320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nasfali spordiennustused-analüüs

    Tervitust!

    Otsustasin luua oma teema ning põhiliseks põhjuseks on asja juures ikkagi kirg spordiennustuste vastu, mis on saanud märkamatult minu igapäevaseks tööks. Meeldib mänge analüüsida põhjalikult ning läbi selle leida siis häid kohti ja teenida korraliku lisaraha/põhiraha.

    Põhilised on 3 valdkonda, mida ennustan.

    1) Jalgpalli Euroopa 5 tippliigat (Inglise,Prantsuse,Saksa,Itaalia,Hispaania) ning noh sellega seonduvalt siis ka CL,EL
    2) Euroopa Korvpalli erinevad karikasarjad (Euroliiga, Meistrite Liiga, Vtb) ja vahest ka NBA
    3) Suurturniirid ükskõik millisel spordialal alustades Jalgpalli MM lõpetades Kergejõustikuga

    16.10.2017

    1) Leicester - Wba seda mängu ma isiklikult torkima ei lähe. Tavapärane Inglise tugevate tabelikeskmike heitlus, kus suure tõenäoususega otsustab 1 värav väga palju. Wba conf on üle 4, mis samas kindlasti, kes riskida tahab on mõttekoht. Leicesteri kaitse pole enam ammu see ja WBA suudab värvaid lüüa nii, et 1 0 juhtima minna ja Cashoutida on kindlasti lootust. Samas siiski suhteliselt bingo.

    2) Verona Benevonto - Releka heitlus. Verona on vast vähe tugevam ja viimane mäng Torinoga näitas meeskonna sisu. Benevonto on küll siiani punktita, kuid Veronale suudavad nad kindlasti ohtu kujutada ja on võimelised üllatama. Üle 2,5 värava conf on 1,98, mis oleks kindlasti suhtkoht hea, sest mõlemal see kindel 6 punkti match ja kui üks peaks taha jääma läheb teine ründama täiega. Samas vägapalju sõltub jälle millal see 1 värav tuleb. Seega ise jätan pigem ka selle torkimata ja vaatan Lives, kas on mingi mõte.

    3) Las Palmas - Celta Vigo Kaks väga lahja kaitsega kuid siiski väga ründavat võistkonda. Mõlemale meeldib keskel võim endakätte saada ja seal läheb kõvaks võitluseks ja eksimustest tekib kindlasti väga palju võimalusi. Siit tulebki minu ennustus ehk üle 2,5 värava mille confiks pakub hetkel keskmiselt 1,73. Teine hea mõttekoht on, et mõlemad meeskonnad skoorivad 1,55. Samas, kes tahab riskida siis üle 3,5 ja üle 4,5 on ka kindlasti mõte sellel mängul.

    Las Palmas - Celta Vigo üle 2,5 @1,73

    #2
    Edu, loodame, et ei jää see üheööliblika projektiks nagu mitmetel siin.

    Ma ei tea kuidas teistel, aga mind isiklikult häirib alati see "conf" "konf" sõna. Koefitsent või odds ei tuleta seda ju kuidagi. Kust te selle üldse saate?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Edu, loodame, et ei jää see üheööliblika projektiks nagu mitmetel siin.

      Ma ei tea kuidas teistel, aga mind isiklikult häirib alati see "conf" "konf" sõna. Koefitsent või odds ei tuleta seda ju kuidagi. Kust te selle üldse saate?
      Plaan on mul endal ka pikemalt pinnale jääda. Conf v Konf eks see ole parasiitsõna, mis külge jäänud.

      Kommentaar


        #4
        Hea mõte, loen kindlasti. Jõudu!!!

        Kommentaar


          #5
          Mina kiidan, kui:

          1. Antud blogi on järjepidev.

          2. Põhjendus säilib (ise see hooaeg näiteks vaevlen sellega).

          Ja boonuseks võiks aegajalt mingi blogi statistika ka nähtav olla või kokkuvõtted (sellega vaevleb Romario, mitte, et siin blogipolitsei oleks).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Soovitan kõigile Veronale Beti peale tõmmata meeletult domineerisid juba ennem Bono punast kaarti ja nüüd pole Bonol keskkaitsjat ka seega Verona paneb kindlalt kotti selle.

