320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Türgi suutis siis eile ikkagi lisaminutitel lüüa 2:2 ja sain panuse raha tagasi, aga ikkagi pettumus oli suur. Mindi 1:0 juhtima lasti kobistades 1:1 lüüa ja siis mingi loll kebab nahhui pidi oma debiilsust eksponeerima ja oldigi vähemuses.

    Täna, siis Balti liiga ja Läti vs Eesti. Eile kui liinid välja tulid, siis oli Eesti võidukoef 2,6 ja otsustasin sinna suuremalt peale lennata 100 ühikuga. Hetkel on liin kukkunud 2,5 peale. Lätil uus peatreener alles tulnud ja tullakse ikkagi koduliiga meestega suurem enamus ning sellisest madalaugust nagu neil on raske välja tulla. Meil on enesekindlus peale Leedu kohtumist kindlasti hea - meeste tase ja kvaliteet on paremad ning mäng on rohkem tasemel ja teame mida väljakul teha. Ja Reimiga me mängime mängudes kus me oleme favoriidid palju paremini ja kindlamalt kui kunagi varem. Me suudame ka ise Favoriidi koormat kanda, mis on ehk olnud meie jalgpalli varasemaid suurimaid muresid. Seda, et meie kvaliteet ja mäng on lätist paremad näitasime juba eelmine aasta Lätis ja pigem on see vahe läinud suuremaks kui väiksemaks.

    Eesti @2,6 panus 100 ühikut

    Soovitan kõigile, kes vähegi plaanivad Eestile panustada, siis mida varem see võtta seda parem, sest koef langeb ja ise ennustaks, et see võiks olla õhtuks seal 2,3 juures vms.

    Kommentaar


      Eesti panus läks korralikult aiataha ja hävitas blogi taasalustamise ajast suurema osa kasumist ära. Noh jah sain taaskord ikkagi õpetuse, et oota alg 11 ära selliste kohtumiste puhul ja ära torma emotsioonipealt panustama.

      Täna, siis Paide vs Viljandi ja vaatasin koefe ja tundus, et alla 3,5 värava 2,06 oli selline, millele pilk pidama jäi. Viimati viljandis väga sündmustevaene mäng 1-1 ja Viljandi näitas ka võõrsil Tammeka vastu, et mängu suudetakse väga edukalt tappa, kus ollakse outsiderid. Post ka mängib ja Paidel kaitseliinis katsetusi, mis pigem võiks tähendada, et mängitakse ka natukene ettevaatlikumalt nii, et mingit ilget väravatesadu ei oota siit.

      Paide vs Viljandi alla 3,5 panus 25 ühikut @2,06

      Kalev vs Levadia seal ootan alg 11eid ja siis võtan otsuse vastu, aga hetkel tunduks mõtet olevat Leva -2

      Euroopa kosse olen peale lose streaki mänginud kuivalt kaasa ja 5/7 pihtas ehk nagu oleks mõtet tagasi tulla. Täna väga huvitavaid mänge ja mõtet kuhjaga, aga ootan siin natukene veel mida Tipsterid räägivad ja arutaks natukene kohalike inimestega.

      Kommentaar


        Venemaa vs Türgi

        Moskvas mäng ja Venemaa on viimasel ajal mänginud sõpsukaid ainult ülitugevatega v.a eelmine mäng, kus kaotati meeletus hoos olevale Austriale. Türgi mängu vaatasin Tuneesia vastu isegi ja seal ei olnud meestel absull ei motti ei taktikat ei midagi. Täiesti lootusetu on sealne olukord. Venemaal on aga MM kuklasse hingamas ja meestel on tõestamist oi oi kui palju, et MM peale pääseda alg 11. Venemaa on näidanud, et suudetakse väravaid kodus lüüa nii Hispaaniale kui Prantsusmaale ja Austria mänguski oldi paremad kui stastistika näitas.

        Venemaa võidab @2,06 panus 25 ühikut

        Kommentaar


          Pole jõudnud midagi analyysida, aga puhtalt sinu analyysi pealt võtan Tyrgi +0.5

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Eesti panus läks korralikult aiataha ja hävitas blogi taasalustamise ajast suurema osa kasumist ära. Noh jah sain taaskord ikkagi õpetuse, et oota alg 11 ära selliste kohtumiste puhul ja ära torma emotsioonipealt panustama.

