320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud.

    Dmitrjev on Levadia mängija?
    ta seal amatöörlepinguga. Otsib ikka võimalust välja saada
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      "Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.

      Edit: Selleks, et arusaamatusi ei tekiks: Mu point on see, et kui sul on soov midagi kõigi kuuldes keset tribüüni öelda, siis võiks see ikkagi originaalne olla. Arusaadav, et umbjoobes kodanik 2 L mürsuga ei suuda oma suuvärki enam kontrollida aga Levadiat esindav inimene võiks seda ometigi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        "Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.

        Edit: Selleks, et arusaamatusi ei tekiks: Mu point on see, et kui sul on soov midagi kõigi kuuldes keset tribüüni öelda, siis võiks see ikkagi originaalne olla. Arusaadav, et umbjoobes kodanik 2 L mürsuga ei suuda oma suuvärki enam kontrollida aga Levadiat esindav inimene võiks seda ometigi teha.
        Kes see nii ütles ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          "Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.

          Edit: Selleks, et arusaamatusi ei tekiks: Mu point on see, et kui sul on soov midagi kõigi kuuldes keset tribüüni öelda, siis võiks see ikkagi originaalne olla. Arusaadav, et umbjoobes kodanik 2 L mürsuga ei suuda oma suuvärki enam kontrollida aga Levadiat esindav inimene võiks seda ometigi teha.
          Frustreerunud Kristali suuvärk oli ka üsna mahlane... kohati ületas oma detsibellidega isegi tv 6-e kommentaatori monotoonsed kommentaarid
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            "Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.
            Petersoo on paras sibul - ähkis ja puhkis seal ning tegi terve mängu jooksul igasuguseid debiilseid hüüdeid. Pole päris kohane Levadia pressiesindaja kohta. Väga ebasümpaatse mulje jättis.

            Ja see, et levadikud kotti said, selle üle on mul kuradima hea meel. Võtke välja sõbrad, võtke välja!

            Kommentaar


              Täna ei saanudki Levadia mängul tassikest teed osta... mis on iseenesest hea, sest kuhugi kusele poleks pärast niikuinii minna olnud. What's that about?
              Vb oli ka, ma väga ringi ei vaadanud.
              Anyhow... Pikk on jube hea poolikus. Kahju lausa, et ta Levadias mängib. Ta peaks iga mäng póhis olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas janiion Vaata postitust
                Ta peaks iga mäng póhis olema.
                Eks see tegelikult paras üllatus oligi, et teda eile põhis ei kasutatud. Siiani on üpris kindlalt vasakääre koha enda kätte mänginud klubis.

                Kommentaar


                  FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson lahkub omal soovil ametist.

                  "Üks etapp minu elust on lõppemas. Tunnen, et olen klubile enda poolt kõik andnud ning vajan uusi väljakutseid, samuti vajab FC Levadia värsket verd ja uusi ideid edasi liikumiseks. Mul oli suur au juhtida ligi viis aastat Eesti üht edukaimas ja paremini toimivat spordiklubi. Lahkun ajal kui klubi on väga heas seisus – kogu süsteem ja kõik selle osad töötavad laitmatult. Tänan omalt poolt FC Levadia juhtkonda, kõiki mängijaid, treenereid ja töötajaid ilusate koos veedetud aastate ja tehtud töö eest ning soovin edu ja kordaminekuid edaspidiseks!" ütles Hohlov-Simson.

                  Sergei hohlov-Simson mängis FC Levadia esindusmeeskonnas aastatel 2002-2005 ning võitis ühe meistritiitli ja kaks karikat. Klubi tegevjuhi ülesandeid täitis ta alates 2008. aasta sügisest.


                  Levadia facebookist

                  Kommentaar


                    Kes võib asemele tulla? loodetavasti mõni Pruulile sarnase pealehakkamisega tüüp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kes võib asemele tulla? loodetavasti mõni Pruulile sarnase pealehakkamisega tüüp.
                      mina tulen asemele!
                      esimese asjana toon Taki tagasi Levadiasse.
                      aga muidu võin kohe ära öelda, et mul pole mingit pealehakkamist.
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Miks hohlov üldse lahkub, keegi teab tagamaid? Lambist lahkumine hooaja keskel on suht ebatavaline, kui kõik justkui hästi on.

                        Kommentaar


                          hohlov võiks minna nüüd kodulinna vutti taaselustama. kogemus korraliku klubi eesotsas on olemas, ideid ja initsiatiivi ka ma usun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            hohlov võiks minna nüüd kodulinna vutti taaselustama. kogemus korraliku klubi eesotsas on olemas, ideid ja initsiatiivi ka ma usun.
                            ..elab ju perega Tallinnas, Pirita-Kosel.... vaevalt enam miskit päälinnast ära kisub ja motivatsiooniks pärnumaal rahapakid ootavad!
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Mis värk sellega on? Tegemist siis Kadrioru tennisekeskuse põhiväljaku tribüüni tagumise küljega. Keegi Levadia fännidest ehk oskab täpsemalt midagi selle kohta öelda? Ausalt öeldes tundub, et see mingi kooskõlastatud asi, sest sellist päris pimedas ja salaja teha ei jõua. Pealegi olid seal ennegi mingid suvalised kritseldused grafitiga tehtud. Et see näeb veidi parem välja kui varasem jama. Päris kunstiline värk tundub. On nii? Kui on ilusti korraldatud asi, siis tegemist väga ägeda aktsiooniga. See jääb täpselt tee peale, kui trammipeatusest staadioni poole kõndida. Kui aga mingi sodimine, siis nii äge ikka ei ole.




                              Kommentaar


                                Vauu. hea töö WGS !

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X