            Kommentaar


              #7
              Tänane kokkuvõte

              1) Kes soovitust kuulda võttis, siis Wba läkski ilusti 1 0 juhtima ja seda teise poolaja keskel ja Cashoutiga sai väga korralikult sisse kasseerida. +

              2) 2,5 värava asi läks aiataha väga varajase Bono punase kaardiga, mis sundis ühe meeskonna umbkaitsesse ja Veronal võttis aega et värav ära lüüa - oleks varem ära löönud oleks veel paar vajutatud ning Verona oli ka enne punast kõvasti tugevam meeskond ja peale punast Veronale kütta oli ka väga magus, sest Conf oli ikkagi 1,6 juures +

              3) Mäng tuli väga ühepoolne, aga siiski nagu arvata oli kaitses megalt palju eksimusi mõlemalt poolt lihtsalt üks lõi teine mitte. 50nendaks minutiks oli juba 3 ära löödud ja peale Celta Vigo punast, kes panustas, et mõlemad meeskonnad skoorivad, siis tänu Las Palmase favoriidistaatusele ja Celta Vigo punasele pakkus ka väga korraliku kasumiga Cashouti (mängus hetkel 84 minut, kuid Las Palmas isegi ei ürita enam). Kes läks minu soovituse järgi riskima ka üle 3,5 ja üle 4,5 siis palju õnne for payday.

              Esimene sissekanne ja võin 3/3 lugeda küll. Homme tuleb vähe järsem päev ja kindlasti lükkan ka rohkem panustamis/mõttekohti.

              Kommentaar


                #8
                Las Palmas laksas 2 enne lõppu ära siiski siiski

                Aga loodan ka, et viitsid jätkata. Tagasisidet on väga vähe minu arust neil teemadel aga tea, et silma hoitakse peal ja sellest ära heidutada end lase.
                Edu panustamisel igatahes!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                  Las Palmas laksas 2 enne lõppu ära siiski siiski

                  Aga loodan ka, et viitsid jätkata. Tagasisidet on väga vähe minu arust neil teemadel aga tea, et silma hoitakse peal ja sellest ära heidutada end lase.
                  Edu panustamisel igatahes!
                  Telekavaataja nõu võtan ka kuulda ja ei lase muidugi. Endalgi hea huvitav jälgida seda kulgu ja kuidas läheb. Las Palmase osas kiirustasin jah, aga peale seda Celta 5endat olid mehed ikkagi tohutult pettunud ja lonkisid ei uskunud, et enam isegi üritatakse. Ja tänud sulle ja edu sulle endalegi kui betid

                  Kommentaar


                    #10
                    Cash-out funktsiooni kasutamine on 99% juhtudel enda expected value vähendamine läbi topeltvigi maksmise.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Cash-out funktsiooni kasutamine on 99% juhtudel enda expected value vähendamine läbi topeltvigi maksmise.
                      Kui sa mängu jälgid ja näed reaalselt, et ei ole potentsiaali, siis tasub pigem kasutada Cashout funktsiooni mitte hambad ristis kannatada viimase sekundini. Toon näite: Oled panustanud näiteks et lüüakse mängus üle 4,5 värava. Esimese 15 minutiga lüüakse näiteks 2 väravat ära. Conf oli ntks 5, panid 100 euri pakub tagasi ütleme seal 325. Minujaoks oleks see 225 euri juba korralik võit, mis oleks käes ja kasumis. Milleks hakata riskima sellega, et kas tuleb veel 3 väravat. Ma saaksin teha selle 225 euroga ntks 3 75 eurost uut panust ilma omale uut raha kandmata ning mängida nn riskivabalt. Teine võimalus on näiteks see, et ei tule seda 3 väravat kaotan 100 euri ja siis pean uuesti kandma.

                      Kommentaar


                        #12
                        Mis ei lükka kuidagi ümber minu pointi vaid tekitab veel küsimuse, miks sa kogu oma bankrolli ühele mängule topid.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma ei panusta kahte lehte 100le erinevale panusele. Ütleme nii, et võtangi 1-2-3 maximaalselt 4 panust. Üldjuhul siiski 1-2 ja panen sinna vähe kõrgemad Betid.

                          1) Ma üritan ikkagi leida võimalikult nn kindlad kohad
                          2) Olen varem proovinud seda et väiksed panused aga palju bete - ei toida
                          3) Ma ei panusta väga uupi sisetunde pealt ala, et ohh see tundub reaalne panen peale. Iga bet on väga hästi läbi analüüsitud, mille sisse käib (eelmiste mängude highlightside vaatamine), (stastistika kõrvutamine/vastandamine), teiste bettijate analüüside lugemine
                          Sellest tulenevalt ma ei jõuaks tervet karja asju koguaeg läbi vaadata.

                          Ja kui ma sain su esimesest postitusest valesti aru, siis ole hea ja defineeri sõna ,,topeltvigi,,

                          Kommentaar


                            #14
                            Loomulikult on üle mõistuse sadade panuste kaupa päevas torkida, võib ka juhtuda, et sinu poolt jälgitavates liigades ei teki kogu nädal midagi panustamisväärset ja see on täiesti okei. Mis aga ei tähenda, et kui hea panuse leiad tohiksid sa sellele üle 5% oma bankrollist panustada. Variatsioon on spordiresultaatides suur ja mingi hetk paratamatult tekib downswing olgu su panused nii kindla peale kui tahes. Lihtsalt kirja panduna on ka maailma imeliseim ennustaja, kes 10000% ROIga 100st panusest 99 täppi paneb, kaotav panustaja, kui ta igale oma panusele kogu oma bankrolli paneb, sest kunagi tuleb see kord sajast ära. Ja halva jooksul ajal veel mingi 10 korda sajast!


