320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kas Moldovas ongi kombeks tühjast kohast solvuda?
    Kuna siin ei saa Editida, siis pean lisama veel, et Moldovas me ei solvu. Moldovas me anname vastu ja sinusugune saaks ma arvan esimese päevaga nuga. Aitäh tähelepanu eest.

    Kommentaar


      @telekavaataja, miks on vaja torkida kui sa tead niikuinii, millega see lõppeb? Sama ratsionaalne tegevus kui minna kuskile Jehoovakate foorumisse seletama, et tegelikult jumalat pole olemas.

      Ja noh, Nasfal, võta rahulikumalt, muidu saadetakse foorumist puhkusele vist varsti. Öelda, et keegi hakkab nuga saama on natuke vale.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        @telekavaataja, miks on vaja torkida kui sa tead niikuinii, millega see lõppeb? Sama ratsionaalne tegevus kui minna kuskile Jehoovakate foorumisse seletama, et tegelikult jumalat pole olemas.

        Ja noh, Nasfal, võta rahulikumalt, muidu saadetakse foorumist puhkusele vist varsti. Öelda, et keegi hakkab nuga saama on natuke vale.
        Ah esiteks pole mul õrna Aimugi Moldova elust ja olust, sest pole kunagi viibinud seal nii, et seda tōsiselt võtta ei saa. Sarkasmile tuleb ikka sarkasmiga vastata.

        Kommentaar


          Oli vahepeal igast läbu siin ja kirjutan ka pikemalt millalgi, mis mu elus toimus ja miks ma blogi pooleli jätsin.

          Olen tagasi nüüd ja alustan siis countimist ja kõike 0st.

          Korvpall

          Hoian jätkuvalt Euroopa korvpalliga ennast kursis ja hetkel on igalpool käimas ülimagusad playoffid.

          1) Tofas-Efes

          Tofas on väga väga hea distsipliiniga ja ründava joonisega meeskond, kelle mängud lähevad alati suureskoorilisteks ja kes suudab kõik vastased neile sobivalt mängima. Playoffis oldakse koos siis Efesega, kes on ikkagi hetkel oma mineviku hale vari ja meeskond ei toimi. Ameeriklaste kaitsemäng on täielik 0 ja rünnak on liiga lihtsasti läbi hammustatav. Tofase jaoks selline rünnakule orienteeritud mäng sobib paremini ja meeskonnana on nad täielikult üle, mida tõestas ka esimene mäng 91:63. Siin oli mul kaks mõtet, et kas minna Tofas üle 82 või Tofas -3,5 ja ei tahtnud mõlemale panustada ning otsustasin, et valin Tofas -3,5 sest no ikkagi playoff.

          Tofas -3,5 @1,9 panuseks 60 ühikut

          2) Unicaja vs Baskonia Hispaanias. Baskonia on võitnud omavahelistest viimased 7-8 ja neil on väga hea meeskond Playoffideks + neil on Euroliiga playoffide kogemus sellest hooajast Olympiacose vastu seljataga, mis on kindlasti lisaks kogenumatele mängijatele teiseks väga suureks eeliseks. Mäng toimub küll Unicaja kodus ja Unicaja oli suhteliselt hea meeskond põhihooajal kodus, kuid esimene mäng mis lõppes Baskona 87-70 ülesõiduga juba seal oli näha, et tasemevahe on liiast ja vabalt oleks sealt võinud tulla ka 30nene pakk. Samuti on Baskonia pingil oluliselt rohkem kvaliteeti.

          Baskonia Win @1,91 panus 60 ühikut

          3) Eesti u21 vs Leedu u21

          Eesti u21 oleks eelistanud näha Vlasyt ja Roosnuppu, aga siiski usun, et alg 11 on piisavalt hästi mängupraktikat saanud ja viimase aja esitused on olnud väga kõvade vastaste vastu ju suhteliselt head. Leedu välismaa akadeemiate poisid on pingil ja alg 11 on suhteliselt nadi. Leedu u21 eelmine aasta väravat ei löönudki ja kaotas kõik kohtumised.

          Eesti u21 võidukoef on 2,55 ja viik on välistatud 1,79 ja dilemma on väga hea. Võidukoef tundub magus, aga viik on välistatud tunduks nagu väga väga kindlapeale minek. Väärtust on mõlemas kahtlemata kõvasti, aga otsustan siiski teha suurema panuse ja kütan viik on välistatud.

