320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin siis tänaseid NBA pelasid, sest Euroliiga kossus oli samamoodi suhteliselt hästi kõik liinid kinni võetud ja ei taha coinflippe mängida.

    Aga NBA on täna kaks väga huvitavat mängu

    1) Spurs vs GSW

    Spurs on mulle väga ebasümpaatse ja negatiivse mulje jätnud. Mäng on ligadi logadi - uimane ja rünnakuvisioon on väga olematu. GSW siin hooaja alguses noh selline automaatkäigukastipeal lastud, aga täna Spursi vastu kindlasti tahetakse rohkem mängida ja näidata. Samuti on GSW kui ülikiire ja väga hea rünnakuga meeskond praeguse Spursi jaoks katastroof. Orlando, kes mängib suht sarnaselt GSW, siis seal mängus oli näha Spursi raskust ja saadi 30nene pakk. GSW on Orlandost klass kõrgem ja Curry Thompson tõusevad aina paremasse vormi. GSW tõmbab algusest peale rünnakul surve ülesse ja praegune alavormis Spurs laguneb totaalselt. Spursi rünnak on samuti väga nadi ja GSW mingeid erilisi probleeme tekitama ei peaks.

    GSW -8 @1,91 panus 50 ühikut teine mõte korraks oli ka GSW üle 113 aga kui Spurs jälle iga rünnak 24 sekundit lõpuni mängib ja mängutempot vägisi alla viib ja GSW niihea viskepäev ei ole, siis võib see üsna keeruliseks isegi osutuda GSW jaoks.

    2) Portland vs Lakers

    Portlandil eile ülivalus kaotus lisaajal Utahi vastu. Füüsiliselt megaraske mäng Utahi suguse kaitsetiimi vastu niigi + lisaaeg+ moraalselt valus kaotus. Lakers ei alustanud hooaega väga hästi, aga mängupilt paraneb iga mänguga. Täna on füüsise eelis+pidev vormi tõus, mis Portlandi puhul kipub pigem iga mänguga langema. Siin ma olen nüüd suure valiku ees, kas minna natukene riskima ja minna Lakersi võidule @3,05 või minna Lakers +6,5. Portland täna mingit purustustööd ei tee ega jaksa teha see on siililegi selge. Samas see Lakersi kaitse on juust ja Portlandi ründekvaliteet läheb kindlasti läbi ja tuleb lihtsaid punkte. Lakersi rünnak ründavamate tiimide vastu toimib hästi seega võib tulla vabalt selline punkt punkti mäng. Lõppudes on kindlasti Portlandil eelis juba Lillardide ja olemasolul. Samas Lakersi kaotust 7 punktiga ei tahaks näha küll. Portlandil vaevalt täna Lillardid asjad 40 minutit panevad seega isegi kui Portland peaks 10-15 ette saama imeläbi, siis varumehed seda vahet ei hoia ja Lakers tuleb tagasi, kuid ma ise pean seda stsenaariumit ebatõenäoliseks, et Portland eest ära läheb. Kuid valin pigem kindlama tee.

    Lakers +6,5 @1,91 panus 50 ühikut ja teine, millele ma täna panustan on Lakers üle 102. Mäng läheb kiireks nagunii ja Portlandil saavad paljud mehed mängida täna seega Lakers hakkab kindlasti ülilihtsalt lõpuni punkte saama ja 102 on suhteliselt madal liin Lakersi jaoks. Üle 102 @1,91 panus 50 ühikut

    Kommentaar


      Mul oli ka esimene mõte, et ohhhooo kui head koefid ja huvitavad mängud, tund-tunnilt entusiasm lahjeneb
      Spursi mäng tundub selline klassikaline trap... kõik loogika viitab GSW handi peale, aga miks line on nii krdi juicy? Vegas külvab helikopterilt raha ? Fishy-fishy... mul on kolm vandenõu teooriat!
      Variant A - Tuleb mingi ulme kivipall... a la Spurs võidab 95-91 ja Green läheb full bemmi-kristjan, Curry tõukab kohtuniku ja Spursi maskotti publikusse jne
      Variant B, midagi väga kummalist ei toimugi, GSW viskab teisel või kolmandal veerand 40+ punkti ja Spurs lehvitab valget lippu, näiliselt... viimane veerand kukub Spursil kõik sisse, GSW longib niisama ja lõppskoor on ikkagi 104-111 mingi valemiga.
      Variant C - Mõlemad viskavad nagu aimbotiga ja skoor läheb väga hulluks, kas siis 120-125 stiilis või kui tõesti GSWl vise läheb ideaalselt ja isu Spursi mott täiesti maa sisse tampida, sel juhul mingi 100-140 on ka variant.

