320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Said asjadest ikka väga valesti aru, ei lootnudki, et sinu sulest targemat juttu tuleb samas.
    Toetan klubisid, kus domineerivad eestlased, kust on ka koondisele vajalikke mängumehi tulemasja klubisid, mis mängivad eelkõige head ja nauditavat jalgpalli. Pole mul mingit viha venelaste vastu, v.a selles osas, kuidas teie isakesed meie riigi rohketeks aastateks enda mantli alla peitsid.
    Kisub poliitiliseks, seega aitab.
    Mida siis meie isakesed peaksid tegema selle maatükiga?
    Ja sinu loogika järgi sul peab ka olema viha sakslaste, poolakate, taanlaste, rootslaste vastu...vist kõik, kui olen kedagi unustanud kirjuta)
    Aga mina ei näe midagi halba sinu ideoloogias, pigem vastupidi. On täiesti ok kui eestlased toetavad eesti klubisid Eestis (Flora, Kalju ja n.e.) ja venelased toetavad vene klubisid Eestis (Levadia, Sillamäe, Trans, Lootus)
    Mina aga toetan Levadiat just sellepärast, et see on traditsiooniliselt vene klubi Eestis, ja loodan, et jääb sellena.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Minu mõte on see et varem leidis sealt rohkem Eesti rahvusest poisse: vennad Purid, Kink, Lemsalu, Neemelo, Purje jne jne, mis pani mind Levadiale ka pöialt hoidma. Praegune seis on pisut muutunud, seda nendivad ka sinust kõvastim kõrgema IQ-ga mehed PraS. Pean silmas Kullamäed, Kristalit ja Kaisi, kes viimatises saates "Mehed mängust" Levadiast ka juttu tegid.
      No palun ütle mulle, et millised eesti rahvusest poisid siis Levadiast seda võimalust vääriksid?
      Lihtsalt selline on hetkeseis, et oma kasvandikes on 89-93 poistes paljud vene rahvusest. Eesti poisse pole kuna Prins elas vanal rasval ja ei mõelnud tulevikule.

      Kusjuures sulle meeleheaks värvas Levadia just just mõni nädal tagasi 95 vanuste koondise staari Marten Saarlase. Duublis ootavad oma võimalust Holst, Ingermann, Elhi, Raudsepp, Aasmäe ning vb ka Viikna saab lepingu.

      Tuleviku silmaspidades saadeti Ustaal ja Leht ka Paidesse laenule, et nad piisavalt ML kogemust saaks ja juba järgmisel hooajal kanda kinnitaks esindusvõistkonnas.

      Purist rääkides siis Eino saatus oli juba Prinsi ametisolekuajal otsustatud.

      Venestumisest rääkides siis võiksid vaadata,et mis vennad neil duublis ka on.

      Kommentaar


        Ei ole väga asjadega kursis, aga kas Rättel ja Pebre sellel hooajal siis põhirivistuse mängijad ?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          PRASile

          Kui sa teda niimoodi flamed eestlaste-venelaste teemal, miks tollele vennale kes enne sind kirjutas sõnagi ei poeta?

          Kommentaar


            Kui keegi midagi poetab venelaste rohkuse kohta Eesti meeskondades, siis PraS asub ju kohe vasturünnakule. Mängu tulevad eestlastest puujalad jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas John Barleycorn Vaata postitust
              Mina aga toetan Levadiat just sellepärast, et see on traditsiooniliselt vene klubi Eestis, ja loodan, et jääb sellena.
              Millegipärast erutuvad PraS-id ja co just sellepärast, et Levadiat nö venelaste klubiks kutsutakse ja kui keegi eestlane neid seetõttu ei toeta.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Suur "aitäh" Kaspyle taas selle nii huvitava ja olulise eesti-vene teema tõstatamise eest siin teemas! Inimesed ikka üllatavad.
                Oleks siis, et muretseks klubi käekäigu pärast nüüd, kui duubel, kes oli eelmisel hooajal võimas, on järsult tõmmatud tühjaks põhisse, mis tähendab, et kummalgi neist ei ole enam õiget kokkumängu ega kogemust. Aga noh, eks see oleks muidugi ka palju ebahuvitavam ja vähem tagasisidet pälviv teema siin foorumis.
                Kas nende noorte vene nimedega poiste seast ei või kasvada meie koondise jaoks järgmist Vassiljevit, Dmitrijevit, Kruglovi või Preikot? Ja kas Trevor Elhi, Artur Rättel, Andero Pebre, Stefan Järv, Markus Holst ei olegi väärt toetust ja usku nendesse? Ega Kink, Purje, Purid ja isegi Lemsalu olnud kohe, kui esimest korda varbaga muru puudutasid, head mängijad valmis.
                Rasked ajad ja rahastaja liig optimistlik(ud)? otsus(ed) on tõmmanud vahendid klubist välja, mis on tinginud sellise olukorra nagu see praegu on. Tuleb hakkama saada oma jõududega, sh mängijatega, kes on valmis väiksemate hüvede eest kaasa lööma.
                Loomulikult on selline uudne olukord raske ka fännide jaoks. Aga kas see on siis kohe aluseks tõmmata juba enne hooaja algust kriips peale Levadia senisele valdavale poliitikale näidata eelkõige head mängu ja võidelda võitude nimel?! Eriti imelik on näha siin mingit tahtlikku venestamist. Antud juhul veel ühe hooajaeelse kontrollmängu koosseisu põhjal.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Alates aastast 1999 kui Levadia suurele areenile astus, on seal valdavalt olnud slaavi päritolu mängijad. See on fakt - nii see oli, on ja ma võin pea panti panna, et ka jääb olema (teie oma kaasvõitleja ju tunnistab samuti seda). Identiteet on klubil olemas ning miks võtta seda siis nii traagiliselt ja negatiivselt? Kui mõnel inimesel on midagi selle vastu, siis ei pea ju teda selle eest materdama. Klubijalgpall pole nüüd küll koht, kus peab kõigile meeldima. Paljudele ei meeldi ka Flora erinevatel põhjustel ja ei peagi meeldima. Igaühele oma nii öelda.