            Täna, siis Paide vs Viljandi ja vaatasin koefe ja tundus, et alla 3,5 värava 2,06 oli selline, millele pilk pidama jäi. Viimati viljandis väga sündmustevaene mäng 1-1 ja Viljandi näitas ka võõrsil Tammeka vastu, et mängu suudetakse väga edukalt tappa, kus ollakse outsiderid. Post ka mängib ja Paidel kaitseliinis katsetusi, mis pigem võiks tähendada, et mängitakse ka natukene ettevaatlikumalt nii, et mingit ilget väravatesadu ei oota siit.

            Paide vs Viljandi alla 3,5 panus 25 ühikut @2,06

            Kalev vs Levadia seal ootan alg 11eid ja siis võtan otsuse vastu, aga hetkel tunduks mõtet olevat Leva -2

            Euroopa kosse olen peale lose streaki mänginud kuivalt kaasa ja 5/7 pihtas ehk nagu oleks mõtet tagasi tulla. Täna väga huvitavaid mänge ja mõtet kuhjaga, aga ootan siin natukene veel mida Tipsterid räägivad ja arutaks natukene kohalike inimestega.
            No vot see oli ikka kuradima valus möödaminemine... Poolaeg 0:0 ja Paide surus aga mitte ohtlikult ja siis selline äravajumine... ja 86 4-0 no...

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              Pole jõudnud midagi analyysida, aga puhtalt sinu analyysi pealt võtan Tyrgi +0.5
              Õnnitlused! Algas ilusti ja siis Türgi sai aina paremini oma mängu käima ja Venemaa ei saanudki. Kõik läheb ikka aiataha viimasel ajal, mis ma siia postitan. Piinlik hakkab juba.

              Õhtuks panin 3 panust kossudele

              1) Fenerbache -10,5 vs Tofas @1,9 50
              2) Milano -7,5 vs Trento @1,9 50
              3) Gran Ganaria üle 77 @1,9 panus 50

              Eks paistab jah mis saama hakkab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Õnnitlused! Algas ilusti ja siis Türgi sai aina paremini oma mängu käima ja Venemaa ei saanudki. Kõik läheb ikka aiataha viimasel ajal, mis ma siia postitan. Piinlik hakkab juba.

                Õhtuks panin 3 panust kossudele

                1) Fenerbache -10,5 vs Tofas @1,9 50
                2) Milano -7,5 vs Trento @1,9 50
                3) Gran Ganaria üle 77 @1,9 panus 50

                Eks paistab jah mis saama hakkab.
                Fenerbache mängus polnud absoluutselt mingit pinget ja mehed on sellest Euroliiga finaali kaotusest üle saanud ja mängivad täie hingega. Tofas hakkas juba Efese vastu lõpus lagunema ja täna oli totaalne kollaps 103:63 ülikindlalt pihtas +45 ühikut

                Milano vs Trento seal vaatasin ainult mängu lõppu ja siis oli ülimalt pingeline ja kuigi peale 3andat oli vahe 18 punkti, siis Trento suutis ja uskus ikkagi nii palju, et vennad tulid vahepeal täpselt 8 punkti peale. Õnneks Milano tõi ikkagi parima alg viisikus lõpus taas platsile ja suruti jõuga maha. 13 punktiline vahe ja pihtas. +45 ühikut

                3) Gran Canaria nagu arvata oli ei hakka enam teises mängus ei tea, mis maaala eksperimenteerima ja mindi oma mängu mängima. Tuli selline tüüpiline mõlemale meeskonnale omane pall üle-vise mäng ja teisel veerandajal pandi 62 punkti kahepeale, aga noh Real Madridi klass tundub, et saab ikkagi otsustavaks ja ollakse praeguseks hetkeks 87:78 ees. Aga õnneks landis ka see väga kindlalt ära. + 45 ühikut

                Peale sellist kuiva perioodi oli sellist õhtut nüüd vaja Tänane kasum siis 85 ühikut

                Kommentaar


                  Mõtlesin, et kirjutan ühe artikkli enda Bankrollist ja panustamisest laiemalt.

                  Arvuliselt täpselt ei räägi ja kirjutan, siis suvalistest arvudest lähtuvalt

                  Kui minu Banrkoll on näiteks 1000 eur, siis kõige maksimaalsem panus on 10% bankrollist, aga seda ei tee vahest isegi 1-2 kuu jooksul kordagi. Selleks peab olema väga väga hea väärtuse ja koht, et sellele üldse mõtlema hakkaks.