      Fooliumi valujevid oleks seega totaalsed äärmused - under 197.5 või yle 235.5, võtaks mõlemad >10 koefiga, aga ainult 1xbet pakub hetkel midagi sinna auku.
      Mänge siiski tahaks vaadata ja veidi pinget ka ja no tuleb siis üks paras dongicombo hoopis teha
      GSW over 110.5 + POR - LAL over 204.5 @ 2.41. Lakersi ja Spursi punktid on paras loto minu arust, pigem on selleccombo mõte, et kui vähegi visked kukkuma hakkavad, siis nii GSW kui Portland suudavad 120 suht rutiini pealt ära teha. Portlandi OT mind eriti ei hirmuta, usun küll, et kodus suudavad ka pingimehed talutava %ga sisse visata.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Mul oli ka esimene mõte, et ohhhooo kui head koefid ja huvitavad mängud, tund-tunnilt entusiasm lahjeneb
        Spursi mäng tundub selline klassikaline trap... kõik loogika viitab GSW handi peale, aga miks line on nii krdi juicy? Vegas külvab helikopterilt raha ? Fishy-fishy... mul on kolm vandenõu teooriat!
        Variant A - Tuleb mingi ulme kivipall... a la Spurs võidab 95-91 ja Green läheb full bemmi-kristjan, Curry tõukab kohtuniku ja Spursi maskotti publikusse jne
        Variant B, midagi väga kummalist ei toimugi, GSW viskab teisel või kolmandal veerand 40+ punkti ja Spurs lehvitab valget lippu, näiliselt... viimane veerand kukub Spursil kõik sisse, GSW longib niisama ja lõppskoor on ikkagi 104-111 mingi valemiga.
        Variant C - Mõlemad viskavad nagu aimbotiga ja skoor läheb väga hulluks, kas siis 120-125 stiilis või kui tõesti GSWl vise läheb ideaalselt ja isu Spursi mott täiesti maa sisse tampida, sel juhul mingi 100-140 on ka variant.

        Fooliumi valujevid oleks seega totaalsed äärmused - under 197.5 või yle 235.5, võtaks mõlemad >10 koefiga, aga ainult 1xbet pakub hetkel midagi sinna auku.
        Mänge siiski tahaks vaadata ja veidi pinget ka ja no tuleb siis üks paras dongicombo hoopis teha
        GSW over 110.5 + POR - LAL over 204.5 @ 2.41. Lakersi ja Spursi punktid on paras loto minu arust, pigem on selleccombo mõte, et kui vähegi visked kukkuma hakkavad, siis nii GSW kui Portland suudavad 120 suht rutiini pealt ära teha. Portlandi OT mind eriti ei hirmuta, usun küll, et kodus suudavad ka pingimehed talutava %ga sisse visata.
        Lakersi puhul ma hindasin seda, et viskavate ja kiirete võistkondade vastu nagu Pelicans,Pistons,Suns on suudetud väga keskpärase viskeprotsendiga lebolt üle 100 kütta. Portlandi vastu täna suure tõenäosusega ei tohiks mingit muutust olla.