          Eesti u21 W (Viik on välistatud) @1,79 panus 100 ühikut

          Kommentaar


            Oi kui valus 1:0 Leedukatelt... Milleks oli vaja Tur välja võtta, kes sai superhästi hakkama ja Mägi sisse toppida... Vana tõde, et ei tasu toimivad kaitseliini lõhkuda...

            Kommentaar


              Tenerife vs Real Madrid kossus

              Kaks panust siia 1) Real Madrid -6 @1,90 panus 50 ja 2) Real Madrid üle 84 punkti @1,90 pärast seletan.

              Kommentaar


                restart algas ju üsna hästi
                ise hüppasin ka Real -6 paati. Good luck!

                Kommentaar


                  Esimesed 3 panust siis:

                  1) Eesti viigistas Leeduga ja noh hea, et suudeti viigistada peale kaotusseisu jäämist koheselt, aga mängupildijärgi oleks igatepidi pidanud võitma. Õnneks suutsin asja reaalselt võtta ja ei läinud täispangale ja sain oma panuse raha tagasi

                  2) Tofas vs Efes vaatasin seda mängu siis ja terve mäng oli väga väga pingeline ja eriti lõpus, kus koguaeg oli seal 4-10 vahepeal, aga suutis Tofas ikkagi meeskonnana 89-82 võita ja just eelnimetatud meeskonnamäng saigi otsustavaks. Super

                  54 ühikut kasumit

                  3) Unicaja vs Baskonia seda ise ei vaadanud, aga see läks juba esimene veerandaeg 27:11 täiesti ühte sadamasse ja klassivahe oli määrav. Kindel 16nene võit Baskoniale.

                  55 ühikut kasumit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                    restart algas ju üsna hästi
                    ise hüppasin ka Real -6 paati. Good luck!
                    Aitäh ja edu sullegi

                    Reali esimene veerandaeg võttis mind isiklikult küll kukalt kratsima ja visati ainult 16 punkti, aga õnneks oli ka Tenerife suht kehv. Teisel veerandajal läks Real ikkagi hoogu ja 30 punkti ja 44 poolajaga, mis on super. Vahe samuti 12. Nüüd on Tenerifel vaja hakata kiiremini mängima ja noh julgeks väita, et Reali on Euroopas parim pall kiirelt üle -viska meeskond (Cska on samal tasemel). Nii, et julgeks väita, et lootust Reali -6 ja üle 84 peaks olema.

                    Kommentaar


                      Päev läbi, siis tänaseks

                      Reali mäng oli täna totaalne america railway ja Tenerife näitas sisu, aga õnneks pani pink asjad paika. Vahe oli koguaeg seal 6e juures nii, et närvipinget oli lõpuni. Samuti tundus vahepeal, et ei tule täis punktipiir, aga see jäigi täpselt 84 peale ehk siis tabasin täpselt liini ja raha tagasi. Vahe jäi siis 75-84 ehk 9 ja see läks ilusti pihta. Kripeldama jääb Doncicu vabavise viimasel minutil, mille ta mööda viskas..

                      Real Madrid -6 eest siis 40 ühikut kasumit.

                      Kokkuvõte 30.05.2018

                      Sai täna tehtud 5 panust, millest 3 tabas ja kahes tuli panuse raha tagasi ehk igati igati super.

                      Mängu panin täna 320 ühikut ja päeva lõpuks on kontoseis, siis 469 ehk kasumit siis 149. Pole paha viis comebacki teha.

                      Kommentaar


                        Hakkab, siis kohe kohe 13,25 Jaapan-Ghana jalgpalli sõpruskohtumine

                        Meeskondade alg 11 vaadates, siis tegu peaks olema suhteliselt võrdse kohtumisega ja Jaapan on väga kehvas vormis, kes kindlasti hakkab palju eksperimenteerima MMiks ning Ghanas on väga palju kvaliteetseid noori talente, kes tahavad tõestada ja kellel on head hooajad seljataga. Väga suurelt ei hakanud mängu kohta analüüsima, aga tundub selline kahe võrdse vaheline duell, kus võib kõike juhtuda.

                        1) Ghana võit (viik on välistatud) @3,75 seal on kindlas väärtust. Panus 25 ühikut ehk ei lähe liialt palju panema

                        2) Üle 2,5 värava Jaapanil on kaitsega olnud viimasel ajal meeletult probleeme ja just kiirete meeskondade vastu, mida Ghana kahtlemata on ning Ghana enda kaitse on alati väga kehv olnud ja lastakse iga mäng lüüa. Sealne koef 2,25 tundub ka natukene liiga kõrge, mida ise hindaksin pigem 1,7-1,8 peale. Panus 25 ühikut samuti.