                  Üldine vahemik jääb sinna 3-5% juurde ja siis kuu lõikes ma kannan oma kontoseisu välja. Ütleme, et 1000 eurose bankrolli juures on tavapärased panused 30-50 euri ja olen seda rida üritanud ajada tükk aega. Vahest mõni kuu on kahjum vahest kasum, aga peale reisimist ja enne reisimist ma otsustasin, et ei raiska oma närve täielikult panustamisele. Tegu on minujaoks sellise B kategooria tegevusega ja kogu raha millega ma mängin selle kaotust võin ma endale lubada. Parematel kuudel võin endale midagi lubada-halvematel kuudel noh tuleb rohkem püksirihma pingutada ja läbi mõelda, mis on valesti läinud.

                  Mis on minu suurim viga panustamisel? Nagu enamikel panustajatel, siis selleks on tihtipeale emotsioonipealt panustamine, millega ma vast kõige rohkem näppu lõikan.Viimane hea näide oli Eesti-Läti kohtumine, kus ma tagantjärgi mõtlesin, et kus mu ajud olid ja sellist lapsikut jama üldse tegin. Vahest on sellist möödalaskmist ka vaja, sest see toob taas maapeale tagasi.

                  Tipsterid- See on vast tuttav kõigile, kes vähegi tõsisemalt spordiennustamisega tegelevad. See on samas ka suhteliselt vältimatu kui sa tahad reaalselt mingi aeg ka long run kasumit teenida. Ma ise maksan igakuu tipsteritele 50 eurot ja nendeks on kaks tasulist tipsterit. Üks on ülemaailmse korvpalliga tegelev Manial, kelle ROI on väga pikas perspektiivis väga kõva 18%. Teine on siis suletud ringi Tipster, kes samuti ennustab jalgpalli madalamaid liigasid. Üldjuhul on nende tipid ainult saadavad 365betis või Aasia kontorites ja neid ma siia arusaadavatel põhjustel ei pane.

                  Siia Blogisse ma üritangi ainult panna Euroopa/Maailma tuntumaid liigasid ja enda leitud asju, mida ma teen üldjuhul ainult sellepärast, et mul oleks endal huvitavam otseülekandeid vaadata. Paratamatult on see, et panus koguaeg mängus ära rikkunud ja kaotanud põnevuse niisama vaadata seega on mul haiglane komme, et nii kui ma tahan midagi vaadata, siis ma pean leidma seal kasvõi mingi väikse panuse, et endajaoks see mäng huvitavamaks teha.

                  Ma olen üritanud ka panustada Eesti spordile, sest see on ju tegelikult meile kõige kättesaadavam ja kus võib väga häid väärtusi leida, aga millegi pärast suudan ma just siin kõige rohkem mööda panna.

                  Kommentaar


                    See Läti-Eesti panus oli jah päris piinlik... aga eks seda tuleb 99.99% meist ette, et armud mingisse betti ära ja tekib klassikaline tunnel vision ja ei suuda enam ratsionaalselt analüüsida kõiki faktoreid. Selles suhtes on minu meelest väga oluline ja panustajate enamuse poolt alahinnatud mängujärgne analüüs. See, et panus võidab ei tähenda alati, et tegu oli hea panusega. Parimad suudavad oma positsioonid ka jooksvalt ümber hinnata ja väljuvad õigeaegselt minimaalse kahjumiga, selle asemel, et lihtsalt lootma jääda heale õnne pöördumisele mängu jooksul. Aga see on väga raske, minul on panustamise kogemust varsti 20 aastat ja endiselt õpin seda cut your losses kunsti... Kuna selline geniaalne webileht nagu pihi.net enam ei toimi panen Nasfali loal siia ka oma kõige piinlikuma 2018 panuseseeria.
                    Olen suhteliselt suur NHL fänn, aga tean et tegu on panustamise mõttes väga keerulise väga keerulise spordi ja reaalselt +EV olemiseks peaks ilmselt väga palju mänge vaatama. Mina vaatan 20-30 mängu põhihooaja jooksul muude tegevuste taustal. Playoffe natuke kõrgema %ga, sest Setanta näitab otse ju! Mingil arusaamatul põhjusel otsustasin see hooaeg playoffides hakata väravate peale livebette tegema. Mitte lihtsalt playoffides, aga 5-6-7 mäng seerias, mis on juba statistiliselt kinnisemad ja noh.. et asi veel piinlikum oleks, panustasin koefidega 1.2-1.3, a la et 10 minutit mängitud ja 0-0 ja siis lendasin peale over 3.5 või over 2.5 stiilis. How hard can it be... Lõppsaldo oli vist 4 kaotust ja üks võit
                    Oli ka ebareaalset ebaõnne ja ebareaalselt head väravavahitööd (FU Fleury!), aga õppetund oli valus ja väga õpetlik. Ära kujuta omale ette, ära panusta nii madalate oddsidega plaaniga, et noh küll tuleb ära ju. Soola haavadesse lisas see, et finaalseerias esimene mäng oli sisetunne, et siit tuleb mingi 5-3 6-3 stiilis action, aga kuna eelnev fiasko oli confirm nupu näpu tudisema pannud, ei teinud seda panust mis mõttes oli, over 7.5. Loomulikult lõppes see mäng 6-4... Õnneks on kohe MM tulemas ja saab mõttetult ära dongatud raha tagasi võtta bookiedelt

