320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    "Teadmiseks publikule
    FC Levadia soovitab kõikidel Kadriorgu saabuvatel jalgpallisõpradel varakult staadionile tulla, et vältida tunglemist piletikassade ka sissepääsude juures. Klubi omalt poolt teeb kõik selleks, et tavapärasest suuremal publikuhulgal mööduks pileti ostmine ja staadionile pääsemine kiiresti ja sujuvalt.
    Publiku ja sportlaste ohutuse tagamiseks läbivad kõik staadionile sisenejad tavapärasest veelgi põhjalikuma turvakontrolli."

    naiivsus, huumor või reklaamitrikk?
    Tiitlivõitluse võtmemäng kahe igipõlise konkurendi vahel. Kui seal mölluks ei lähe, siis millal või kus veel? Hooaja publikurekord võib ohus olla. Kui ei, siis paremuselt teine tulemus tuleb küll, ma arvan.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      "Teadmiseks publikule
      FC Levadia soovitab kõikidel Kadriorgu saabuvatel jalgpallisõpradel varakult staadionile tulla, et vältida tunglemist piletikassade ka sissepääsude juures. Klubi omalt poolt teeb kõik selleks, et tavapärasest suuremal publikuhulgal mööduks pileti ostmine ja staadionile pääsemine kiiresti ja sujuvalt.
      Publiku ja sportlaste ohutuse tagamiseks läbivad kõik staadionile sisenejad tavapärasest veelgi põhjalikuma turvakontrolli."

      naiivsus, huumor või reklaamitrikk?
      Kes tuleb mängule viimasel hetkel see raudselt veedab rohkem aega kassade juures kui tavaliselt, omal ajal ma ise seisin 15 minutit järjekorras Levadia v. Flora mängul.
      Ja loomulikult turvad peavad konfiskeerima tuletikud ja tulemasinad rumalate laste käest.

      Kommentaar


        Ei näe kuskil mingit reklaami selle mängu kohta.

        Või ma olen pime?

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Sööt Reimile ja BUUUUUUUUUUUM tundmatusse. Teie ainuke hea mängija on Hakola.

          !
          Eriti naljakas on rääkida,et põhirivaalil on ainult üks hea mängija.Kui meil on ainult üks hea mängija,ning suudame teiega mängida kui võrdne-võrdsega,siis mitu head mängijat teil on?kah üks?Kes see oleks?
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            Petrenko.

            Kui Hakola ainus hea, siis peaks ju lihtsalt panema 2 meest teda personaalselt katma ning võidus ei peaks olema kahtlustki
            Ma ise oleks pakkunud,et Saner Puri,aga no see selleks.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Mkm. Levadia skautide parim leid ikka ju- 34a Petrenko.
              Mis sa siis tahtsid??Et antaks võimalus mõnele noorele?eieiei,las noored istuvad pingil ja õpivad kuidas meistrid tööd teevad.
              Õppingu nolgid kuni meistrid elavad.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                irooniline, et sama seis on ka Floras Reimiga
                Kuidas küll saab Reimi ja Petrenkot samastada? Mingil määral saab ehk võrdusmärgi panna Reimi ja Nahki vahele, kes on pikki aastaid olnud oma meeskonna ühed liidrid ja eeskujud noortele. Petrenko pole mitte keegi, kui ehk võitleks Levadia läbi aegade kõige õnnetuma "ostu" tiitli nimel.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Palju praegune ML-i publikurekord on? Ka Flora-Levadia mängult?

                  Kommentaar


                    Oho, päris spetsid tulid siia õpetama Levadia juhtkonda kuidas saavutada tulemusi. Pakkuks veel üks kord vaadata Meistriliiga tabelit ja viimaste aastate lõpptulemusi. Ka koondise koosseisu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      Ei näe kuskil mingit reklaami selle mängu kohta.

                      Või ma olen pime?
                      Tegelt võiks jah Levadia sellise mängu puhul ikka suurt reklaami teha

                      Kommentaar


                        Ühes kohas on.



                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Täitsa perses!!! Nüüd tuleb küll täismaja. Loodetavasti ei pea keegi värava taha jääma.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Täitsa perses!!! Nüüd tuleb küll täismaja. Loodetavasti ei pea keegi värava taha jääma.
                            No ära nüüd liialda. Ma usun, et hoolimata reklaamikampaaniast mahuvad ikka ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              irooniline, et sama seis on ka Floras Reimiga
                              Reimi võib siiski nimetada Eesti jalgpallis asendamatuks meheks......legend isegi.
                              Kes on Petrenko?Mingi teisejärguline leedu veteran.

                              Alarikh,kas sa pole sellega nõus,et Petrenko on suhteliselt mõtetu ost?
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                                Kes on Petrenko?Mingi teisejärguline leedu veteran.
                                Rakveres kolmapäeval lõi ta värava, seega duubli jaoks on ta piisavalt hea. Küllap ta järgmiseks aastaks kohaneb ka Eesti Meistriliiga kiirustega ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X