                  Minul Flora toetajana on täiesti kamakaks kui te kuskil põrute (kodu- või eurosarjas), ma tunnen selle üle ainult rõõmu. Head meelt ei tunne ma aga selle üle kui Levadia peaks vutikaardilt kaduma. Klubijalgpall seisnebki rivaliteedis ja Levadia vs Flora on olnud selles osas Eesti jalgpalli kõige printsipiaalsemaid vastasseise (ja mitte ainult mängulises mõttes). Eesti liigajalgpall on niigi õblukese konkurentsiga ja ma soovin Levadiale algavaks hooajaks kõige paremat, v.a. vutimurul, et kevadel saaks Flora järjekordse tiitli üle põhjusega uhkust tunda.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Eksole. Sa ei ütle midagi uut oma jutuga. Ja kas pole siis seda imelikum, et inimene, kes väidab end olevat olnud Levadia toetaja, avastab nüüd üleöö, et klubi on "venestumas" ja et see pole üldsegi tore. Ja kui talle üritatakse selgitada, et ta päris õigesti ei ole aru saanud asjast, siis on see materdamine. Right. Keegi ei ole siin klubi identiteeti traagiliselt võtnud. Traagika seisneb ikka selles, et klubi, kes on ainsana olnud võimeline midagigi saavutama ka väljaspool meie veeklaasi, on järsult nii nõrgaks jäänud/tehtud. Ja minu arust ei ole üldse võimatu, et see on alles allakäigu ja hääbumise algus. Mis viibki meid lõpuks olukorda, mis poleks isegi Nahkpeale meelepärane.
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      Ja kas pole siis seda imelikum, et inimene, kes väidab end olevat olnud Levadia toetaja, avastab nüüd üleöö, et klubi on "venestumas" ja et see pole üldsegi tore. Ja kui talle üritatakse selgitada, et ta päris õigesti ei ole aru saanud asjast, siis on see materdamine. Right.
                      Ma ei saa nüüd antud isiku eest rääkida, aga mulle on mulje jäänud, et ta on rohkem selline vaikiv toetaja olnud. No et sümpaatne klubi tema jaoks olnud või nii ja enam Levadia tema jaoks seda pole. Päris tulihingeline fänn pole kunagi olnud. Aga eks seda peab kinnitama või ümberlükkama keegi teine.

                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      Traagika seisneb ikka selles, et klubi, kes on ainsana olnud võimeline midagigi saavutama ka väljaspool meie veeklaasi, on järsult nii nõrgaks jäänud/tehtud.
                      Oh, ära muretse. Pole see Levadia midagi ületamatut Euroopa väljakutel saavutanud, mida Flora ei võiks korrata. Latt veel ülemäära kõrgele pole aetud.

                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      Ja minu arust ei ole üldse võimatu, et see on alles allakäigu ja hääbumise algus.
                      Siis on meil ühine mure.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Rebajata, davaite zhit druzhno

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Ma ei saa nüüd antud isiku eest rääkida, aga mulle on mulje jäänud, et ta on rohkem selline vaikiv toetaja olnud. No et sümpaatne klubi tema jaoks olnud või nii ja enam Levadia tema jaoks seda pole. Päris tulihingeline fänn pole kunagi olnud. Aga eks seda peab kinnitama või ümberlükkama keegi teine.



                          Oh, ära muretse. Pole see Levadia midagi ületamatut Euroopa väljakutel saavutanud, mida Flora ei võiks korrata. Latt veel ülemäära kõrgele pole aetud.



                          Siis on meil ühine mure.
                          No siiani on ju Levadia poolt saavutatu kõigile eesti klubidele ületamatuks jäänud ja kui Flora oma parimad ikka maha müüb siis ei ole ju ka eurosarjast midagi head loota.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            No siiani on ju Levadia poolt saavutatu kõigile eesti klubidele ületamatuks jäänud ja kui Flora oma parimad ikka maha müüb siis ei ole ju ka eurosarjast midagi head loota.
                            Eks ta muidugi saab raske olema korrata või isegi ületada neid mõne aasta taguseid Levadia saavutusi. Aga usk ja lootus surevad viimastena.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              levadial on ikka kõvasti ägedamad mängud eurosarjades olnud kui floral.
                              levadia on ju võtnud Twente skalbi, pluss mänginud Newkaastli ja galatasarayga, zahovaiko klubi Leirat on patuga pooleks võidet, Wisla on ahjus käinud jne.
                              flora suurim triumf on bukaresti steua ja ülejäänd madinad on olnud rootslaste ja norrakatega jne.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Eks ta muidugi saab raske olema korrata või isegi ületada neid mõne aasta taguseid Levadia saavutusi. Aga usk ja lootus surevad viimastena.
                                selles on sul õigus,et usk ja lootus pidavat viimastena surema!aga eurosarjades olen ma alati kõigi Eesti klubide poolt!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X