        Spurs ei ole oma mängu tegelikult käima saanud ja üleminek kaitselt ründesse on kõige suurem probleem ja viimases 3 mängus on see katastroofiline olnud. GSW on meeskond kelle vastu peab see toimima õlitatult ja kui täna mingihetk see laperdama kasvõi natukene hakkab on mäng tehtud. Spursil on ka homme mäng tulemas ja kui täna ikkagi vahe suureks läheb ja lootust enam pole, siis GSW vastu ennast pooleks rebima ei hakata. Homme Hornetsi vastu on vaja kindlasti neil võit võtta. Eks Spurs on kodus 2/2 võitnud hetkel ja eks see natukene vähendab neid händikäppe ja asju. GSW on samuti kaotanud seega eks see mõjutab, kuid ma hindan siin just seda et olles näinud viimaseid Spursi mänge ja GSW mänge, siis mina Spursi võimalust täna ei näe kuskilt otsast. Ma Por-LAL over 204 kanti pole leidnud kuskilt ise näinud sinna 210 kanti kõiki.

        Kommentaar


          See on alternatiivne total, sama ka GSW 110.5. Btw, kus enamus NBA panuseid teed? Palju 1.91 panuseid siin, peaksid veidi vaeva nähes 1.94/1.95 küll leidma, pikemas perspektiivis on see väga suur vahe

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            See on alternatiivne total, sama ka GSW 110.5. Btw, kus enamus NBA panuseid teed? Palju 1.91 panuseid siin, peaksid veidi vaeva nähes 1.94/1.95 küll leidma, pikemas perspektiivis on see väga suur vahe
            365betis tegin kusjuures kihlveokontorid mida ma kasutan seal ma ei ole 1,94/1,95 koefe väga leidnud ma ei teagi hetkel väga otseselt millised kihlveokontorid selliseid pakuvad?

            Kommentaar


              Traaaant, võta kokku ennast ometi

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Traaaant, võta kokku ennast ometi
                No ma ei saa ka aru miks teda pingile ära ei võeta... las jahtub natukene maha GSW pingilt on ju SF positsioonile lademetes mängijaid panna.

                Kommentaar


                  Mäng algas jubedalt ja Spurs sai18nega lausa korraks ette, siis Gsw tuli vaikselt tagasi, siis teisel veerandajal läks Spurs taas 16nega ette, aga tänu sellele, et GSW mäng ei sujunud üldse. Teise veerandaja keskel saadi lõpuks mängumootor käima ja teisel poolajal pandi korralikult kaitses ja ründes ja visati peaaegu 2x rohkem punkte ning lõpuks saadi 20nene võit. VAMOS

                  Hetkel oli see siis 7 järjestikune Winner ja järjestiku 410 ühikut võitu. Aga nüüd Portlandi ja Lakersi matchiks valmis ja Go Lakers.

                  Kommentaar


                    Jäin eile küll magama,aga Lakers kaotas 113-110 ehk kaotus oli väiksem kui 7 punkti ja Lakers viskas üle 102. GRANDEEEE@@. 9panust järjest pihtas ja järjepanu võitnud 505ühikut.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Jäin eile küll magama,aga Lakers kaotas 113-110 ehk kaotus oli väiksem kui 7 punkti ja Lakers viskas üle 102. GRANDEEEE@@. 9panust järjest pihtas ja järjepanu võitnud 505ühikut.
                      Super dude! Jätka samas vaimus!

                      Kommentaar


                        Aitäh Navas, eks ma püüan!

                        Tänast NBA mänge vaadates sain aru, et tuleb jube palju analüüsimist ei viitsi täna jooma ega lällama kuhugi minna seega mõtlesin teen pikema arutelu paar postitusega, kus räägin mis mängud välistan, mille jätan ja siis mis ma sealt valin ja miks

                        Välistamisele

                        1. Detroit-Bucks Igas liin on täielik coinflip ja koefe vaadates on tegemist ülimalt võrdse mänguga ning seda ta ka on. Pean natukene Detroidi siin kõvemaks, aga Bucks näitas Hornetsi vastu, et suudetakse ka visata 120 punkti with no problem ja Pistons näitas viimati Lakersi vastu, et kaitse võib ka väga nõrga meeskonna vastu täiesti ära laguneda. Samas võis Bucksil olla ka viimane mäng Hornetsiga õnnestumine ja Pistonsil lihtsalt halb päev, aga kui Bucks suudab taaskord rünnakul särada ja Middletoni näol on Antele leitud teine vedaja, siis Pistonsil läheb raskeks sest nemad ei suuda hetkel Bucksile üle 110 visata. Seega mängu tempot/taktikat on ülimalt keeruline ette prognoosida ning see võib mängus totaalselt muutuda seega täielik Bingo loto ja no deal

