320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb väike panus veel, mille leidsin peale alg 11 avaldumist ja mida olin ka varem silmanud

    Luxembourg vs Senegal, kuna Senegali alg 11 on ikkagi väga hea ja ka pink on väga hea ja kindlasti tahavad kõik enda koha pärast MM alg 11 mängida ja tõestada, siis on neil meeletu motivatsioon ja usun, et ka see on täna see võtmetegur siin.

    Senegal Händicäp -1 @2,45 panus 25 ühikut

    Kommentaar


      Läksid kolm panust, siis kahjuks metsa... valusaim oli kahtlemata Tofase panus, kus vaheks jäi 6 punkti....... (nagu eile Andorra mänguski 1hega mööda). Esimene poolaeg mängiti ikkagi väga väga korvialla ja teine poolaeg pandi korralikult kolmese tagant, aga noh jäi paar puudu ikkagi. Senegali kohta ei oskagi midagi öelda kui ikka nii nüri oldakse sellise pallivaldamisega seal väravaees. MM ei ole neil küll sellise mänguga midagi teha.

      Tänane loss siis -8,5 ühikut. Teen homme Euroopa kossudest ja vaba päeva ja hetkel Türgi liigale kindlalt enam ei panusta, sest ma kuidagi hindan viimasel ajal väga valesti ja panen taktikalise poolega väga mööda.

      Öösel on NBA, mis varem siin Blogis olnud mul suurim + koht, aga hetkel on GSW ikkagi nii kõrgelt hinnatud ja Cleveland ikkagi väga lahja. Gsw over 114 tundub nagu ehk isegi kohe esimese finaalmängu kohta liiga kõrge, kuid teades Clevelandi kaitset ja meeskonda, siis nagu väga alla ka kohe kuidagi ei taha panustada. Lebroni punktid 34,5 tunduvad ka selline, et vend võib hulluks minna ja ära panna teisalt on tal ikkagi vastas Green... Clevelandi kolmesed üle 10,5 tunduks ka nagu isegi idekas, sest neid lajatatakse nagunii meeletult peale, aga see visketabavus on ikka väga väga sitt olnud ja Bostoni vastu pandi ikka väga madala protsendiga. Arvan, et lihtsalt vaatan mängu ja ei panusta ning hommikul saab vähe selgema pildi ette, mis seis seal paaris ikkagi reaalselt on ja kui võimsalt GSW lammutama hakkab.

      Kommentaar


        Leidsin, siis väga huvitava koha

        Lõuna Korea - Bosnia ja alg 11 on täitsa võrdsed ja Bosnial kindlasti parem ja Dzeko ja Pjanic ja mängivad. Vaatasin koefe ja, see et Bosnia lööb 1 värava selle koef on 7,8. See tundub ikkagi väga väga kõrge ja kindlasti tasub proovimist ja gämblimist.

        Meeskond, kes skoorib 1. värava - Bosnia panus 25 ühikut.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Leidsin, siis väga huvitava koha


            Meeskond, kes skoorib 1. värava - Bosnia panus 25 ühikut.
            Kust sa sellise koefi leidsid? Väga kahtlaselt kõrge

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Suhtlen juba Triobeti klienditeenidusega, sest peale panuse sõlmimist muutus panus hoopis millekski muuks ehk tegu on veaga ma arvan. See oligi natukene liiga hea, et tõsi olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Leidsin, siis väga huvitava koha

                Lõuna Korea - Bosnia ja alg 11 on täitsa võrdsed ja Bosnial kindlasti parem ja Dzeko ja Pjanic ja mängivad. Vaatasin koefe ja, see et Bosnia lööb 1 värava selle koef on 7,8. See tundub ikkagi väga väga kõrge ja kindlasti tasub proovimist ja gämblimist.

                Meeskond, kes skoorib 1. värava - Bosnia panus 25 ühikut.
                Mulle tundus see ka megaväärtusena, aga mulle tundub, et sa võtsid, et mängus ei tulegi väravat.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  See tundub loogilisem jah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mulle tundus see ka megaväärtusena, aga mulle tundub, et sa võtsid, et mängus ei tulegi väravat.

                    lõuna korea.jpg

                    Seal polnud värava mitte löömisest mingit juttu kuigi hiljem vaatasin ise ka, et mida see viik peaks seal tähendama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust


                      Seal polnud värava mitte löömisest mingit juttu kuigi hiljem vaatasin ise ka, et mida see viik peaks seal tähendama.
                      See on segadusseajav, olen nõus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        See on segadusseajav, olen nõus.
                        Ma usun, et Triobet on mõistlik ja ma kirjutasin ja tegin pildid enne mängu algust ning ütlesin, et ka et kui on viga, siis ehk saate lihtsalt annuleerida panuse. Kõigil juhtub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ma usun, et Triobet on mõistlik ja ma kirjutasin ja tegin pildid enne mängu algust ning ütlesin, et ka et kui on viga, siis ehk saate lihtsalt annuleerida panuse. Kõigil juhtub.
                          Raudselt jääb 0-0.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Raudselt jääb 0-0.
                            Ma ise just tahtsin kirjutada, et raudselt kui panus annuleeritakse, siis võivad kõik peale toppida, et väravat ei lööda lives

                            Kommentaar


                              Triobet annuleeris ilusti panuse ja asi korras. Props Triobetile.

                              Läti vs Eesti u21. Eesti tahtis Leedu vastu väga rünnata ja seda ka tehti ja lihtsalt oli suhteliselt õnnetu päev. Läti pidi Voolaidude ja sõnavõttude järgi samuti mängima suhteliselt ründavalt seega peaks eelduste kohaselt tulema ikkagi võimalusterohke mäng. Kaitseliinid on mõlemal kehvad ja kogenematud (just praktika osas) ala Lukka, Mägi jne seega usun, et mõlemalt poolt käriseb.

                              Lähen natukene ehk vastuoluliselt ja kindlasti pole see nii tark otsus, aga sisetunne ütleb, et tuleb väravaterohke seega valin üle 2,5 värava liini.

                              Üle 2,5 värava @2,09 panus 50 ühikut

                              Kommentaar


                                Eesti kaitse kärises ja Lätlased kasutasid ilusti ära ja oleks võinud veelgi, aga Eesti ründemäng oli ikka väga perses täna ja need viimased puuted ja asjad rünnakul olid lausa lapsikud ja Leedu mängus olid tänasega veel võrreldes lausa tasemel. -50 ühikut siis.

                                Tuneesia vs Türgi Neutraalsel väljakul toimuv kohtumine ja mõlema vork on nii ja naa, aga Tuneesial alustab kaitses ikkagi 2 omaliiga meest ja keskväljal samuti nii samas kui Türgi tuleb vastu palju tugevama koosseisuga. Peaks Türgit siin favoriidiks ning Tuneesia mäng Portugaliga näitas, et taset ikkagi ei ole, mis sest et kaks väravat suudeti küll vastu lüüa kui see oli pigem tänu sellele, et oli väga hea päev ja lihtsalt suudeti ära kobistada. Türgi mängib ikkagi suhteliselt sarnaselt Portugalile ja tõestamist on meeskonnal palju ja just on toodud sellist uut verd kellel taset on ja kes tahavad kindlasti mängida uueks valiktsükkliks ja rahvaste karikaks ennast alg 11.

                                Türgi võidab (viik on välistatud) @2,03 panus 50 ühikut - kuna tegu on siiski sõpsukaga, siis eelistan siin alati kasutada viik on välisatud võimalusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X