                        Kommentaar


                          Kirjutan, siis ka pikema loo sellest, mida ma varem tegin kui ma blogi eemale jätsin ja mis probleemid siin kunagi blogis tekkisid ja elust-olust üldiselt.

                          Käisin, siis maailmas ringi erinevates riikides peamiselt Indoneesias ja jõudsin Austraaliassegi ning sai ära oldud poolteist aastat ning tegu oli kahtlemata väga väga kõva kogemuse ja huvitava ajaga. Ei kahetse kordagi, et sellise riskantse asja ette võtsin ja saadud emosioonid ja kogemus on ülekõige. Seega kõik, kes vähegi tunnevad, et tahaks elus ka midagi muud teha kui ainult Eestis olla ja ei ole veel perekonda ja kohustusi kui selliseid, siis tehke oma ettevalmistused ja kodutöö ja minge. Need ajad jäävad meelde ja kunagi tulevikus vanana on need läbielatud ajad just need, millele sõbraga pubis istudes õlut juues nostalgiliselt tagasi vaadata ja meenutada. Riigid ala Saksamaa ja Austraalia on kohad, kus on võimalik leida tööd ikkagi kõigil ja finantseerida edasisi reise või kasvõi edasist elu seega kui tunnete, et ei taha ainult 12 aastat keskkoolis käia ja peale seda ülikooli/mujale õppima ja tööle, siis võtke aega.

                          Spordiga hoidsin ennast jätkuvalt kursis ja ka panustasin tollel ajal küll kõvasti ebastabilsemalt, aga mingilmääral siiski. Hetkel ma suveks jään kindlasti Eestisse nig plaan on minna ka Venemaale MM vaatama ja linnaks on Kaasan/Peterbur ja seda peamiselt siiski tutvuste pärast, kuna mõlemas linnas elab perekonnatuttavaid. Jalgpalli MM on olnud väiksest peale 2002-2006 MM saadik ikkagi suur unistus olnud, mida tahaks reaalselt ise kogeda.

                          Minu vastasseisud foorumis on arvatavasti väga palju poleemikat ja pinget tekitanud. Ma saan aru, et siin foorumis on inimesi, keda jalgpall üles kütab väga palju ja eks sellest tekivadki need nii öelda vastasseisud. Ma olen olnud vahepeal väga emotsionaalne (varasemalt eelmine aasta) kui ma teatud kordadel muutusin ehk natukene liiga labaseks, siin FcFloraforeveri (Brandoni) ja Sphrazki (Oskari) ja teiste ees seega minu siirad vabandused. Samas on ikkagi väga hea näha, et siinsetel inimestel on alati asjadest enda arvamused ja igassugused diskussioonid, mis läksid väga tulised tõmbasid siiski Eesti jalgpallialafoorumile mingi hetk ikka väga tugevalt elu sisse.

                          Siin Blogis oli ka mingihetk mul erimeesusi Telekavaatajaga. Pigem oli tegu väga suure arusaamatusega ja mul telekavaataja vastu ei ole midagi ja isegi kirjutasin talle ja küsisin, et kas kõik on korras ja et võtaks ka SBT osa, sest tegu on siiski väga väga kõva projektiga, mida Telekavaataja veab ja mille ees ka mütsi maha võtan. Seega usun, et see teema on minevikus ja unustatud ja kõik on korras.

                          Miks ma seda blogi pean? Pigem sellejaoks, et ise vaadata enda kulgemist ja ehk kuulda teiste arvamusi ja kaasa arutleda. Ma ei pea ennast ikkagi niiheaks panustajaks, et korrata seda viga, et sellepealt elatuma enam hakata, sest tegu oli väga vale otusega ja olen vitsad kätte saanud. Tegu võiks olla ikkagi sellise pool hobi ja headel kuudel lisateenistusega.

