320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ei ma arvan, et Dinosaurused peaksid ikka ausa tiimi välja panema ja alla 1000 posti ning 10 aasta näitajaid ei tohiks sisse võtta, muidu komplekteeritakse kõikidest ripakile jäänud jalgpalliarmastajatest iga aasta võitev meeskond kokku:P
    Vastukaaluks võib ju Täkkude tiimi teha

    Samas vaadates viimase kahe sõnavõtja avatare - peaks ju olema küll kelle mütsi alla koonduda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #17
      aastad on vennad ja olen valmis jällegi dinosauruseid võitlusesse vedama.
      kaks esikohta ja üks kolmas koht viimase kolme aastaga pole ilmselgelt juhus.

      ps. täidan vist kõik tingimused pika puuga (samas hoian sujuvalt alla 7000 postituse, et üritust toetada )
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ei ma arvan, et Dinosaurused peaksid ikka ausa tiimi välja panema ja alla 1000 posti ning 10 aasta näitajaid ei tohiks sisse võtta, muidu komplekteeritakse kõikidest ripakile jäänud jalgpalliarmastajatest iga aasta võitev meeskond kokku:P
        Vastukaaluks võib ju Täkkude tiimi teha

        Samas vaadates viimase kahe sõnavõtja avatare - peaks ju olema küll kelle mütsi alla koonduda.
        Olen eelnevad kaks aastat osalenud Dinode eest & kordagi pole välja pandud Chelsea vöi Premier League tiimi, sh. ka Flora V Sektorist rääkimata+ möned asukohapöhised tiimid, ise Raplamaalt pärit- ka seda satsi pole. Piirist vöiks rääkida Dinodes kui mängijaid oleks rohkem kui kohti vast?
        Kui see aasta Dinosaurustesse kahjuks ei sobi (?), oleks satsi otsingutel küll.
        CV: muidu täitsa hale, aga ikka mängin hobi korras. Suveturniiri saldoks on täpsustamata arv väravaid (eiei pole ulmeliselt löönud, ei mäleta lihtsalt) & samapalju topelt hulle möödalööke; 0 kaarti (neid vist ei jagata ka); ei kakle, hoian oma MMA mode: off; kohtunikuga pörgata vöin kui miski väga vastukarva on; positsioon: rünne (ega sel turniiril taktika möttes naisi kuskile mujale ei panda ka vast kui värav topelt, niiet sobib); peaga ei mängi.
        Watch out! We got a Badass over here.

        Kommentaar


          #19
          premmi, bundesliga, hispaania jt pooldajad võiks ikka oma satsid kokku panna, kui juba foorumis nugade peal olevad juve-roma-lazio pooldajad said ühise azzurri satsi kokku pandud, siis mis see teistel ära ole.

          Kommentaar


            #20
            Regasin Dortmundi tiimi ära. Transfer window on avatud, nii et liitumissoovist võib julgelt märku anda!

            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
              Olen eelnevad kaks aastat osalenud Dinode eest & kordagi pole välja pandud Chelsea vöi Premier League tiimi, sh. ka Flora V Sektorist rääkimata+ möned asukohapöhised tiimid, ise Raplamaalt pärit- ka seda satsi pole.
              Üks sats on mitmel viimasel aastal osalenud ja korra ka võitnud



              Samas seekordset osalemist ei saa veel kinnitada.

              Kommentaar


                #22
                Söögiks tuleb suur osa Rakvere lihatoodangut ning proovin ise ka marineerida liha.
                grill ja mina käime ühte sammu .....
                edasi grill.....

                Kommentaar


                  #23
                  Tänaseks on ametlikult registreerinud 7 tiimi: Borussia Dortmund, Pihel24, VUTISÕBRAD, Roosad Pantrid, Azzurri, Dinosaurused ja Soccernet.

                  1 nädala veel ainult aega - andke tuld!
                  Last edited by wiiner; 22.06.17, 15:33.

                  Kommentaar


                    #24
                    mul ka kavas paari päeva jooksul tiim kirja panna. Ootame paari venna vatsust veel ja siis panen kirja ära...

                    Kommentaar


                      #25
                      Azzurri tuleb!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Stok
                        Ma tuleks ka siis dinosarvikute sekka, kuivõrd oli kindel plaan osaleda, aga Liverpool sel aastal ei kvalifitseerunud.
                        Kusagil keegi midagi teeb. Et äkki saame ikka läbi selle kvalifikatsiooni ringi.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Azzurri tuleb!
                          Me peaks see aasta vähe treenitumad olema ka, seega rip BvB
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            #28
                            Regasin Dinosaurused ära esialgse koosseisuga:

                            difender (10 aastat foorumis, 1300 posti)
                            Even (14 aastat, 5700 posti)
                            Gr33nWolf (5 aastat, 20 posti)
                            Ailton (13 aastat, 4000 posti)
                            QRkood (9 aastat, 500 posti)
                            mazz (13 aastat, 5200 posti)
                            Armo (6 aastat, 60 posti)

                            Muidugi võiks nimekiri olla veel ätim, aga numbrid on nii vaadates siiski päris väärikad. Pealegi on enamus neist juba ka suvepäevade veteranid.

                            Aga ruumi veel on, nii et mcnamarad, mõnuagendid, estonid jne, hopp-hopp.

                            Kommentaar


                              #29
                              Just registreerus 8. võistkond!

                              Borussia Dortmund
                              Pihel24
                              VUTISÕBRAD
                              Roosad Pantrid
                              Azzurri
                              Dinosaurused
                              Liverpool FC

                              Soccernet

                              Kes soovib veel võistkonna välja panna, siis registreerida on aega kuni 28. juunini.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kui Dj Heiki tuleb esinema, siis olen kohal kohe kindlasti. Ja kui kuskil tiimis on vaba ruumi varumeeste pingil ca. 120 kilosele jorsile, siis tassiks ka end kohale
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X