320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Sportlastel 10 nädalast baaskursust pole enam?
    igaühte, kes ütleb on sportlane, enam sportlaseks ei peeta
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      igaühte, kes ütleb on sportlane, enam sportlaseks ei peeta
      Ma ei mõelnudki, et sa lähed kroonu ja ütled, et tegeled sünkroonujumisega ja saad 10 nädalaga priiks. Spordikompanii on Eestis, oled kuulnud?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        rahu nüüd sõbrad.Morozov ja Puri löpetasid eile ametlikult armeeteenistuse.Morozov seoses koondisega vabanes nats varem.
        Monica

        Kommentaar


          Algselt postitas flo Vaata postitust
          rahu nüüd sõbrad.Morozov ja Puri löpetasid eile ametlikult armeeteenistuse.Morozov seoses koondisega vabanes nats varem.
          Ja mis plaanid nüüd Puril on? Kas ta ei tahtnud Levadias jätkat, või ei tahtnud Levadia teda. Võimalikud on tegelt mõlemad variandid.

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Ma ei mõelnudki, et sa lähed kroonu ja ütled, et tegeled sünkroonujumisega ja saad 10 nädalaga priiks. Spordikompanii on Eestis, oled kuulnud?
            No seda ma tahangi öelda, et sinna kõik ei pääse. Seejuures ma ei väida, et nimetatud poisid sinna poleks pääsenud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              No seda ma tahangi öelda, et sinna kõik ei pääse. Seejuures ma ei väida, et nimetatud poisid sinna poleks pääsenud.
              Jutt käis nimeliselt Morozovist, seega
              igaühte, kes ütleb on sportlane, enam sportlaseks ei peeta
              oli pontless!

              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ja mis plaanid nüüd Puril on? Kas ta ei tahtnud Levadias jätkat, või ei tahtnud Levadia teda. Võimalikud on tegelt mõlemad variandid.
              Pras teab rääkida, et juba pool hooaega teati Purist loobumisest. Mänguliselt ei tohiks ju jama olla, seega rahaliselt kulukas. Nahk mängib arvatavasti vaid kolbassenko eest
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                usun,et köigepealt on tal plaanis taastuda operatsioonist.
                Monica

                Kommentaar


                  Eino suurim probleem on otsuste langetamiskiirus ning sisuliselt pole ta viimaste aastate jooksul ka arenenud.

                  Kui aus olla siis mina kuulsin tema teenete loobumisest esimest korda vist juuni alguses.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Eino suurim probleem on otsuste langetamiskiirus ning sisuliselt pole ta viimaste aastate jooksul ka arenenud.

                    Kui aus olla siis mina kuulsin tema teenete loobumisest esimest korda vist juuni alguses.
                    Rakverre sõber Andrese juurde, küllap poisi jälle jalgele aitab
                    Tegelikult tähendaks ju iga samm allapoole Florat või Levadiat sisuliselt amatöörjalgpalliga piirdumist, seda küll sellise potensiaaliga mängijale ei sooviks.

                    Kommentaar


                      Tenistel oleks küll aeg välimaale mängima minna ja sama käib ka Morozovi kohta.kaua neil veel levadiaga lepingut järgi on?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Tenistel oleks küll aeg välimaale mängima minna ja sama käib ka Morozovi kohta.kaua neil veel levadiaga lepingut järgi on?
                        Mis häda nendega siis on, las tugevdavad Levadiat, pole nad nii head midagi, et kohe aga välja saata.

                        Natuke kummaline on juba see pidev hala, et kõik aga välismaale läheks. Ja siis virisetakse, et publikut napib.

                        Iseasi, kui saadaks korraliku raha, nagu Flora vist (?) Tamme eest sai. Aga ega neid rikkaid klubisid hetkel eriti pole, kes maksaks, kõik tahavad tasuta saada.

                        Praegune Levadia vajaks ju häid mängijaid, muidu kujuneb flora üleolek liiga suureks, mis publikuarvu vist ei tõsta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Mis häda nendega siis on, las tugevdavad Levadiat, pole nad nii head midagi, et kohe aga välja saata.

                          Natuke kummaline on juba see pidev hala, et kõik aga välismaale läheks. Ja siis virisetakse, et publikut napib.

                          Iseasi, kui saadaks korraliku raha, nagu Flora vist (?) Tamme eest sai. Aga ega neid rikkaid klubisid hetkel eriti pole, kes maksaks, kõik tahavad tasuta saada.

                          Praegune Levadia vajaks ju häid mängijaid, muidu kujuneb flora üleolek liiga suureks, mis publikuarvu vist ei tõsta.
                          vanuse poolest peaksid poisid siirudma välismaale,see eesti meistriliiga neid enam naljalt ei arenda.Kle see nüüd küll publiku numberid ei suurenda ega vähenda kui need mehed kas jäävad eestisse mängima või lahkuvad.sa oled vist ka mingi kibestunud tegelane
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Seda ongi ju vaja et FC FLORA saaks oma tahtmise ja mängiks lõpuks ainult oma klubidega Meistriliigas ja rahvast oleks igal mängul 0. No ok, koos turvameestega ja pallipoistega 12. Ma loodan küll, et kõik asjalikumad ja vähemasjalikumad mängijad tõmbavad siit biiti, kasvõi soome tugevuselt teise liigasse. Aitäh!
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Kas tõesti on info õige, et Levadia eest aastakal mänginud 1 lätlane ja 2 leedukat ongi nüüd levadia mängjad ? : ( www.transfermarkt.de andmetel on üleminekud toimunud.
                              Igatahes väga kehvad olid need.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fizth Vaata postitust
                                Kas tõesti on info õige, et Levadia eest aastakal mänginud 1 lätlane ja 2 leedukat ongi nüüd levadia mängjad ? : ( www.transfermarkt.de andmetel on üleminekud toimunud.
                                Igatahes väga kehvad olid need.
                                pigem kahtleks selles transfermarketi infos
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X