320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Septembris JOON!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Septembris JOON!

    Ühiskonda õõnestavaid kampaaniaid on tehtud nii kaua, kui mälu mäletab. Säärastele inimeste mõistuse narrimistele tuleb aeg-ajalt vastu seista, seepärast alustan siin kampaaniat SEPTEMBRIS JOON.

    Osavõtuks raporteeri siia (jah julgelt, see on läbu) teemasse iga päev septembris, mil oled vähemalt ühe ühiku (pudel õlut, pokaal veini etsetera) tarvitanud, see läheb ühe päevana kirja. Kuigi on äärmiselt soovitatav mitte niiviisi odavalt päevasid koguda, vaid ikka rohkem ühikuid ühte päeva mahutada, võimaluste piires. Mida toredam lugu ja üksikasjalikum joomis valiku kirjeldus, seda huvitavam, ma usun, kõigile.

    Mida rohkem raporteerite oma manustamistegevustest, seda suurema steitmenti teeme vs taukarid, ossinofskid ja teised sulelised.


    Seniks soovitame mitte joojatele oma joogaga edasi jaurata ja mitte intellektuaale tülitada!










    Hüva märjukest!
    ★★★★★★

    #2

    Kommentaar


      #3
      Mina:"Homme teeme pärast sportimist õlut ka?"
      Sõber:"Võtsin 1.septembri puhul kolm kohvrit nädalavahetuseks valmis."
      Sõber #2:"Ma toon ka paar kasti."

      Pühapäeval raporteerin uuesti.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        #4
        Elagu kontrakampaaniad!

        (Ise jõin viimati 31.detsember, kuna 1.jaanuar oli lihtsalt nii paha olla, et seda on võimatu tänaseni sõnadesse panna)
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          Loomulikult joon, aga naiivne oleks pidada seda mingisuguseks steitmendiks vs ossinofski. Poliitikute üks ja ainus eesmärk aktsiiside kergitamisel on rohkem pappi kokku ajada ja igasugu tobedad kampaaniad on vaid mainekujundus selle õigustamiseks. Aga noh, mis meil ikka üle jääb, loomulikult joon...

          Kolm õlut ja counting.

          Kommentaar


            #6
            Kuskilt jäi silma. "Septembris ei joo,aga lausa kaanin alkot sisse!"
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              #7
              Esimesed paar tk sees, võtame hoogu homseks, Uus-Maailma festil kindlasti tõmbab päevast selgeks.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                #8
                ''Täna'' on enne magamist.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  #9
                  hispaania-itaalia möödub kolme õlle saatel. estonian pale ale, mingi asi veel ja siis alekokk premium.

                  ma muidu korralik (erinevalt siin itaalia alafoorumi ülejäänud härrasmeestest), aga aia värvimine võtab võhmale ja õhtul tahaks vedelat leiba manustada.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    eile käisin Ennu rattal. Petsi polnud näha. täna magasin. 2. septembril ei joo! või krt seda teab, õhtu veel noor.

                    ahjah, registrisse läks kaks topeltrummi, pits tekiilat ja nii mõnedki õlled (Einstök White Ale x1, Valmiermuiza hele x?).

                    koju jõudsin omal jalal.

                    Kommentaar


                      #11
                      2 pilkut registrisse

                      Kommentaar


                        #12
                        Üle pika aja veini.. Umbes pool pudelit läks vist minu arvele, või rohkem.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #13
                          kle sitaks head õlled olid. see tankeri "sauna session" on isand pask, mida juua.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Eile segunesid konjak, viin morsiga, pool (vist ikka viinaga), gintoonik, ipad ja laagrid. Koguseid ei mäleta, aga leidsin kodu äftekalt klaasikilde.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              #15
                              Avastasin ühes tuntud poeketis ühe 3l pakiveini, 14,5 % kangust. Piqueras nimeks. Nii-kui väljas pimedus võimust võtab, avanevad veinikraanid ning taustaks läheb 90'te alguse The Brian Jonestown Massacre mängima. Ideaalne kombo. On selline periood heh.
                              Jah, septembris ma __________ .

                              Kommentaar

                              Working...
                              X