                        2.76ers vs Pacers no väga hästi liinid kinni võetud. 76ersit pean isegi 30% paremaks ja no seda näitab ka koef. Punktide liin on 220, mis on täpselt selline kuhu ta tulla võib. Mäng tuleb lahtine nagunii, aga ei tahaks alla 220 sellisele mängule panustada samas ega väga üle ka ei taha, sest mõlemad meeskonnad viimastes mängudes on üritanud kas harjutamise või mingi muu mõttega hakata mängima aeglaselt kaitsest lähtuvalt ja kui selline oluord tekib selles mängus siis 220 punktil on kriips peal -sest see nõuab ikkagi väga soliidset viskasmist (55p) veerandajaga ja 40p veerandaeg oleks juba suhteliselt surm.

                        3.Wizards vs Cleveland noooo lootsin eile sisemas, et ehk on Wizardsi koef üle 2, aga ei sõltuvalt kontorist ikkagi sinna 1,60-1,70 kanti ja see ei ole koef millega Clevelandi vastu bettida... Nad võivad olla sitas hoos ja saanud 4 kaotust vms järjest, aga ikkagi kui täna mäng näiteks enamvähem sujub, siis saab Wizardsil väga raske olema. Clevelandi puhul no ei taha samuti neile panustada isegi kui see 2,4 koef tundub muidugi üliahvatlev, aga kui täna jätkub sama pask mis viimased 4 mängu, siis Wizardsi sugusel meeskonnal on ülesõit. Seega no way.

                        4. Knicks vs Suns noooo kaks ülimalt ebastabiilset võistkonda ja heal päeval võivad alistada endast palju tugevamaid ja halval päeval kõigilt 20nesed pakid saada. Igast punktide liinid on ka see tõttu väga bingo.

                        5. Nuggets vs Heat Nuggetsi koefid on madalaks tehtud ja Heat on mulle suhteliselt ebasümpaatse ja nõrga mulje jätnud. Nuggetsi koef ei tasu panustamist ära ja Nuggets nii tugev ei ole, et Heat ei võiks neil lõpuni kannul püsida seega Händikäp ei tundu ka -5,5 mõistlik.

                        6. Utah vs Raptors Utahi mängud on igavad ja Raptorsile kindlasti väga ebamugav vastane ja no Utahi rünnakul Raptorsi kaitse vastu midagi lihtsat olema ei saa nii, et siin sõltub väga palju selles kellel on parem päev ja lõpuks ikka taandub see coinflipile.

                        7. Lakers vs Brookyln no kahtlemata tuleb see väga lõbus mäng ja siin võib ka kahtlemata näha väga harva esinevat 70p veerandaega, aga no punktide liin 227,5 on muidugi jälle nii mõnusasse auku pandud, et no ei taha nii kõrgelt üle panustada ja no sellise mängupuhul ei ole mõtetki, et panustaks alla. Eks oleneb siin kellel visked paremini kukkuma hakkavad ja Lakers enda kodus on kindlasti favoriit, aga nad ei ole näidanud nii stabiilset mängu, et suudaks Brooklynile kindlalt vastu saada.

                        Kommentaar


                          Panustamisele

                          1. Orlando Magic vs Bulls

                          Orlando üle 107 @1,91 kindel bet Orlando enda kodupubliku ees paneb lõpuni välja sõltumata eduseisust. Meeskond toimib hetkel ideaalselt kui ühel mehel ei lähe läheb teisel. Vukevic Founrier Gordon jne Bulls ei saa hetkel sellises võiduvees oleva võistkonna kuidagi hakkama. Bullsi enda vennad üritavad ka igal võimalusel peale uhada ja seega läheb mäng kiireks ning Orlando hakkab lammutama. Bulls ei oska meeskondlikult kaitsta ja Orlando vastu muudmoodi ei saagi seega RIP BULLS.