                          Mis on minu meelest spordiennustuse suurim müüt Eestis? Ma olen varasemalt palju rääkinud näiteks ka vanemale generatsioonile, et mul selline huvi on ja sellega ma tegelen. Ja väga tihti on tulnud arvamus, et see hasartmäng ja kas see on ikka õige ja mängid rahad maha jne. Sa võid hasarti jääda igast asjast ja teha sellest loterii, aga inimesed, kes jälgivad-analüüsivad-hoiavad päevast päeva kursis ennast erinevate allikatega ja otsivad ja kalkuleerivad, siis nende jaoks ei ole tegemist absoluutselt kasiino taolise asjaga. Õnne on kahtlemata igalpool vaja see on möödapääsmatu faktor. Mõnedele olen saanud ilusti seletada tagamaid ja kes on kuulanud asja huviga ja saab uut informatsiooni, aga on ka väga pinnapealsemaid inimesi, kes ei viitsigi süveneda ega tahagi aru saada. Eks see ole ühiskonna paratamatus.

                          Selle postituse mõte oligi ehk natukene lahti rääkida endast ja oma mõtetest ning arvamustest. Ei tahtnud kellegile pugeda või ei tea mis sildu (kui nii öelda) vägisi üles ehitama hakata. Pigem oli tahtmine natukene lihtsalt ennast avada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Siin Blogis oli ka mingihetk mul erimeesusi Telekavaatajaga. Pigem oli tegu väga suure arusaamatusega ja mul telekavaataja vastu ei ole midagi ja isegi kirjutasin talle ja küsisin, et kas kõik on korras ja et võtaks ka SBT osa, sest tegu on siiski väga väga kõva projektiga, mida Telekavaataja veab ja mille ees ka mütsi maha võtan. Seega usun, et see teema on minevikus ja unustatud ja kõik on korras.
                            Mul ei ole ammugi vimma. Ma reageerisin tookord rohkem üle, aga mul on kiiks asju lõpetada. Blogid, kui neid enam-vähem järjepidevalt uuendatakse, on tšillid ja kindlasti mitmekesistavad panustamise alafoorumist, kust (nagu juba eelnevalt öeldud on) on paljud niimõndagi huvitavat enda jaoks saanud.

                            SBT-st osa võtma oled kindlasti teretulnud nagu iga teine foorumlane (või kes mõtleb hakata foorumlaseks).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                              Mis on minu meelest spordiennustuse suurim müüt Eestis? Ma olen varasemalt palju rääkinud näiteks ka vanemale generatsioonile, et mul selline huvi on ja sellega ma tegelen. Ja väga tihti on tulnud arvamus, et see hasartmäng ja kas see on ikka õige ja mängid rahad maha jne. Sa võid hasarti jääda igast asjast ja teha sellest loterii, aga inimesed, kes jälgivad-analüüsivad-hoiavad päevast päeva kursis ennast erinevate allikatega ja otsivad ja kalkuleerivad, siis nende jaoks ei ole tegemist absoluutselt kasiino taolise asjaga. Õnne on kahtlemata igalpool vaja see on möödapääsmatu faktor. Mõnedele olen saanud ilusti seletada tagamaid ja kes on kuulanud asja huviga ja saab uut informatsiooni, aga on ka väga pinnapealsemaid inimesi, kes ei viitsigi süveneda ega tahagi aru saada. Eks see ole ühiskonna paratamatus.
                              No eks hasartmäng see fundamentaalselt ikkagi on ja papp tuleb sellesse bisnisesse ikka hasartmängurite arvelt. Küsimus on pigem selles, kas seda mängu on võimalik biitida, ja vastus on küll positiivne, aga maja vastu mängides on see pikas plaanis kuradima raske.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                No eks hasartmäng see fundamentaalselt ikkagi on ja papp tuleb sellesse bisnisesse ikka hasartmängurite arvelt. Küsimus on pigem selles, kas seda mängu on võimalik biitida, ja vastus on küll positiivne, aga maja vastu mängides on see pikas plaanis kuradima raske.
                                Tõsi. Selleks, et üldse mingi lootus oleks tegelikult stabiilselt pikemal ajaperioodil teenida, siis see nõuab väga tugevat distsipliini ja musta tööd ja isegi sellest ei pruugi piisata. Senikaua kuni arvutid automaatselt või inimesed ise koefe arvutavad siis leiab alati väärtusi ja vigu. Eks see ongi suur miinus, et kasiinod ja spordiennustused on alati samade pakkujate poolt ja see side on olemas ning eks sellest tulenevalt ka need arvamused. Seda on ka näiteks Texas-Hold-Em jne mida mina ei pea ka täielikuks hasartmänguks, sest kui see oleks tüüpiline kasiinomäng siis sellised vennad nagu Negranu,Mercier,Ivey jne ei saaks koguaeg tipus olla 10 aastat jutti. Eks see taandubki ju tegelikult juba sellele, kuidas erinevad inimesed seda tõlgendavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X