320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Ajaloo ja poliitika võiks jalgpallist eemale jätta.
    Ideaalis küll aga just ajalugu ning poliitika teevad paljude riikide ja klubide omavahelised vastasseisud eriti tuliseks ning põnevaks.

    Kommentaar


      Ilmselt lihtsam oleks sul olukorraga leppida ja mitte nii väga seda kiruda. Selge on see, et tervet ML täit Kalevipoegi ei saa ja minu arvates ei saa ka öelda seda, et eestlased nii meeletult tagaplaanil on ehk jämeda otsa jutt. Pole nii hullu midagi.

      Kommentaar


        Isklik kogemus on selline, et jalgpall ja võistkondlik sport laiemalt on ainuke sfäär kus integratsioon reaalselt toimib. Igasugused kunstlikud meetmed pole siiani tulemust andnud. Ühine eesmärk seob.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ma ei saa ikkagi mida sa kiunud? Selline on meie ajalugu, et paar inimest otsustasid 70 aastat tagasi nii mõnegi väikerahvuse saatus. Kogu rahvus ei ole selles süüdi!!
          Igal juhul on parem, et vene rahvusest inimesed tegelevad jalgpalliga. Kordades parem igatahes kui kuskil ennast süstida või muid pättusi teha.
          Tegelikult kannatasid venelased samamoodi siis.

          Kommentaar


            Kuulge igasugused kesad, ballackid, hated ja muud tegelased. Ma pean kahjuks tõdema, et teie IQ on sama väike, kui sellel mehhanisaatoril. Tema olukorra teeb paremaks see, et ta on alakas, aga teie peaks kõik olema ju täiskasvanud mehed.
            Selline lahterdamine eestlane-venelane, pede-homo, hea-halb, näitab teie lühinägelikust. Maailm ei ole vaid mustvalge. Ei ole kõik eestlased mingid pühakud ja samamoodi ei ole kõik venelased idikad.
            Levadia näol on tegemist ainsa Eesti klubiga, kes on Euroopas konkurentsivõimeline, klubi logol on Eesti lipp, Levadia mängijad esindavad au ja uhkusega Eesti koondist ning on seal põhitegijad. See vingumine, et 'Levadia on ju tiblade klubi' jne. on ikkagi väga silmakirjalik.

            Kommentaar


              nagu ma aru saan on siiski peamine Levadia probleem klubiomanikus ehk Levadas, kes pole eestlane, vaid ukrainlane. huvi pärast siis küsimus Flora fännidele siin (tean et Levadia foorum, kuid osad Flora fännid kindlasti eksivad ka siia)- et kui näiteks mõni araabia naftasheik teeks mingi pakkumise Flora ostuks, millest oleks Pohlakul võimatu keelduda. et vahetate siis klubi või?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                nagu ma aru saan on siiski peamine Levadia probleem klubiomanikus ehk Levadas, kes pole eestlane, vaid ukrainlane.

                Asi pole Levadas, nad leiavad alati põhjuse (küll on selleks vene rahvuset mängijad ja küll on selleks vene rahvusest fännid kes räägivad aktsendiga eesti keelt).
                Lühidalt öeldes- küll on kärss kärnas ja küll on maa külmunud!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ja jah, isegi kõik need mitmed kümned noormängijad kes Levadia eest mängivad, on tiblad.
                  Lambakari
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Kas Europa Liigasse langemise puhul mängitaks kodumäng ikka Kadriorus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Kas Europa Liigasse langemise puhul mängitaks kodumäng ikka Kadriorus?
                      Pohlakuga oli diil, et järgmised Euromängud on kõik A.Le.Coq'il.

                      Kommentaar


                        Hommik!

                        Täitsa hullumaja! Käisin siin teemas ca kaks nädalat tagasi ja juba tol hetkel tundus see parastamine ja haukumine ja ilkumine ja tänitamine ning mõnitamine ja solvangute pritsimine üsna jubedana, aga no anna kannatust. See tekst mis siit kahe nädala jooksul aga ka paljudest teistest Meistriliiga alateemadest läbi on jooksnud, ei kannata mingisugust kriitikat. Suhtugem ise "vaenlastest venelastesse" tolerantsemalt, kuid mis veelgi olulisem, sõbralikumalt, suhtutakse ka meisse sarnaselt. Kuidas koer külale, nõnda küla koerale. Või kuidas see Põhja-Läti vanasõna nüüd oligi.. Ei tule venelane sul never-ever hoovi peale käsi laiutama, et kurat sul uus muruniiduk, varatasid kuskilt vä? Küll aga ei saa sama öelda eestlaste kohta. On olnud au kohata selliseid rahvuskaaslastest isikuid.. Ei jõudnud küll kõiki poste väga -väga süvenenult lugeda , aga siin keegi kirjeldas olukorra ilusti "bussijäneste" näite varal lahti. Täpselt nii ongi! Viis pluss sellele posti autorile
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Kas TV14 kannab võõrsil mängu ka üle vä?

                          Kommentaar


                            Kas mulle ainult tundus vöi kandsidki Levadia mängijad mängul musta linti pluusivarrukal? Teab keegi mis pöhjusel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Kas mulle ainult tundus vöi kandsidki Levadia mängijad mängul musta linti pluusivarrukal? Teab keegi mis pöhjusel?
                              Vitali Leitanil suri isa.

                              Kommentaar


                                Nii. Saarelma esimene täispikk mäng Meistriliigas. Keegi mängul käinu võiks rääkida, kuidas mees hakkama sai.

                                PS! Tundub, et Meistriliiga mängudel peaks kohustusliku toitlustamisega kaasnema kohustuslik suhkruvesi, et tulipead paar kosutavat sõõmu saaksid võtta. Hullumaja valla puhkenud suisa...
                                www.jalgpall.ee
                                http://www.last.fm/user/lennartk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X