320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mis raskusastmega mängid? Enne "world classi" on väravavahid suht kehvad kui juba natukene lüüa oskad.
    Mängin professionaliga. Üldiselt see tase mu jaoks paras, aga kauglöökide tabavusprotsent on küll müstika
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      #17
      Eputada võib?

      Kommentaar


        #18
        Tegin väikese testi:

        Kommentaar


          #19
          Well, sa avad neid pakke liiga hilja.. Siis kui ei olegi võimalik midagi erilist saada ja 7,5k packid on alati lambid olnud.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Navas Vaata postitust
            Well, sa avad neid pakke liiga hilja.. Siis kui ei olegi võimalik midagi erilist saada ja 7,5k packid on alati lambid olnud.
            Ei muidugi, augustis oli EA poolne hype ja siis oleks olnud jube toredad vastused. Mõte oligi tavaolukorras, kus vaid TOTW erilisused pakkumises.

            Lisaks olen avanud 7 100k pakki ja ca 150 Two Rare Gold players pakki. Viimane neist on ikkagi kõige OverPowered, aga seda põhjusega, et sealt tulevad müüdamatud. Järeldus ikkagi on, et EA on munn. 1000+ euro eest peaks saama parema meeskonna osta .

            Elusees, ei kulutaks coine pakkide peale MOTT.

            Arvestades palju aega sai kulutatud kogu aasta jooksul ja pakke avatud, siis ICONI või mõne 1M+ väärtusega mängija mitte välja pakkimine on pettumus.

            Kommentaar


              #21
              pfff teen West Hamiga careeriri, olen teises hooajas. Lõpetasin eelmise hooaja 5. kohal ja no päris kena nutsaka pappi sain, mille lõin Mbappe peal suht sirgeks ja suht hästi ikka tootis, lõi ka olulistes mängudes väravaid kuni nüüd, olen novembris ja mängus liverpooli vastu tuli selline asi:





              Sinna mu lootused euroliigas v premmis top4 sekka jõuda, ka läksid...peaks vist fifa 19 ostma ja sealt otsast peale Sunderlandiga nt.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #22
                Pärast seda kui 17 ühel heal päeval enam ei käivitunud ja oma know how-st jäi väheks, siis sai rotitud 18. Põhiliselt mängin ka carreeri ja no see läheb iga aasta aina hullemaks ju. Igavene kammajaa on nende transferitega. Näiteks, ostad mängija suvel aga saad ta välja laenata alles talvel. Läbirääkimised panevad ka vahepeal mõnusalt kelbast. Aga muidu see on reaalne nüüd, et mingid premmi rahaklubid käivad ustele koputamas ka väljaspool akent

                E: Sihukese jama eest hea, et ei maksnud poolsada euri... Jään vist ootama 20-ndat. 19 pidi sama õudne olema.
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Tegin üle mitme kuu oma konsooli lahti ja mängisin fifat ja imeline mäng ikka. Tegin ühte save´i edasi Dortmundiga, mis on hooaja lõpus. Euroopa liiga poolfinaalis PSG vastas, esimene mäng võõrsil kaotasin 0-1 ja kodus siis esimene poolaeg oli 1-1 ja rämeda tuhhiga läksin teisel poolajal peale, et vaja siiski 2 väravat lüüüa...a vasturünnakust kiirelt PSG tegi 1-2 ja endamisi ikka mõtlesin, et ei anna alla, Pingutan ikka lõpuni ja vaatab mis saab. Ja 68ndal ja 83ndal lõingi 2 tagasi ja mõtlesin, et kas tõesti teen siit imelise come backi.....ja nii juhtuski, lisaajal veel äärelt andsin tsenderduse ja kastis Batushay jäi kasti keskel seisma, kaitsed jooksid edasi, ehk ta jäi täiesti üksi ja puusalöögiga lõigi 4-2 värava. Amazing.

                  Aga noh siis nägin nõmedat Fifa buggi nüüd, bundesligas 2 vooru minna aga kuna euroopa liigas läks hästi siis minu mängud lükati nii edasi, et nüüd näen Bundesligas teistel on kõik oma mängud tehtud ja mul 2 mängu jäänud....ehk siis nüüd lihtsalt tean, et kui mõlemad 2 mängu võidan, võidan ka Bundesliga...ses suhtes mingit põnevust nüüd viimases voorus pole, et kõik mängud ühel ajal jne....pask. Loodetavasti uuemas ja üldse selles täiesti uues Fifa20´s neid kalendriga seotud bugge pole....Fifa 19 pole küll ostnud, enam vb väga polegi mõtet osta, 1,5 kuud jäänud uue fifani.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #24
                    Jep ära raiska aega, 19 carreer on tõesti sama jube. Tegin ühe manageri lõpuni välja, 15 aastat vms on. Lõpus mängijate genereerimine on vildakas (kui ise ei viitsi treenida). Mul oli rahhi nii palju ja pigem soovisin juba valmis tähti. Mingid 94 rated klemmid olid aga kõige olulisemad asjad: workrate, skill, weak foot täiesti õudsad. Transfer teema on endiselt õudne. Ahja lõpus, kui tavaliselt 32 vms mängijate reitingud hakkavad alla minema (vanadus noh) siis mul mbappe ja muud loomad hoidsid kenasti 34-35 oma oskusi
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Oh jeesus, ma kunagi SIM´isin ka mänge aga enam mitte ja nii pole ma viimased 7-8 aastat üle 4-5 hooaja career modes teinud
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Oh jeesus, ma kunagi SIM´isin ka mänge aga enam mitte ja nii pole ma viimased 7-8 aastat üle 4-5 hooaja career modes teinud
                        Pole ühtegi mängu siminud.
                        FIFA20 paistab hetkel minusugusele carreeri fännile nagu märg unenägu.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Pole ühtegi mängu siminud.
                          FIFA20 paistab hetkel minusugusele carreeri fännile nagu märg unenägu.
                          Tuleb põnev review´de lugemise aeg kuu aja pärast. PES on ka lubanud tulla täiesti uute asjadega oma Master League´s välja tulla. Ise pigem usun, et CL´i pärast jään ikka Fifa juurde aga siiski. Paistab, et nüüd lõpuks on mõlemad hakanud oma seda career mode/ master league´i arendama hakatud lõpuks.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X