320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ääremängijatega kipub see olema, et kui füüsilised omadused kustuvad, ja need võivad seda teha üsna ootamatult, siis on ääremängija suhteliselt kasutu torbik (vt. Lichtsteineri Juventuse viimased hooajad).

    Praegu on kõik muidugi väga soliidne ja nii, aga Kruglovi vigastus viis mu lihtsalt sellele mõttele. Vigastused muide tihtipeale sagenevad vanuse saabudes.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ma ei usu, et Edur on all-in käik tänasel päeval, aga praegu on Levadial Jürgensoni, Podholjuzini ja ka Dudarevi näol mänguruumi küll.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kas mulle tundus, et Rogic sõimas Morellil näo täis, kui too vahetusse tuli?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kas mulle tundus, et Rogic sõimas Morellil näo täis, kui too vahetusse tuli?
          Mulle tundus sedasi, et Morelli ei olnud rahul, et just tema välja võeti ja Rogic ütles talle umbes, et tema on treener ja boss.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Mulle tundus sedasi, et Morelli ei olnud rahul, et just tema välja võeti ja Rogic ütles talle umbes, et tema on treener ja boss.
            Ok, sellisel juhul jäi mulle Morelli rahulolematus tähele panemata.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Muidu veel Levadiast. Kuu aja pärast on põhimõtteliselt juba Euroopa Liiga mängud. See, mida ma praegu näen, tähendab esimeses ringis kahjuks kaotust. Rogicil on muidugi veel aega ja ta on kindlasti visiooniga mees. Aga kui seekord ka juulikeskpaigaks on feil selge, siis on mehel minekut ka.

              Juttu ja nägemust asjast on palju, aga võistkond ei mängi üldse. Ja mida tähtsam mäng, seda halvem on olukord.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Muidu veel Levadiast. Kuu aja pärast on põhimõtteliselt juba Euroopa Liiga mängud. See, mida ma praegu näen, tähendab esimeses ringis kahjuks kaotust. Rogicil on muidugi veel aega ja ta on kindlasti visiooniga mees. Aga kui seekord ka juulikeskpaigaks on feil selge, siis on mehel minekut ka.

                Juttu ja nägemust asjast on palju, aga võistkond ei mängi üldse. Ja mida tähtsam mäng, seda halvem on olukord.
                Ei no tagant ehitamine, tagant ehitamine.

                Kommentaar


                  Kas DK karikamängu laamendamise tõttu ka midagi otsustas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                    Kas DK karikamängu laamendamise tõttu ka midagi otsustas?
                    Ei võetud isegi menetlusse.
                    Iga aastaga tekitab DK aina rohkem küsimusi.
                    Masendav.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

                      Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

                        Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.

                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

                        Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.
                        Väidetavalt on hetkel pöördväravad võimelised lugema ainult Piletilevi enda trükitud stamp pileteid nende triipkoodidega. Levadia ega Flora omanäolisi pileteid pöördväravad lugeda ei saa ja niisama tühjalt läbi pöördvärava käia oleks idiootne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

                          Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.
                          Muudatus tuli siiski kohe mängu lõpus.

                          Kommentaar


                            794 oli tõesti kohe kirjas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
                              Väidetavalt on hetkel pöördväravad võimelised lugema ainult Piletilevi enda trükitud stamp pileteid nende triipkoodidega. Levadia ega Flora omanäolisi pileteid pöördväravad lugeda ei saa ja niisama tühjalt läbi pöördvärava käia oleks idiootne.
                              Vaevalt, et pöördväravatel pole funktsiooni, kus saab ilma piletit sisestamata pöördväravat läbijaid loendada.

                              Kommentaar


                                Kas keegi on Krugloviga rääkinud, et kauakse platsilt eemal on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X