320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    krt mõnu rikkuski Priidiku tuju ära oma muusikaga. Oli teine terve päev pahur.
    wtf??
    Aa jaa, see oli ka veits imelik, et kui mind järelpeol rünnati, siis nagu oleksin oodanud, et teised võtavad selle ründaja eemale, aga hoopis tõmmati mind eemale nagu ma agressor oleks olnud....see ajas tsipa närvi.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Arvad, et ma kuulan sellist muusikat väljaspool soccerneti turniiri?
      Jah, ma olen olnud su sõber fbs ja kui sa nüüd mõne aasta jooksul muutunud kardinaalselt pole, milles ma sügavalt kahtlen, arvan jah.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #78
        DJ Mõnu pleilist on turniiri üks parimaid asju. Take On Me (shittyfluted versioon) kumab endiselt mu kõrvus

        Iceman, miks sa agressoreid paari POW POW liigutusega ei karistanud?

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Nägin hommikul enne 10-t Peeter I Balti jaamas. Ei öelnud isegi tere, rsk.
          Et pärast kirglikku ööd isegi ei helistanud tagasi?
          Aga muusikast, poleks uskunudki aga vahepeal hakkasin flöötide ajal Heikist puudust tundma.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #80
            Mul jällegi viskas Heiki nii üle, et tellisin flööte.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #81
              Räme vandenõu! Keegi õel inimene oli puhkebaasi eeltühjendatud tulekustuti paigaldanud. Nii palju siis traditsioonide hoidmisest.

              P.S. Ööjalgpalli võitis keegi, kes ei olnud Pantrid. Meie väravavaht istus värava pikali.

              Kommentaar


                #82
                Hommikul mõtlesin hämminguga, et kas tõesti oli tegemist esimeste suvepäevadega, kus midagi ära ei lõhutud. Asjata, sest majutushoone koridoris ootas meid ees korralik sõjatander purustatud pudelite ja laialiloobitud peldikupaberiga.

                Tore oli. Jagaks mõned auhinnad ka, kuni veel meeles:

                Grillmeister - üks ja ainus Getter Jaani. Toitlustus teenis ainult ülistavad hinnangud. Loodetavasti ei jäänud ta rahaliselt miinusesse ja tuleb järgmine aasta jälle.
                Pasameister - PraSil õnnestus kogu turniirirahvas totaalselt leili ajada ja siis ise uttu tõmmates kogu pasarahe oma meeskonna kaela jätta. Õnneks oli tegemist aumeestega ja kõik lahenes rahumeelselt.
                Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
                Leilimeister - Stok viskas selliseid kapatäisi, et plats lendas kiirelt puhtaks ja uued ohvrid said peale tulla.
                Saemeister - Myrgel ilmus kesköö paiku eikusagilt välja ja tõmbas peo uuesti käima. Kuuldavasti kestis see esimese rongini välja.
                Moosimeister - auhind läks jagamisele.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Hommikul mõtlesin hämminguga, et kas tõesti oli tegemist esimeste suvepäevadega, kus midagi ära ei lõhutud. Asjata, sest majutushoone koridoris ootas meid ees korralik sõjatander purustatud pudelite ja laialiloobitud peldikupaberiga.

                  Tore oli. Jagaks mõned auhinnad ka, kuni veel meeles:

                  Grillmeister - üks ja ainus Getter Jaani. Toitlustus teenis ainult ülistavad hinnangud. Loodetavasti ei jäänud ta rahaliselt miinusesse ja tuleb järgmine aasta jälle.
                  Pasameister - PraSil õnnestus kogu turniirirahvas totaalselt leili ajada ja siis ise uttu tõmmates kogu pasarahe oma meeskonna kaela jätta. Õnneks oli tegemist aumeestega ja kõik lahenes rahumeelselt.
                  Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
                  Leilimeister - Stok viskas selliseid kapatäisi, et plats lendas kiirelt puhtaks ja uued ohvrid said peale tulla.
                  Saemeister - Myrgel ilmus kesköö paiku eikusagilt välja ja tõmbas peo uuesti käima. Kuuldavasti kestis see esimese rongini välja.
                  Moosimeister - auhind läks jagamisele.
                  Tänud, väga fun turna oli!

                  Kommentaar


                    #84
                    Kõik kiruvad aga millega sm. Vassiljev siis hakkama sai?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas karloskar Vaata postitust
                      Kõik kiruvad aga millega sm. Vassiljev siis hakkama sai?
                      Sattus Pohlaku musta listi.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
                        Mingi puraka sain ma pildile ka, kas lööja tunneb end ära? Pilt nr. 14: http://imgur.com/a/bBn67

                        Keegi 'pooli ridadest lõi ka poole väljaku pealt peaga värava. Kvantiteet < kvaliteet.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas cobras Vaata postitust
                          Mingi puraka sain ma pildile ka, kas lööja tunneb end ära? Pilt nr. 14: http://imgur.com/a/bBn67

                          Keegi 'pooli ridadest lõi ka poole väljaku pealt peaga värava. Kvantiteet < kvaliteet.
                          See värav oli haige purakas. Viimase hetkeni tundus, et läheb üle ja sama arvas meie väravavaht, kes ei pidanunud vajalikuks palli kätega saata. Selliseid kaugelt õhust täpselt risti löödud väravaid palju ette ei tule. Jääb meelde
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            #88
                            Kui keegi veel ei tea, siis Iceman läks oma tiimikaaslasega Aegviidus ka kaklema.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Kui keegi veel ei tea, siis Iceman läks oma tiimikaaslasega Aegviidus ka kaklema.
                              Keegi võttis hapukoore ära või?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Keegi võttis hapukoore ära või?
                                Iceman oli lihtsalt nii pissed, et ma facebookis tema sõbrakutset vastu ei võta. Ilmselt tiimikaaslase oma olen võtnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X