320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma kandsin Coolbetist turniiri algul pandud raha väikese plussiga tagasi. Veidi häirima hakkas, kui ennustus mängule kaasaelamist mõjutama hakkas. Ala, et ennustad Itaalia võitu, aga muidu oleks jubedalt Austria poolt.
    Õige ongi ma jälle selline, et ilma betita ikka väga harjumatu vaadata...


    Aga tra Prantsusmaa juhib 3-1, lastakse lüüa 3-3 ning siis vajutatakse ise risti ning tuleb välja... Ilmselge, et saan ka ilma panustamata suuri kohtumisi vaadata. Šveits võtab ära.

    Kommentaar


      Mul on Itaalia kõrval Prantsusmaa turniirivõit ka kindlustuseks, aga nad on nii ebasümpaatsed tondid, et hoian Petkinwa poistele pöialt.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Mul on Itaalia kõrval Prantsusmaa turniirivõit ka kindlustuseks, aga nad on nii ebasümpaatsed tondid, et hoian Petkinwa poistele pöialt.
        Itaalia võiks võita küll. Ma ei ole mad ka ma lihtsalt ei jõudnud seda turniiri koguaeg vaadata ja ei tekkinud seda feelingut. Ainukene asi mis kahetsen ehk oli see, et Chelsea CL võiduga saadud raha Em fondi lisaks jätsin ja seda välja ei võtnud eriti olukorras, kus ma nägin, et ei ole sellist fookust ja võinud pigem ehk kuskil Olümpial põletada seda. Blogi jaoks tahtsin ikka lõpuni kütta.

        Aga Eesti liiga omaga ma jätkan ja seal mul ilus alguse seeme mullas.

        Kommentaar


          Ma sain kuskilt Pafist boonust, et 100 peale ja 50 juurde. Mängisin selle Inglismaa -1 ja 2,05 koefiga läbi. Nüüd olen kokkuvõttes plussis. Rohkem ei näpi midagi...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma sain kuskilt Pafist boonust, et 100 peale ja 50 juurde. Mängisin selle Inglismaa -1 ja 2,05 koefiga läbi. Nüüd olen kokkuvõttes plussis. Rohkem ei näpi midagi...
            Nagu öeldakse, mittetehtud panus on võitev panus!

            Kommentaar


              St Josephi edasipääs @4.2 on täiesti haige koef kuhu hetkel peale lennata.

              Kommentaar

              Working...
              X