320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul isiklikult ei ole venelaste vastu miskit, kui nad on mõistlikud, respekteerivad Eesti riiki ning on võimelised kõnelema eesti keeles, kuid see üritus oli tõesti kohutav.

    Kümned inimesed on Vene sümboolikas, lisaks umbkeelsed venelased lõugavad omakeskis nii et kümnete-kümnete meetrite peale oleks kah nende juttu selgelt kuulda, kui teiselt poolt kah mõni vene punt kõvahäälselt ei möliseks.

    Ma ei tea no, kui sa oled nii venemeelne, et ei suuda seda varjata, siis sinu koht ei ole vast siin. Samas õnneks on ka normaalseid venelasi, üks hea näide oli eile kui üks selge aktsendiga kutt kandis Eesti koondise särki.

    Aga jah, mis sellest rahvuste teemast ikka enam rääkida, nii läbi puretud pärast igat Flora-Levadia matchi

    Kommentaar


      need kes seal rossija lõugasid ei olnud venelased ,need olid tiblad ,vandid või keski kolmas,ilma kodumaata tolkamid,kes küll venemaad appi karjuvad,aga sinna kolima ei nõustu! ja keelte peale,no ei ole ju annet,no ei ole ju ... eesti keel on nii raske.........
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        need kes seal rossija lõugasid ei olnud venelased ,need olid tiblad ,vandid või keski kolmas,ilma kodumaata tolkamid,kes küll venemaad appi karjuvad,aga sinna kolima ei nõustu! ja keelte peale,no ei ole ju annet,no ei ole ju ... eesti keel on nii raske.........
        Ok, ma tõmban teravat siis. Kui Tom mängib Venemaal ning sinna N. Liidu ajal sattunud eestlased kannavad eesti sümboolikat ning karjuvad Eesti! Eesti!, kas siis siin foorumis peaks ka hakkama tsuhnaatama?

        juba tuleb kuskilt lainena nüüd kostub, no see pole üldse võrreldav...jah-jah...
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          need kes seal rossija lõugasid ei olnud venelased ,need olid tiblad ,vandid või keski kolmas,ilma kodumaata tolkamid,kes küll venemaad appi karjuvad,aga sinna kolima ei nõustu! ja keelte peale,no ei ole ju annet,no ei ole ju ... eesti keel on nii raske.........
          Mis kuradi annet keelte peale? Tolgused lihtsalt on nii mugavad, motivatsioon keele õppimiseks puudub. Mõtlevad, et ah, mis sellest eesti keelest ikka õppida, saab ka vene omaga hakkama.

          Kommentaar


            eks see huvitav teema ole. wikipedia annab infoks et Levadia põhimeeskonnas oli ainult 1 vene kodanik ja sedagi nüüdseks klubist lahkunud Ivanov. duublis peaks veel 2 noormeest olema tegelt. aga ülejäänud on ju eesti passiga. samuti Levada pole venelane, vaid hoopis ukrainlane.

            samas see lippude teema on ju rahvusvahelises vutis normaalne nähtus. näiteks Benfica kodumängul võib vabalt leida Argentiina ja Brasiilia lippe lehvimas. sama võib ka Barca kodumängude kohta öelda. kunagi Etoo ajal olid tal mingid kamerunlased pidevalt staadionil lippudega jne.

            aga arvata on et Eestis see teema on ikka vähe teine kui seda siis võrrelda nende suurte liigadega. miskipärast on ikka mingi jube rahvuse teema sees. ja tundub et pea 100% fännide vahelistest arusaamatustest on pigem eri rahvuste tasandil kui et klubide fännide tasandil.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Lorenzo, kuna sinu postituses puudub lause "See ja see on jobu/arengupeetuse/ajuhälbega", siis sa lased ikka väga off-topicut. Mingem ikka teemasse tagasi ehk las Ballack räägib, kui julge ta on, Alarikh sellest, kuidas talle ei meeldi neiud ning 818 arutleb teiste põskedele maalitud lippude tekitatud traumast.

