320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandlased ühed suurimad tiblavihkajad, see ammune uudis

    Kommentaar


      Algselt postitas Aadu&co
      Ja mis seos küll levadial tibladega on?
      Tahaks ka teada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Ja mis seos küll levadial tibladega on?
        Levadia tiblad ongi ühed suurimad tiblad ! kõige "vaimukam" hüüdlause mida kuulnud olen "MULGIKAPSAD"

        Kommentaar


          Ma olen kuulnud Nõmme Kalju - Levadia mängul
          Vihkame Flora Fännid Surmani
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            Ma olen kuulnud Nõmme Kalju - Levadia mängul
            Vihkame Flora Fännid Surmani
            meie kohta käis ka nii mõnigi Flora nali ja kui küsisin ,et mis Flora siia puutub siis vastust ma ei saanud .

            Kommentaar


              No oleme ausad,me oleme u siiski popid poisid(H)
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                meie kohta käis ka nii mõnigi Flora nali ja kui küsisin ,et mis Flora siia puutub siis vastust ma ei saanud .
                Ei puutu Flora ja Viljandi siis kokku?

                Teie satsis mängivad ju pallurid, keda Tarmo Rüütli selleks hooajaks oma tiimi ei soovinud, seega selline seos ju olemas.

                Aga siin läheb liiga OT-ks, kui soovid vastata, vasta oma lemmikute teemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                  Levadia tiblad ongi ühed suurimad tiblad ! kõige "vaimukam" hüüdlause mida kuulnud olen "MULGIKAPSAD"
                  No hea kokkuvõte teie tasemest. Seisate vaikselt nagu kodutud jaamas ja siis tulles tagasi kohe hakkate meid sõimama. Keegi ju ei sõimanud teid ei provotseerinud ega midagi sellist. Olid vaid hästi tavalised naljad teie kohta, kõik. Aga vastuseks..... see. Madal, väga madal. Aga äkki teie külas tavad ongi sellised, ma ei tea. Vaesed inimesed.....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                    meie kohta käis ka nii mõnigi Flora nali ja kui küsisin ,et mis Flora siia puutub siis vastust ma ei saanud .
                    Kelle käest sa küsisid siis? Irwww, su juttu järgi tundub nagu sa tegelikult KÜSISID, mitte seisid nagu teie terve kamp vihmavari all pomisedes midagi meie poole - aga vabandust, teid ei kuulnud keegi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Kelle käest sa küsisid siis? Irwww, su juttu järgi tundub nagu sa tegelikult KÜSISID, mitte seisid nagu teie terve kamp vihmavari all pomisedes midagi meie poole - aga vabandust, teid ei kuulnud keegi.
                      mõtetu hakata tibladega vaidlema siin ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                        mõtetu hakata tibladega vaidlema siin ...
                        Ma arvan, et kui sinu meelest on Pavel tibla, siis sa oled LOLL NAGU LAUAJALG
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Kes tahab leiab Alarikhi ka Eesti koondise fännivideost (vihje: tribüünil laulmas) üles. http://www.youtube.com/watch?v=FzvWrBTFSwc

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Kes tahab leiab Alarikhi ka Eesti koondise fännivideost (vihje: tribüünil laulmas) üles. http://www.youtube.com/watch?v=FzvWrBTFSwc
                            Levadia fänne oli seal mitmeid, kogu aeg kaasa elamas ja laulmas, tibladeks neid sõimata on päris madal.

                            Kommentaar


                              Issanda loomaaed on suur!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Hei! Kas Levadia fänne kah tuleb sel nädalal Tartusse oma hooaja esimest kaotust vaatama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X