                          2. Dallas vs Pelicans Dallas on lauas jubedalt sitt võistkond ja Davis ja Cousins teevad täna, mis ise tahavad. Lakersi ja Sacramento vastu, kes on ka laual väga nõrgad meeskonnad on võõrsil kütetud üle 115ne seega ei näe, et siin täna midagi teistmoodi oleks. Dallas teab, et kaitses ei ole neil mingit lootust seega hakatakse ise vastu uhama kiirelt ja mäng tuleb suht punktiderohke ma usun. Siiski valin siit Pelicansi punktid

                          Pelicans üle 108@1,91

                          3. Spurs vs Hornets Spurs on eilsest vihale aetud ja üritati eile ikkagi GSW vastu viska jookse mängu mängida ning saadi korralikult suhu no mida oligi ka arvata. Esimesel poolajal see toitis muidugi. Hornetsi vastu täna vaevalt hakatakse taktikat ülimalt ringi mängima ja Hornetsile enale selline mäng meeldib väga. Hornets on ülimalt resultatiivseks läinud ja Spus on kiire mänguga väga haavatav. Hornetsi kaitse on muidugi masendav ja Spurs kodus peaks viskama 100 punkti neile igaljuhul ära.

                          Üle 197,5 @1,91

                          4.Okalhoma vs Boston Oklahoma oma kodus viimased 2 mängu on olnud väga resultatiivsed ja rünnak on käima saadud. Kaitse on sitt, aga no see on arusaadav kui sul Anthony ja George ja mängivad. Boston on peale hooaja algset võigast vigastust samuti hästi käima saanud ja hetkel on juba 5-6 võitu järjest saadud ja iga mäng üle 100 kütetud. Täna Okalhoma vastu visatakse edasi, sest Oklahoma kaitse ei pea. Oklahoma ise Bostonile paneb tasemepealt ründes juba.

                          Üle 205,5 @1,91

                          4 mängu 4 panust kõigile 50 ühikut ja peab ootama hakkama.

                          Kommentaar


                            Hah Orlando oli täna täiesti tundmatuseni teine tiim ei läinud ei visked ei söödud mitte midagi ei tulnud välja. Esimesel poolajal oli näha, et lootusetu. Sellessuhtes suhteliselt igav, et mulle meeldib keskenduda ja vaadata mänge kus panus on all ja siis on asi 10x pingelisem ja nauditavam, aga see oli igatepidi täiesti 0. Panus võis mööda minna, aga oleks võinud pinget kasvõi 3 veerandaja olla. Millalgi pidi see 1 möödaminek ka tulema.

                            Spursi ja Pelicansi mängud liiguvad hetkel enamvähem graafikus seal punkti peal mõlemas on teise veerandaja keskpaik seega poolajaga mingit järeldust veel teha ei saa ja tuleb pingelisem. Loodan, et õhtuks 2/4 vähemalt läheb täppi, mille puhul oleks siis ainult see marginaalne kahjum mis üle/alla panustamisel tekib.

                            Kommentaar


                              Täna pole bettinud, sest päeval oli tegemist ja ei jaksand. Eile NBA sain, siis 108 ühikut vist kahjumit vms noh igapäev 100% võita ka ei saa.

                              Tänased NBA

                              1) Bulls vs Pelicans ennustan, et eilsest on mõlemal hea enesetunne all ja suhteliselt head lahtist mängu. Pelicans on korviall ülitugev tänu Cousinsile ja Davisele ning Bullsil peale Lopeze kedagi kaitsesse neid peale võtma panna ei ole seega suhteliselt lihtne saab Pelicansil seal olema. Bulls sai lõpuks eile ülikorraliku võidu Orlando üle ja täna kindlasti tahetakse suure tuhinaga jätkata. Pelicans on kiirema mänguga natukene hädas ja Bulls mäng on orienteeritud hetkel kiiresti kolmese viskamisele ja usun, et visked täna lähevad.

                              Liin üle 199,5 on selline täitsa normaalne millel on väärtust 1,91 panus 50 ühikut

                              Teises kahes mängus ma midagi head ei leidnud

                              Kommentaar


                                NBA omas mahlas... kui mu mälu ei peta kaotasin eelmine või üleeelmine hooaeg overi beti kuigi tuli isegi kaks OT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X