320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Septembris JOON!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kolmkümendkaheksa võib juurde panna.

    Kommentaar


      #77
      Nädalavahetusel sai käidud Soomes jalkat mängimas,vedelikku kulus 2 päevaga 9 lõusta peale:8 kasti õlut,3 liitrist rummi,2 suurt Jack Danielsi ja paar suurt viina ka,aga nende arvu kahjuks enam ei mäleta.

      Kommentaar


        #78
        mul läks vahepeal arvestus käest, aga viimased kaks nädalat on üpris meeletult kulgenud

        Kommentaar


          #79
          Et kuu lõpus saaks järeldusi teha, siis eelmine esmaspäev jõin mingi 0,2 l mustsõstra palsamit või misiganes see magus jook on. Edasi kulges kõik mõnda aega kainelt, reedel olin raskest nädalast liiga väsinud ja jõin mingi 0,1 veini ja 1 õlle, väga nõrk minu kohta. Laupäev aga see eest sai mõnuga võetud, 8-9 õlle ja 0,2 viskit, endiselt puhtalt. Pühapäev parandasin tuju 6 õllega.

          Esmaspäev mõtlesin, et saan sõbraga nädala esimese tõõpäaeva puhul sõbraga kokku, sõbral oli kerge kass ja viisakusest jõin ühe rummi koksi, edasi läks see 3-4 koksiks, siis 1 aramise koks ja 0,2 aramist puhtalt. Ja lõpetasin ühe rahuliku über kange viinakoksiga, endalegi üllatuseks, peale peaaega et magamata ööd suutsin 10 tundi kuidagi objektil tegutseda. Nüüd ma luban, et puhkan mõned päevad,et see rahulik kuu pauguga lõpetada.

          Kommentaar


            #80
            Kaks tõmmut eile õhta ja laupäeval paneme siis kõik ilusti viisaka punkti, eks.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              #81
              Me joome viskit, viskit, viskit.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #82
                Septembri viimased kolm pääwa said lõpetatud umbes 20 õlle, poole liitri viina ja paari jointi alla ajamisega, peab rahul olema.

                Aitäh kõigile kampaanias kaasosalistele! Intelligendid ei allu provokatsioonidele!
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  #83
                  Ma lõpetasin ka umbes 20 õlle, lisaks siis viisakas 0,2 viskit ja 0,2 rummi. Oli tore kuu.

                  Kommentaar


                    #84
                    Septembri grande finaleks oli saun ja piiritagused odavõlled. Mina tänan
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      #85
                      reede ja laupäev kujunesid taas ääretult aktiivseks. õnneks uue kuu tulekuga pääseb nüüd mõneks ajaks joomiskohustusest.

                      novembris võiks teha habemeajamise teema

                      Kommentaar


                        #86
                        Minu septembri kontole kogunes viis 3l pakiveini, pudelite kogust ei tea öelda - vast ka poole tosina kanti. Õlut läks vähe (ca 12 x 0,5 - pole Lätist tellida jõudnud), Brändit ja viskit kuskil 4l. Olin ka nädalajagu kaine eri aegadel. Kokkuvõttes ei midagi enneolematut ning käesolev moment soosib sama raja jätkamist. Tervitan oktoobrit odava brändiga, pole üldse paha algus.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Enda päevikut siin jätkates (krdi hea jälgida nii) -

                          Siis see R sai võetud 3 õlut. Üks rohkem kui plaanitud.
                          Ja eile õhtul 1 siider.

                          Endiselt väga moderate kogused
                          Neile kahele mainitet korrale lisanduski ainult kaks alkoholitarbimise korda -

                          I katsel (ja ainus kord kus selle kuu sees ikka kerge sumin sees oli) sai tarbitud suurusjärgus 7 purki (3.5l) siidrit ja kvantifitseerimata kogus mingit veidrat kokteili kus sees vein, energiajook, siirup, viin ja mahl. Aga see koguseliselt vist pigem ebaoluline.

                          II katsel üks 0.33l õlut saunas meestega.

                          Ehk kuu kokkuvõte -

                          1 pint õlut
                          1 pits Jagermeistrit
                          3 õllet
                          1 siider
                          1 õlle
                          7 siidrit

                          Ja kokkuvõtlik kokkuvõte 5 ölu, pits teravat ja 8 siidrit. Kõlab nagu rahulikult ühe õhtuga kaetav kraam.
                          Võib vist öelda küll, et selle poolest september väga rahulik oli

                          Kommentaar


                            #88
                            Viimane nädal läks käest, sest sõber pidas lauba sünnarit. 47 läeb juurde.

                            Kommentaar


                              #89
                              on ruumi arenguks, rainis!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                #90
                                homme Himosele minek ka, niiet joob ka veebruaris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X