                    Kommentaar


                      Mõni aasta tagasi oli mul üks hea combo täppi minemas. 50-st eurist 1000 potentsiaalset võitu. Viimane mäng oli jalka ja kodumeeskonna võitu oli vaja(vist). Võõrsilmeeskond parkis rämedalt bussi ja tundus, et võit ei tule ära. Cash out oli 400€ ja veensin ennast sellele klikkima. Täpselt 30 sekundi pärast lööb kodumeeskond eriti lihtsa värava. Paari minuti pärast teise. Minu rage on enneolematu. Ma vihkasin seda 400€ mille välja cashisin. Paar minutit lives ragebettide otsimist ja enam mul selle raha vihkamiseks põhjust ei olnud. Taoliste emotsioonide vältimine oli keeruline, kuna sellist ebaõnne oli harva. Nüüdseks olen ebaõnne päris palju kohanud, ning tänapäeval reageerin selliste situatsioonide peale naeruga.

                      Midagi äärmiselt rumalat (emotsiooni pealt pandud panuseid) tuleb siiski veel ette. Cash-out ongi taoline mängureid provotseeriv võimalus. Hea lüke buukide poolt. Soovitus teistele: Cash-out nupule klikkides mõtle ka selle peale, et kuidas reageerid kui sinu panus võidab. Withdraw money on üldiselt mõistlik mõte. Üleüldse suurmeiad summasid ei tasu mängukontol niisama hoida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Õnnitlused! Algas ilusti ja siis Türgi sai aina paremini oma mängu käima ja Venemaa ei saanudki.
                        "Venemaa ei saa alagrupist edasi" on endiselt kolmega saadaval paljudes kohtades.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          "Venemaa ei saa alagrupist edasi" on endiselt kolmega saadaval paljudes kohtades.
                          Soovitaks, siis pigem juba uruguay1, egypt2 - koef 6
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Soovitaks, siis pigem juba uruguay1, egypt2 - koef 6
                            Kuidas iganes sa oma panustamiselu vürtsitada soovid.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Leidsin huvitava koha Tšehhi vs Nigeeria sõprusmängult. Mõlema viimased kohtumised on olnud üsna väravaterohked ja on lastud lüüa ja rünnatakse ise. Väga pikalt ei analüüsi, aga jäi pilk pidama, et üle 1,5 on @1,4 ja üle 2,5 @2,20 ja mõtlesin pikka aega, et millele peale lendaks ja mõtlesin, et see 1,5 tunduks sellise koefiga täitsa väärtuslik olevat. Valikus on ka Cashout antud mängule nii, et kui tuleb ka ebatõenäoliselt väga kinnine mäng, aga lüüakse värav, siis saab kasvõi päästa.

                              Tšehhi vs Nigeeria üle 1,5 @1,4 panus 50 ühikut

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Leidsin huvitava koha Tšehhi vs Nigeeria sõprusmängult. Mõlema viimased kohtumised on olnud üsna väravaterohked ja on lastud lüüa ja rünnatakse ise. Väga pikalt ei analüüsi, aga jäi pilk pidama, et üle 1,5 on @1,4 ja üle 2,5 @2,20 ja mõtlesin pikka aega, et millele peale lendaks ja mõtlesin, et see 1,5 tunduks sellise koefiga täitsa väärtuslik olevat. Valikus on ka Cashout antud mängule nii, et kui tuleb ka ebatõenäoliselt väga kinnine mäng, aga lüüakse värav, siis saab kasvõi päästa.

                                Tšehhi vs Nigeeria üle 1,5 @1,4 panus 50 ühikut
                                Algas ilusti ja peale 26.minuti väravat ei suvatsenudki enam lisa tulla kuigi mõlemusi oli mõlemal pool nii,et paha hakkab. -50 seis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X