Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 192526272829
Näidatakse tulemusi 561 kuni 576, kokku 576
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Suurem kombo läks tänu Saksamaale mööda, aga teised kaks suuremat panust carryisid.

Kontoseis 1042

Sai alagruppide jooksul all käidud ja tagasi üles tuldud. Time to wait playoffs.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Teen vaikselt teise projekti veel ja üritaks jõuda, siis 1500 euroni (profitiga) ja puhtalt Eesti jalka pealt.

1) Kalju alla 1.5 @1.37 panus 200 eurot. Ei näe, kust Frantsevi meeskond sellise ilmaga võõrsil Euromängudeks timmiva Flora vastu need väravad peaks leidma. Pole vahetusi ka ning lõpus vajaminevat teravust ei suudeta kuskilt tuua kui meeskond küpse on.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Teen vaikselt teise projekti veel ja üritaks jõuda, siis 1500 euroni (profitiga) ja puhtalt Eesti jalka pealt.

1) Kalju alla 1.5 @1.37 panus 200 eurot. Ei näe, kust Frantsevi meeskond sellise ilmaga võõrsil Euromängudeks timmiva Flora vastu need väravad peaks leidma. Pole vahetusi ka ning lõpus vajaminevat teravust ei suudeta kuskilt tuua kui meeskond küpse on.
    mis sa tilgutad
    sellise Kaljuga oleksid võinud pm kohe 5k sisse panna ning selle profiti kohe kätte saanud

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    mis sa tilgutad
    sellise Kaljuga oleksid võinud pm kohe 5k sisse panna ning selle profiti kohe kätte saanud
    Tõsi, aga ma ei taha liialt ka panustada, sest ma liialt vastu näppe saanud küll ja küll sellega.

Hetkel, siis +74 saldo

Homme Levadia vs Kuresaare

Kure alla 1.5 @1.22 panus 200 eurot. Kure on võõrsil löönud ainult 3 väravat. Vähemuses Viljandile 2 ning 1 Tammekale (kes on asendamatult sitt kodus). Levadia siin tegi laagreid ja pidas sõpsukaid + jätkuvalt on näha, et umbne ja palav ilm toob tasemevahe rohkem esile just füüsise arvelt. Ei usu, et siin Kure midagi näitab.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tänks, panin siinse suvaanalüüsi peale, et üks tiim jääb nullile. Koef 2,05 vms.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma ei osanud väga tänasele esimesele playoffile midagi panna ega ei oska ka väga õhtuks, aga nooo

Itaalia üle 1.5 värava @1.9 (Itaaliaga seotud koefid tõusevad) ja ma ei tea tundub veits selline ehk juba liigapalju - 100 eurot

2. Poolaeg rohkem väravaid @2.2 panus 100 eurot

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Lives

1. Itaalia võidab avapoolaja @2.85 panus 50 eurot

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kontoseis peale eilset hävingut 792

Suva kütame edasi

Kevin De Bruyne anytime scorer @4.3 panus 100 eurot

Penalti skooritud @3.7 panus 100 eurot (seekord panen skooritud, sest mõlemal on väga head lööjad)

Belgia AH -1.25 @4.25 panus 100 eurot

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Peale eilset täiesti putsis Carrasco fiaskosid ning De Bruyne vigastuste Unlucky 492...

Lives Prantsusmaa kvalifitseerub @1.88 panus allin ehk 492 eurot. Mingu siis kõik...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Peale eilset täiesti putsis Carrasco fiaskosid ning De Bruyne vigastuste Unlucky 492...

Lives Prantsusmaa kvalifitseerub @1.88 panus allin ehk 492 eurot. Mingu siis kõik...
    Ma kandsin Coolbetist turniiri algul pandud raha väikese plussiga tagasi. Veidi häirima hakkas, kui ennustus mängule kaasaelamist mõjutama hakkas. Ala, et ennustad Itaalia võitu, aga muidu oleks jubedalt Austria poolt.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma kandsin Coolbetist turniiri algul pandud raha väikese plussiga tagasi. Veidi häirima hakkas, kui ennustus mängule kaasaelamist mõjutama hakkas. Ala, et ennustad Itaalia võitu, aga muidu oleks jubedalt Austria poolt.
    Õige ongi ma jälle selline, et ilma betita ikka väga harjumatu vaadata...

Aga tra Prantsusmaa juhib 3-1, lastakse lüüa 3-3 ning siis vajutatakse ise risti ning tuleb välja... Ilmselge, et saan ka ilma panustamata suuri kohtumisi vaadata. Šveits võtab ära.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Mul on Itaalia kõrval Prantsusmaa turniirivõit ka kindlustuseks, aga nad on nii ebasümpaatsed tondid, et hoian Petkinwa poistele pöialt.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Mul on Itaalia kõrval Prantsusmaa turniirivõit ka kindlustuseks, aga nad on nii ebasümpaatsed tondid, et hoian Petkinwa poistele pöialt.
    Itaalia võiks võita küll. Ma ei ole mad ka ma lihtsalt ei jõudnud seda turniiri koguaeg vaadata ja ei tekkinud seda feelingut. Ainukene asi mis kahetsen ehk oli see, et Chelsea CL võiduga saadud raha Em fondi lisaks jätsin ja seda välja ei võtnud eriti olukorras, kus ma nägin, et ei ole sellist fookust ja võinud pigem ehk kuskil Olümpial põletada seda. Blogi jaoks tahtsin ikka lõpuni kütta.

Aga Eesti liiga omaga ma jätkan ja seal mul ilus alguse seeme mullas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma sain kuskilt Pafist boonust, et 100 peale ja 50 juurde. Mängisin selle Inglismaa -1 ja 2,05 koefiga läbi. Nüüd olen kokkuvõttes plussis. Rohkem ei näpi midagi...

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma sain kuskilt Pafist boonust, et 100 peale ja 50 juurde. Mängisin selle Inglismaa -1 ja 2,05 koefiga läbi. Nüüd olen kokkuvõttes plussis. Rohkem ei näpi midagi...
    Nagu öeldakse, mittetehtud panus on võitev panus!

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

St Josephi edasipääs @4.2 on täiesti haige koef kuhu hetkel peale lennata.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud