320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tubli poiss, sm. nisanäpp, saluut sulle!

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    ning 818 arutleb teiste põskedele maalitud lippude tekitatud traumast.
    Kuule sina seltsimees leheneeger, kas muutud vaikselt nõdrameelseks ja sind viidi ootamatult delfisse üle, või mis juhtus, et mõistust ja nägemist hakkad kaotama?

    Kas ma olen antud teemas sõna võtnud, et hakkad siin sellist jama trükkima? Võta teadmiseks, et Minu isiklik arvamus sellest off topicust siin on selline, et ma ei viitsi nii ära leierdatud asju kommenteerima hakata ning seega üritan enda näpud klaviatuurist võimalikult kaua eemal hoida, kuid sina rikkusid nüüd kõik ära ning seetõttu oled ise parajat traumat väärt.

    Muide tead, mis on enamus ajakirjanike jaoks õiglane palk? Jalaga perse!
    Ja reaalselt on selliseid palku mõnele ka välja makstud, jäta tuleviku tarvis meelde.

    Tervenemist soovides
    818
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Huvitavat polnud selles midagi, masendav oli seal olla.
      Kas see Aff, kes Türgi klubi värvides Flora fännide sekka ronis, ikka aeti minema ja sõimati läbi? Sa olid talle veel päris lähedal kah.

      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Ma tahaks ka täiega olla Flora fänn, minu meelest on nad nii lahedad, eriti Sen. Müts maha teie ees, pange sama hästi edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas 818 Vaata postitust
          bla bla bla
          Lihtsalt küsiks, et ega sina see ei olnud kes ühel varakevadisel mängul ss suusamütsi kandis?
          Kui olid siis sa oled liiga lühike, et kellegile jalaga perse lüüa! Kui ei siis las ta olla.
          Ja et mingit tiblasõimu ei tuleks siis kõik mängud mida see hooaeg meistriliigas vaatamas olen käinud on üks osapool Flora olnud...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Pohhui see jama fännide vahel. Mind huvitab hoopis,et kes see freestyle vend oli

            On ta ka foorumis tegev?

            Jõle osav eestlase kohta oli ning Martinit oleks ka seda tegemas tahtnud näha

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Lihtsalt küsiks, et ega sina see ei olnud kes ühel varakevadisel mängul ss suusamütsi kandis?
              Kui olid siis sa oled liiga lühike, et kellegile jalaga perse lüüa! Kui ei siis las ta olla.
              Ja et mingit tiblasõimu ei tuleks siis kõik mängud mida see hooaeg meistriliigas vaatamas olen käinud on üks osapool Flora olnud...
              OT: ei
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                See "suusamüts" on vast pärandatud Minski poistelt on ?

                Kommentaar


                  selle foorumi mõttetust ja kogu eesti jalgpallikultuuri olematust ilmestab fakt, et mängust ei räägi keegi vaid jahutakse mingitest lippude lehvitamisest ja rahvuslusest klubijalgpallis, ei viitsinud sellest pasast midagi läbi lugeda...

                  Kommentaar


                    Tegelikult eks see rossija karjumine ja end vene trikolooriga ehtimine ole samasse klassi kuuluv kui rättpeade burkamood, ikka demonstratiivne põlisrahva ärritamine ja provotseerimine, mis muud.
                    Tüüpilised identiteedikriisis immigrandid, klammerdumine üha hägustuvate juurte külge.

                    Huvitav, miks Levadial on eestlastest poolehoidjaid aga Floral venelastest mitte? Kes on sellest vaatenurgast vaadates rohkem natsid?

                    Miks on normaalne pidada eesti rahvuslust rassismiks/natsismiks aga vene rahvuslust ja/või põlisrahvapõlgust mitte?

                    Kerge nagin fännide vahel oli juba nii tavaliseks saanud korraldajate tohmuse tulemus, miks polnud Flora fännidele paika pandud kindlat sektorit, kas Ida-Tallinna lastepeole polnud florakad oodatud?
                    Või kui oli sektor määratud, siis miks laiutas seal vperjoot ljevadija?

                    Alkomüük oli ka omapäraselt lahendatud, VIP- telk, valitud tüüpidelt väike sponsorpapp batjakesele ja nii mõnigi randmepaelaga fanatik drinkis õlut tribkal.
                    Lihtrahvas imegu kalja või tõmmaku varrukasse kanepit....ürituse tegelik nimi -Ei Õllele!

                    Idee Pohlakule, ostad näiteks Koidulaga Flora kassasse õiguse tribkal õlut pruukida, klubi saab uljalt pappi ja fänn algul veits viriseb aga peale esimest külma karastavat märjukest on rahul
                    Kogutud pott mängu lõpus parimale mängijale peo peale!
                    Kui muidu palka maksta kitsi, siis küll õllenäljane fänn ikka omast taskust veits poetab.

                    Kokkuvõttes, üritus oli nostalgiliselt humoorikas, meenutas õhkkonnalt rohkem nõukaaegset koolinoorte spartakiaadi kui vutist läbiimbunud ja mehiselt lärmaka publikuga tõsist jalgpalliderbit.

                    Üldiselt peaks temaatilisi (sponsor)üritusi korraldama mitte korra aastas vaid vähemalt korra kuus, näiteks rotatsiooni korras võiks iga klubi teistest vooru mängudest eraldi päeval promomängu korraldama ja sihtgrupina ei tohiks unustada vanemat publikut, sest loogilisem on, et isa toob lapse staadionile, mitte laps isa.

