320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa 18

    Uut fifat siis võimalik prgu mängida 10h origin accessis, millised on muljed?

    #2
    Alustasin manager mode´i neljanda lliga klubiga Forest Green ja üritan klubi EPL´i välja vedada, eks näis kuidas läheb. Hooaja eelsel turniiril kuulusin ühte alagruppi selliste meeskondadega nagu Shamrock Rovers, Halmstad BK ja Dundalk. Esimene mäng Shamrock Roversi vastu võitsin 2:1, teine mäng Halmstad BK vastu samuti 2:1 võit, Kolmas mäng Dundalki vastu jäi 2:2 viiki. Poolfinaalis tuli vastasek selline klubi nagu Sandecja mille võitsin tulemusega 2:0. Finaalis kohtusin SV Meppen nimelise klubiga mis jäi normaalaja järel 1:1 viiki. Järgnenud Penaltiseeria võitsin tulemusega 4:3. Nüüd räägiksin natuke ka tehingutest. Kuna klubil raha mida kulutada on üpriski vähe (1,8M), siis pidin esmalt natuke müüma, et kedagi üldse osta. Paremkaitsesse tõi Cambridge Unitedist 17 aastase Leon Davise, vasakule tõin Norwichist 19 aastase Jamal Lewise. Keskkaitsesse tõin 18 aastase Oran Jacksoni MK Donsist. Rünnakule tõin appi 19 aastase jaapanlase Koki Ogawa Jubilo Iwata klubist ja samuti 19 aastase kolumblase Yeison Guzmani Envingado klubist. Vasakule äärele leidsin vaba agentite seast 18 aastase bulgaarlase Simeon Popovi. 1-2 mängijat on plaanis veel keskväljale tuua abiks.

    Kommentaar


      #3
      The FIFA community wants to see new FIFA 19 Leagues.Vote for your favourite leagues and help them to make part of the next FIFA franchise game.


      Hääletame Eesti koondise poolt ,et neid lisataks fifa 19 mängu!
      Madridista

      Kommentaar


        #4
        Ma ei tea, millise intensiivsusega maailm hääletab, kuid Eesti on praegu riikide arvestuses kolmandal kohal :P

        Tõstan teemat.
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          Ma ei tea, millise intensiivsusega maailm hääletab, kuid Eesti on praegu riikide arvestuses kolmandal kohal :P

          Tõstan teemat.
          Hääletasin ka. Päris pull oleks Eestit koondis jälle Fifas kasutada. Ei mäleta isegi, millal viimati see võimalus oli. Ehk 2001 või 2002 aastal.

          Kommentaar


            #6
            Mis mõttes Horvaatia koondist Fifas pole?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              Tegelikult oleks ikka päris kurb kui Horvaatia koondise asemel mingi Eesti koondis mängu saaks. Ma arvan, et suurem osa ostjaid sööks EA elusalt ära.

              Kommentaar


                #8
                Tegelikult on üldse masendav, et kõik riigid seal lihtsalt olemas pole. EA on tükk sitta.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  #9
                  Avastasin, et PCle antakse ka tasuta World Cupi extension. Päris hea, proovin ära
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    #10
                    Eile oli FUTi world cupi osa katki, xbox ja ps said paari tunniga korda, aga PC oli vist 12 tundi maas ja siis läksin magama. Huvitav kas täna saavad korda või kordub mingi tavaline tsenaarium kus saab MM enne läbi kui suudetakse asi ära parandada.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      #11
                      proovisin nüüd ära. Asi võibolla mu läpakas, kuid jubedalt hakib kõik. Alustades start screeniga ning kuni mänguni välja. Kummaline, sest enne kui avan world cup, siis jookseb ilusti.

                      Nüüd proovisin ka midagi muud mängida ning kogu mäng selline. Lisapakk siis rikkus ära mu fifa
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        proovisin nüüd ära. Asi võibolla mu läpakas, kuid jubedalt hakib kõik. Alustades start screeniga ning kuni mänguni välja. Kummaline, sest enne kui avan world cup, siis jookseb ilusti.

                        Nüüd proovisin ka midagi muud mängida ning kogu mäng selline. Lisapakk siis rikkus ära mu fifa
                        Kindel, et sa mingeid settinguid ei muutnud või arvutil paar juppi ära ei tulnud?

                        Mul jookseb worldcup parema graafikaga kui tavaline, kuigi seal tegelikult vahet ei tohiks olla peale paari vidina.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #13
                          Ei ole midagi ise teinud. Tundub et see laiendus sööb lihtsalt kõvasti rohkem resursse ning kuna mul just väga võimas arvuti pole, siis see ei saa hakkama lihtsalt sellega. Ma arvan vähemalt
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #14
                            Sai ka ära proovitud ja nüüdseks juba oma pool hooaega career mode's läbi. Kõik on väga äge aga mis värk nende kauglöökidega on? Pmst viiest löögist neli kusagil 20+ m pealt lendab väravasse, olenemata mängijast.
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Sai ka ära proovitud ja nüüdseks juba oma pool hooaega career mode's läbi. Kõik on väga äge aga mis värk nende kauglöökidega on? Pmst viiest löögist neli kusagil 20+ m pealt lendab väravasse, olenemata mängijast.
                              Mis raskusastmega mängid? Enne "world classi" on väravavahid suht kehvad kui juba natukene lüüa oskad.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X