                            Vig on panustamiskontori marginaal/teenustasu, ehk mündiviskel ei paku betsafe sulle 2 koefi vaid 1.85. Kui sa oma mündiviskest cashouti teed, siis ei pakuta sulle ausat väljamakset, vaid võetakse marginaal teistkordselt veel maha. Näiteks su 325€ cashoudi puhul oleks su beti tegelik expected value pikemaajaliselt ligemale 400le € kui sa vaid maldaks matši lõpuni oodata, vaatamata selle, et jah tõesti võid ka oma kogu panuse see konkreetne kord kaotada. Lisaks asja sisuline pool, et enne mängu leicester - wba mängus teisele panustades ei ole cashoutimine midagi muud kui hiljem 1X panustamine, mis tekitab küsimuse kuidas see kasumlik peaks olema kui just kontori livebettingu koefide arvutamises midagi totaalselt pekkis pole.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Loomulikult on üle mõistuse sadade panuste kaupa päevas torkida, võib ka juhtuda, et sinu poolt jälgitavates liigades ei teki kogu nädal midagi panustamisväärset ja see on täiesti okei. Mis aga ei tähenda, et kui hea panuse leiad tohiksid sa sellele üle 5% oma bankrollist panustada. Variatsioon on spordiresultaatides suur ja mingi hetk paratamatult tekib downswing olgu su panused nii kindla peale kui tahes. Lihtsalt kirja panduna on ka maailma imeliseim ennustaja, kes 10000% ROIga 100st panusest 99 täppi paneb, kaotav panustaja, kui ta igale oma panusele kogu oma bankrolli paneb, sest kunagi tuleb see kord sajast ära. Ja halva jooksul ajal veel mingi 10 korda sajast!


                              Vig on panustamiskontori marginaal/teenustasu, ehk mündiviskel ei paku betsafe sulle 2 koefi vaid 1.85. Kui sa oma mündiviskest cashouti teed, siis ei pakuta sulle ausat väljamakset, vaid võetakse marginaal teistkordselt veel maha. Näiteks su 325€ cashoudi puhul oleks su beti tegelik expected value pikemaajaliselt ligemale 400le € kui sa vaid maldaks matši lõpuni oodata, vaatamata selle, et jah tõesti võid ka oma kogu panuse see konkreetne kord kaotada. Lisaks asja sisuline pool, et enne mängu leicester - wba mängus teisele panustades ei ole cashoutimine midagi muud kui hiljem 1X panustamine, mis tekitab küsimuse kuidas see kasumlik peaks olema kui just kontori livebettingu koefide arvutamises midagi totaalselt pekkis pole.
                              Ma ei pane kunagi oma bankrolli ühte panusesse ega pole ka seda väitnud. Muidugi Wba mängus ntks see 325 ei oleks tegelik väärtus, aga oleneb kuidas sa seda beti vaatled. Mina vaataks tollel hetkel seda ikkagi pilguga, palju ma kasumisse tuleks cashoutimise hetkel mitte seda, mis ma saada võiks. Seda põhimõtet ma tean, et maja võtab alati vahelt ja kui on kaks võrdset tiimi, siis pakutakse 1,85-1.90 confe ja see toimib ka cashoutide puhul, kuid lähtuda tuleks vanasõnast ,,parem varblane peos kui...,, . Nagu ma su jutust aru sain, siis sa arvad et ma panen 100 eurot kellegi võidule, siis koos võidetud summaga uuele panusele jne, siis niimoodi küll mitte. Kasumlik on õigel hetkel tunda, millal teha cashout ja millal mitte. Kui ma ikkagi näen mingilhetkel, et väga hea configa asi ongi pihta läinud ja pakub mulle võimalikust võidust üle poole ning mäng iseenesest on väga kahtlane, siis ma ei näe põhjust, milleks riskida kui ma saaksin märkimisväärse kasumi juba enda kontole välja kirjutada ja sellega ntks kasvõi katta ära mõne muu panuse möödaminemise.

                              Sinu tekstist loen ma välja et panustada tuleks igale betile ikkagi väga vähe ja oodata lõpuni. Mina panustan oma bankrollist ikkagi betile natukene rohkem ja rahuldun ka ntks 50-60% võimalikust võidust minnes välja kindlapeale.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X