                    Kommentaar


                      OMG. Kujutate ette, minu ees istus suur ja lai venekeelne meeskodanik, kes toetas florat ja lasi pidevalt läbilõikavat vilet (sulaselges vene keeles) levadiale. Omg, ma arvan, et ma ei saa sellest enam kunagi üle. Omg, kuidas selline asi on üldse võimalik?! Eesti Vabariigis! Omg, mu elu on muidu ju nii masendav ja tühi, et see seik jääb mind kogu järgnevaks eluks kummitama ja ma pean sellest pärast igat levadia-flora mängu uuesti ja uuesti vatrama. Omg, see on nagu tõsine katastroof. Õõõõõõõõõh

                      Aga omalt poolt soovitaks kaktustel hakata ka kiiremas korras venekeelseid laule õppima, kuna vastasel juhul ei mõista teie mängijad ja kaasfännid teid enam.

                      Ja tõttöelda peab ikka päris loll olema, et trügida üksi vastasfännide sekka provotseerima. Ükskõik, mis siis ka põhjuseks ei tooda, on see puhas lapsus. Ja turvade poolt kah päris huvitav lahendus, selmet see üks provokaator kohe minema vedida, passitakse ja oodatakse veel vastasfänne juurde. Lihtsalt ime, et seal löömaks ei läinud.

                      Kas kaktused tegid midagi oma "vest ei ole seksikas" poolt kotitavate mängijate toetuseks? Isiklikult küll ei tuvastanud.

                      Ahjaa ja teemasse kah: ajakirjanikud ahju, eksole!
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        samasse klassi kuuluv kui rättpeade burkamood, ikka demonstratiivne põlisrahva ärritamine ja provotseerimine, mis muud.
                        Tüüpilised identiteedikriisis immigrandid, klammerdumine üha hägustuvate juurte külge.
                        Ja siis sa imestad, miks nendesse eesti "rahvuslastesse" suhtutakse nii nagu suhtutakse. Meelega kirjutan jutumärkides, sest rahvuslusega pole siin tegelikult midagi pistmist, selle sildi taha on lihtsalt hea oma võõraviha, kibestumist ja piiratud mõtteviisi peita. Ja samamoodi pole siin midagi pistmist ka natsismi ega rassismiga , lihtsalt... tühm inimene on ebasümpaatne. Päris paljudele.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 818 Vaata postitust
                          Kuule sina seltsimees leheneeger, kas muutud vaikselt nõdrameelseks ja sind viidi ootamatult delfisse üle, või mis juhtus, et mõistust ja nägemist hakkad kaotama?

                          Kas ma olen antud teemas sõna võtnud, et hakkad siin sellist jama trükkima? Võta teadmiseks, et Minu isiklik arvamus sellest off topicust siin on selline, et ma ei viitsi nii ära leierdatud asju kommenteerima hakata ning seega üritan enda näpud klaviatuurist võimalikult kaua eemal hoida, kuid sina rikkusid nüüd kõik ära ning seetõttu oled ise parajat traumat väärt.

                          Muide tead, mis on enamus ajakirjanike jaoks õiglane palk? Jalaga perse!
                          Ja reaalselt on selliseid palku mõnele ka välja makstud, jäta tuleviku tarvis meelde.

                          Tervenemist soovides
                          818
                          Sorry, mees, kuid netis ähvardamise eest võib vastutusele võtta. Ja madalalaubalisuse eest muidugi veel viis pluss, kui ikka mõistus ei võta, võib ju rusikaga vehkida. Elik: terveneda on sul ikka endal vaja.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Näe, ajasin 818 ja aadu&co sassi, nad on üsna ühte nägu minu jaoks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Näe, ajasin 818 ja aadu&co sassi, nad on üsna ühte nägu minu jaoks.
                              lisaks ma toonitaks, et dannar ei pea eriti midagi kartma, sest ta võttis väikeperelaenu ja käis selle raha eest wado-ru ning taek-wan-do kursustel ning ajab nüüd nädalavahetustel nõmmel juugendeid raudlatiga taga. ja siis vaatab tisse.

                              ajakirjanikud ausse!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Sorry, mees, kuid netis ähvardamise eest võib vastutusele võtta. Ja madalalaubalisuse eest muidugi veel viis pluss, kui ikka mõistus ei võta, võib ju rusikaga vehkida. Elik: terveneda on sul ikka endal vaja.
                                Ahhhaaaa, et siis "nüüd on sinu kord, tormi teha minu südameeeeeees"

                                Pealtnäha kirjutsin ika jube koledat teksti, märksõnadeks must huumor ja sõbralik lõõpimine.... Ja kui minu eelnevat postitust oleks võimalik reaalselt kohtus mõne inimese ähvardamisena võtta, siis palju õnne ükskõik millisele prokurörile selle tõestamisel. Pretsedent oleks see, et sellisel juhul peaksid kõik meie poliitikud ja ajakirjanikud kohtumäärusega vähemalt ühiskondlikku tööd tegema. Ja järjekorras esikohal peaks olema vene delfi kommentaarium....
                                Aga aitab OT'st, sellel jauramisel pole siin mõtet, dannar tunnistas oma eksimust, tore, et tervis juba taastumas, seega pöidlad püsti ja ole tubli edasi
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X