320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Kurb et Levadia on sisuliselt täielikult venestumas.
    oleks hea, aga kust sa seda võtsid?
    näiteks mängul Transiga platsil oli ainult 5 venelast põhikoosseisus

    Kommentaar


      Praeguses koosseisus on 8 eesti nimega mängijat. Ei tea mida see Kaspy siin jahub.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        vs Kalju

        FC Levadia: Aleksei Matrossov, Aleksandr Volodin, Andrei Kalimullin, Igor Morozov (Jean Ticiano), Aleksandr Kulinitš, Taijo Teniste, Konstantin Nahk (Dmitri Knjazev), Aleks Mone (Albert Taar), Igor Subbotin (Vitali Leitan), Artur Rättel (Andreo Pebre), Maksim Podholjuzin (Nikita Koljajev).

        Pidasin silmas siiski rahvust, mitte kodakondsust.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          vs Kalju

          FC Levadia: Aleksei Matrossov, Aleksandr Volodin, Andrei Kalimullin, Igor Morozov (Jean Ticiano), Aleksandr Kulinitš, Taijo Teniste, Konstantin Nahk (Dmitri Knjazev), Aleks Mone (Albert Taar), Igor Subbotin (Vitali Leitan), Artur Rättel (Andreo Pebre), Maksim Podholjuzin (Nikita Koljajev).

          Pidasin silmas siiski rahvust, mitte kodakondsust.
          Sinu sõnum siis selline,et paneme kõikidele vene poistele tule otsa, et neid puujalgu eestlasi ikka Levadiasse ka jaguks. Nii?

          Kommentaar


            Ziga oi, Zaga oi, Ziga zaga ziga zaga oi-oi-oi! On ikka tiblad ma ütlen
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Sinu sõnum siis selline,et paneme kõikidele vene poistele tule otsa, et neid puujalgu eestlasi ikka Levadiasse ka jaguks. Nii?
              Ma ei mõista, kust sa seda Kaspy postitusest välja loed. Emba-kumba, kas on minul või sinul arusaamisega probleeme.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Minu mõte on see et varem leidis sealt rohkem Eesti rahvusest poisse: vennad Purid, Kink, Lemsalu, Neemelo, Purje jne jne, mis pani mind Levadiale ka pöialt hoidma. Praegune seis on pisut muutunud, seda nendivad ka sinust kõvastim kõrgema IQ-ga mehed PraS. Pean silmas Kullamäed, Kristalit ja Kaisi, kes viimatises saates "Mehed mängust" Levadiast ka juttu tegid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Minu mõte on see et varem leidis sealt rohkem Eesti rahvusest poisse: vennad Purid, Kink, Lemsalu, Neemelo, Purje jne jne, mis pani mind Levadiale ka pöialt hoidma. Praegune seis on pisut muutunud, seda nendivad ka sinust kõvastim kõrgema IQ-ga mehed PraS. Pean silmas Kullamäed, Kristalit ja Kaisi, kes viimatises saates "Mehed mängust" Levadiast ka juttu tegid.
                  Kui sa põialt hoiad, ainult sellele meeskonnale, kus on vähe venelasi. Edu Sulle, hea fänn sinust on! Mine toeta FC Kuressaaret.


                  Francesco, mine vaata oma Seeria A.
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Said asjadest ikka väga valesti aru, ei lootnudki, et sinu sulest targemat juttu tuleb samas.
                    Toetan klubisid, kus domineerivad eestlased, kust on ka koondisele vajalikke mängumehi tulemasja klubisid, mis mängivad eelkõige head ja nauditavat jalgpalli. Pole mul mingit viha venelaste vastu, v.a selles osas, kuidas teie isakesed meie riigi rohketeks aastateks enda mantli alla peitsid.
                    Kisub poliitiliseks, seega aitab.

                    Kommentaar


                      Nagu Kristal arvas eelmainitud saates, eks see tendents peatreeneri vahetusega seotud on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust

                        Pidasin silmas siiski rahvust, mitte kodakondsust.

                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Toetan klubisid, kus domineerivad eestlased, kust on ka koondisele vajalikke mängumehi tulemasja klubisid, mis mängivad eelkõige head ja nauditavat jalgpalli.
                        Otsusta ära siis, milles su probleem on.
                        Või peitub ikkagi tegelik põhjus siin:
                        Pole mul mingit viha venelaste vastu, v.a selles osas, kuidas teie isakesed meie riigi rohketeks aastateks enda mantli alla peitsid.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas North Vaata postitust
                          Kui sa põialt hoiad, ainult sellele meeskonnale, kus on vähe venelasi. Edu Sulle, hea fänn sinust on! Mine toeta FC Kuressaaret.


                          Francesco, mine vaata oma Seeria A.

                          Vaatangi, ilma tibladeta vähemalt Ei Eestis on ka sümpaatseid meeskondi, Vaprus, Kalju, Flora - kahjuks mitte Levadia. Minu jaoks
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            kellele siin ei meelde Kuressaare ultrad?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Mina toetan Kuressaare Ultraid
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                kellele siin ei meelde Kuressaare ultrad?
                                Mulle
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X