal esmalt inimesed kohale, siis hakata teiste poole vaatama, et mis sul viga on, et sa ei tule, on igati legit. Vastuväited ka iseenesest, aga kogu see isiklik kamm on liiast. Ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99
                    atletico, kogu teema algas kui ma tegin ühe lambinalja (allpool), mille peale sa ei suutnud suud kinni hoida ja pidid ikka vajutama, eksole. Ja siis sa küsisid ning siis ma vastasin suhteliselt okeilt ja ammendavalt enda vaatest lähtuvalt. Minu vaadet ei suudetud aga lihtsalt ei suudetud alla neelata, tundub. Ma tõepoolest ei mõista, kuidas sellise vaate andmine saab niivõrd paigast välja lüüa mitmeid siin, et vaja hakata süüdistama mingites rünnakutes eesti jalgpalli vastu, hakata otsima välja mingeid aastatetaguseid postitusi jne. Eriti olukorras, kus kogu diskussiooni algatas see, et konkreetselt sina panid verbaalselt mulle veitsa molli (kusjuures no offence taken ja seetõttu läksingi diskussiooniga edasi, kuid panin vastu), mitte mina sulle või teile.

                    "jep, enne tulebki ennast tõestada! Klavan muutus ka jalgpallur Klavaniks alles augsburgi minnes, enne seda oli lihtsalt lenna ex-polt!" milllele sa vastasid:

                    Sind, plastic, keegi küll staarfoorumlaseks ei pidanud, võid noka kinni panna selles asjus.








                    See vastus on mult kirjutatud küll küllaltki "julge" käekirjaga kui nii võtta, aga see siiski ei esinda reaalsust valesti. Selle peale võib solvuda, kuid jätkuv küsimus on, et kas peaks, eksole.

                    Seega minu mõte ei olnud öelda, et "kõik, kes vutti vaatavad on idioodid", vaid seda, et paratamatult ei suudeta isegi oma siseringis asja piisavalt atraktiivseks teha ning siitplaanist on keeruline edasi minna ja naiivne oodata, et kellegi teisele (näiteks mulle), kellel mingit sidet klubiga ei ole, see teema atraktiivne oleks. Ja sorry, aga see on koomiline vaadata kui protokollist on kalju või levadia mängul MEISTRILIIGAS kantud 100 pealtvaatajat. Olukorras, kus klubidel on inimesed, kes selle valdkonnaga peaks tegutsema. See teeb mulle nalja, tegelt ka. Sest ma olen kindel selles. 100%. et kui ma ise teeks nädalast nädalasse ja aastast aastasse tööd selle nimel, et minu klubi tuldaks vaatama, siis 10 aasta tulem ei oleks 100 inimest. Võite nüüd uuesti mulle selle vaate eest näkku panna ja ülbeks kutsuda, kuid rõhutaksin, et see ei ole keiss, kus ma hindaks oma personaalseid võimeid üle, vaid ma arvan, et enamust teist, kes oma "klubi eest hoolivad" oleksid selles vallas 10x edukamad kui üks (täiesti utreeritud näide) Gerli, näiteks.

                    Ja lisaks - minu sõpruskond on juba kord selline, et kui meilt keegi mängiks meistriliigas, siis puhtalt konkreetset isikut oleks vaatamas keskmiselt 10-15 venda kodumängudel. lihtsalt, et oma sõpra toetada (arvestades, et seda tehakse juba mingi 2. liiga saalihokis nt). Ja kui me lisame siia juurde veel kogu saadud tagasiside kõikidelt, kes näiteks tammekaga kunagi seotud olnud (neid üle 10), siis mingi põhjus sellel on, miks kedagi täna nende tegevus või eesti klubijalgpall tervikuna ei koti. Ja siit see "komöödia" viide tuli ning ... sorry, jään selle juurde, et see hinnang ei ole far off.
                    Esiteks olgu tunnistatud, et see torge oli kah tehtud lihtsalt lolli naljana.
                    Teiseks ei süüdista sind üheski rünnakus Eesti jalgpalli vastu, küsisin küsimuse ja saades sellele vastuse millele enda vaatevinklist oli võimalus vastu vaielda arendasin teemat pisut edasi.
                    Kolmandaks otsis mingi ammu unustusse kõigi jaoks vajunud postituse välja marcello mitte mina, niiet kurat temaga!
                    Ja neljandaks! Sa vaatad valesid protokolle! Nõmme Kalju viimase vooru 114 silmapaari oli vist nende viimase viie aasta kehvim tulemus ja Levadia on by far kõige viletsam publikumagnet juba aastaid, mis muidugi ongi kivi nende põllul. Näiteks sellest protokollist loeks asju välja palju positiivsemaid: https://www.paidelinnameeskond.ee/pa...floraga-viiki/
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuulge, see läheb juba isiklikul tasemel vaidluseks siin, mis pole niiehknaa eriti konstruktiivne. Plasticu point, et klubidel endil on piisavalt ressurssi, et ajada endal esmalt inimesed kohale, siis hakata teiste poole vaatama, et mis sul viga on, et sa ei tule, on igati legit. Vastuväited ka iseenesest, aga kogu see isiklik kamm on liiast. Ei?
                      Ise praktiseerid seda isikliku kammi pidevalt ja siis tuled teistele etteheiteid tegema? Hoia kõigepealt ise distantsi isikliku ja foorumi asjade vahel ja siis vehi sõrmega teiste suunas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ise praktiseerid seda isikliku kammi pidevalt ja siis tuled teistele etteheiteid tegema? Hoia kõigepealt ise distantsi isikliku ja foorumi asjade vahel ja siis vehi sõrmega teiste suunas.
                        Ma üritasin hetkel olukorda rahustada. Ehk üks on lõõpimine, teine juba üsna vihane omavahel sõimamine. Vähemalt sellisena tundus see lõpuks.

                        Kommentaar


                          Vladimir Vassiljev käis täna "Kolmandas poolajas". Mõnusa ja intelligentse jutuga mees. Rääkisime tema taustast (ta on sündinud Eestist 6000 km kaugusel :O ), Levadiast ja koondisest, kui 50minutiline saade labaselt kolmeks lahterdada.

                          Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg“ oli ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Mart Treialil külas septembri keskel Tallinna FCI Levadia peatreeneriks saanud Vladimir Vassiljev (31), kes töötab parallee

                          Kommentaar


                            Peale Lepmetsa sellist pirukat võiks jälle esiväravavahi rolli üle võtta Aksalu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              Peale Lepmetsa sellist pirukat võiks jälle esiväravavahi rolli üle võtta Aksalu.
                              Aksalu ei tule seekord.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ei tea, kas Levadia kunagi mingisuguse korralikuma karistuse ka saab platsil toimuva eest või vaatame sellest kõigest mööda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X