320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kruglov out
    keskkaitsja Gruusiast Anton Tolordava in

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kruglov Legionisse?

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Kruglov Legionisse?
        Allikad väitmas, et kaks varianti ja kõik on treeneritööga seotud. Üks on Kalju, teine on Infoneti kool. Palgasooviks (numbreid reetmata) on Eesti keskmine brutopalk netona.
        Olemas ka teisi pakkumisi. Hetkel ta osaleb Maardu LM treeningutel

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          Palgasooviks (numbreid reetmata) on Eesti keskmine brutopalk netona.
          Eks me kõik tahaks brutopalka ikkagi brutopalgana saada, aga kahjuks makstakse ikka netona.

          Kommentaar


            Mis King tegi?

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Mis King tegi?
              solvavad väljendid

              Kommentaar


                Särkide järgi võib eeldada, et Liivakut, Agyirit ja Abdallahi näeb ka hooajal Levadia särki kandmas. Esmamulje põhjal tundub täitsa põnev kooslus.

                Kommentaar


                  Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?
                    Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
                    Vassiljev on ju analüütik.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
                      Vassiljev on ju analüütik.
                      Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
                        Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
                        Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
                        Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
                          Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
                          Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.
                          Jeap, seda küll.

                          Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Jeap, seda küll.

                            Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
                            Savicil on UEFA A, Vova-Vasjal on UEFA PRO.
                            A kategooriaga eliitliiga tiimi juhendada ei saa, erandina tohib vist siis kui oled PROd omandamas.
                            Seega paberite järgi vóib Savic olla abitreener vói esindaja, peatreener aga mitte. Floras ja Kaljus vist olid säärased olukorrad 5-8 aastat tagasi.
                            Levadia juhtkonna väitel Savic on peatreener. Vova-Vasja on abitreeneri rollis olnud.

                            Kommentaar


                              Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener
                                Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X