320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma võtsin France HT/FT + Portugal DNB@4.3

    prantsusmaa otustab mängu alguses ära ja lõpus veeretab + Saksamaal on Teemo Werner ja Joachim Löw

    Kommentaar


      Mis AH -1 ja EH -1 vahe on?

      Kommentaar


        -1 EH on sama mis AH -1.5

        Kommentaar


          EH aka european handicap on viik ka variant ehk pead -1 puhul 2-ga võitma ja muidu on pekkis, AH aka aasia handicapi puhul makstaks -1 raha sulle a la 2-1 tagasi bet ja pidu ja pillerkaar saabub teise eduvärava saabudes.

          Kommentaar


            EH ja AH vahel ma valin sõltuvalt tujust/sisetundes kui ma gamblen suurturniiridel. Muidugi ma nüüd panen tähele, et ma varem olen tabanud neid mõtteid hästi just vaadates mõne meeskonna mängu ja mänguisu ning tahet, aga no Inglismaa ja Prantsusmaa ja näitasid esimene voor väga head voolavust ja võitlusvaimu ning teine voor täiesti ära vahetatud, et ei saa see turniir sellele väga toetuda.

            Tagantjärgi alati hea vastu rinda taguda ja see ei maksa midagi, aga ma aimasin täna, et Saksamaa näitab klassi ja oleks pidanud kohe esialgse mõtte juurde jääma ja single beti tulistama, aga noh see pole ei esimene ega ammugi teine kord, kust kohe esimesele mõttele ei pane ja pärast näppu imen.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              ma võtsin France HT/FT + Portugal DNB@4.3

              prantsusmaa otustab mängu alguses ära ja lõpus veeretab + Saksamaal on Teemo Werner ja Joachim Löw
              Sa oled päris terav.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                ma võtsin France HT/FT + Portugal DNB@4.3

                prantsusmaa otustab mängu alguses ära ja lõpus veeretab + Saksamaal on Teemo Werner ja Joachim Löw
                tegid riidi ikka õiges mööteühikus v

                mis järgmiseks comboks paned?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kõik need vennad kes peale mängu kohale lendavad teie oletegi need panustamis geeniused keda me vajame!

                  Kommentaar


                    Hispaania vs Poola

                    1)Penalti @3.25 panus 50 eurot. Tuleb hästi närviline mäng just Poola jaoks ning Hispaania kaitse jättis ka väga närvilise mulje.

                    2) Väravate arv 1 poolaeg üle 1.5 @2.8 panus 50 eurot

                    3) Poola Yellow Cards üle 1.5 @1.8 panus 100 eurot

                    4) Match tulemus 30 minutiks Hispaania @2.55 panus 50 eurot

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      tegid riidi ikka õiges mööteühikus v

                      mis järgmiseks comboks paned?
                      Mis siin parastada ja panus oli ju väga loogiline lihtsalt kui üks meeskond ajab väravad segamini ja teine ei saa üldse aru kus värav asub, siis shit happens.

                      Kommentaar


                        Kui puujalad mängivad, siis võiksid rahvakunstnikud lihtsalt puhata. Muidu midagi head oodata ei ole.

                        Kommentaar


                          Hoian su kaardibetile pöialt, sest võtsin päeva salaami kaartidega, aga eriti usku ei ole. Suht perses on see vilejoon kontunikel seni olnud, mingi napakas parteliin rahvaste sõprusest ei lase reeglitepäraseid kollaseid ära anda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mis siin parastada ja panus oli ju väga loogiline lihtsalt kui üks meeskond ajab väravad segamini ja teine ei saa üldse aru kus värav asub, siis shit happens.
                            Jõuluvana ei võta isiklikult ma arvan, ta pakkus et Itaalia ei vöida türgit ka

                            Jätsin Prantsuse puutumata, sest Ungari mängis väga hingestatult kodustaadionil täismaja ees, nii võib köike juhtuda. Portugali peale panin ise ka ja ffs rikkus mo combod ära

                            Pen Hispaania mängus hea bet, ise pakun et venemaa - Taani tuleb punane kaart
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Hispaania vs Poola

                              1)Penalti @3.25 panus 50 eurot. Tuleb hästi närviline mäng just Poola jaoks ning Hispaania kaitse jättis ka väga närvilise mulje.

                              2) Väravate arv 1 poolaeg üle 1.5 @2.8 panus 50 eurot

                              3) Poola Yellow Cards üle 1.5 @1.8 panus 100 eurot

                              4) Match tulemus 30 minutiks Hispaania @2.55 panus 50 eurot
                              Hispaania lõi 26. minut ära , Poola sai kollase, aga no tra see teine värav no tahaks lihtsalt akna lahti teha ja karjuda, et kuidas ära ei lööda.

                              Kommentaar


                                Paneme kaks panust veel

                                Poola üle 0.5 @2.95 panus 50 eurot

                                60.minutiks väravate arv üle 1.5 @2.39 panus 50 eurot

                                Poola peab minema allini ja on Hispaania kaitses neid auke. Samamoodi Poola kaitse rebeneb veel hullemini ja Hispaania on täna enesekindlam seega emmast kummast otsast ma usun tuleb suht ruttu teisel poolajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X