              Kommentaar


                Võtan ka siis sõna. Ma ei vihka ka venelasi. Tunnen palju neid ning räägin nendega eesti keeles ning nad on sunnitud ka minuga eesti keeles rääkima, kuid vihkan selliseid piidereid kelle autos on vene lipud. Sellistele annaks küll vastu tahti

                Mida aeg edasi seda rohkem eestimeelseks ju Levadia läheb
                Paljud fännid räägivad eesti keelt ning 90% mängijaid valdab rahuldaval tasemel eesti keelt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Mida aeg edasi seda rohkem eestimeelseks ju Levadia läheb
                  Njet, vsjoo, hvaaatit s nas... Rohkem ei räägi me eesti keeles xD Nii huvitav on seda foorumit lugeda..
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Algselt postitas North Vaata postitust
                    Njet, vsjoo, hvaaatit s nas... Rohkem ei räägi me eesti keeles xD Nii huvitav on seda foorumit lugeda..
                    Huvitav oli ka kuulata kuidas levadia fännisektor kõigest kõrist "russki vperjoot, russki vperjoot" karjus.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      vaevalt, seda ma küll ei usuks
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
                        vene lipud äkki selle pärast, et eestis elab kaks peamist rahvust - eestlased ja venelased ning võib olla seostavad vene rahvusest inimesed, et nende nö esindusklubi eesti klubijalgpallis on levadia.
                        kusjuures klubi omanik on ise rahvuselt ukrainlane ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          vaevalt, seda ma küll ei usuks
                          Usu või mitte aga nii oli
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Huvitav oli ka kuulata kuidas levadia fännisektor kõigest kõrist "russki vperjoot, russki vperjoot" karjus.
                            Huvitavat polnud selles midagi, masendav oli seal olla.
                            Maamesilane võttis juba eespool kokku kuidas selliseid olendeid nimetatakse.

                            Aga siin nad on, russia-russia-russia, russkie vperjoot

                            Kommentaar


                              suht mõttetuks asi kisub ning jalgpallist aina kaugeneb, küll ühele ei meeldi, et keegi karjus rossija midagi seal, keelegile ei meeldi vene lipud autodel, kuidas see kõik on seotud viimase mänguga. ma saan aru, et levaadia fännid saadeit minema ja floora oma jäeti alles, tegelikult pidi aga jumala lihtsalt viskama mõlemad rühmitused minema. Klaarigu oma mured väravate taga nagu tihti ööklubides tehakse kaklejatega (siin vist kaklust otses mõttes polnud). Olin mängul, kuid vastas tribüünil, ei tea täpselt mis juhtus, kuid ausalt öeldes ei huvita, suht selge, et konfliktis on süüdi kaks poolt tavaliselt - see arvete ebaselge klaarimine siin foorumis on suht mõttetu. Ühel nagu leiardatud plaat rossija, rossija - krt see on ikka jabur argument üldse! karika finaalis mäletan tõmmati ka mingi vennas minema, kes karjus rossija, rossija ja viii minema, mind ikka väga huvitab mida talle siis süüks pandi? kui karjun statkal Marju-Marju, noh lihtsalt meeldib mulle Marju või hoopis MU ja Man City vahelisel matchil Eesti, Eesti, ma arvan lihtsalt vaadatakse kui veidrikule peale ja ei tehta midagi.

                              Mis puudutub rahvuslust siin foorumist ja üldse Eestis, mingi talupoja level - flora=eesti ja levadia=vene, kus juures vene=paha, eesti= hea, by the way eestis on rahvusi tunduvalt rohkem kui 2.
                              Ammu pole see flora/levadia eesti/vene meeskonnaks õige, pigem flora viimasel ajal on mängijate koosseisust venestunud ja levadia eestistunud, seda enam, et olgem ausad levadia pigem väärib rohkem fänne kui flora, nende euroesitlused on ikka palju paremad ja on siia toonud paremaid võistkondi, nii et unustage see rahvuslik jagamine ja nautige jalgpalli. muide mind ikka hämmastab, et ühiskond kus aina enam kasvab segarahvuliste perekonnad need rahvuse küsimused aina suurenevad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                Lihtsalt paljusi inimesi härib venekeelne skandeerimine. Ja minu meelest siiski eestis riigis korraldatud (laste)üritusel vene lippe laste põskedele värvida......
                                Ja loomulikult "rossija" ja "fashistõ" hõikamine ei tekkita küll erilist sõpruse tunnet.
                                Ootoot. Kuidas siis Flora enda härrade tribüünikommete ja sõpruse tunde vaheline seos on?
                                Kurat, ma tunnen end nagu Brüno filmis perekonnaseisuametnik, kes küsib Lutzi käest, et kas millal ta siis selle musta lapse sai.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X