320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Otsustasin teha väljamakse ja "teenisin" +0.23 senti.

    Kontoseis: -6.23€

    Kommentaar


      #17
      Otsustan minna kaasa betsafe antud kolmapäeva eriga!

      Juventus võidab, Napoli võidab ja AC Milan võidab @3.70

      Juventus Vs. Spal.

      Eeldan, et 3. kohal paiknev Juventus peab võtma kodus kohustusliku võidu Spa üle kes võitleb tagareas hetke seisuga liigas püsimise nimel.

      Genoa Vs Napoli.

      Napoli on ikka väga võimsalt alustanud see hooaeg ja key-player Insigne on ka suuremas vormis. Ennustan isegi kahe-kolme väravalist võitu neile.

      Chievo Vs. AC Milan.

      Chievo on liigas üsna kõrgel kohal ja AC Milan ei ole just viimasel ajal väga palju väravaid löönud, aga iseendale ka väga ei lasta lüüa, sest väravasuul seisab ikkagi Donnarumma. Milan võtab raske võidu ja ennustan 0:2 Milanile.

      Panus:7€
      Võimalik Võit: 25.90€

      Kommentaar


        #18
        Ma isiklikult väga ei soovitaks combodega jamada. Need Betsafe erid ongi tehtud selleks, et kõige lihtsamalt raha kätte saada. Tundub pealtnäha hästi ilus ja easy money, aga tegelt eks need olegi kavalalt välja mõeldud. Selles piletis on kindlasti heaks tõmbekohaks Chievo vs Milani kohtumine.Delfis on tõesti hea lugeda uudist, kus siin mingi Eestlane võitis mingi comboga 300k?, aga eks üks selline pihta minemine ole kihlveokontorile paari aasta jooksul pigem õnnistus, sest mõtle milline reklaam ja kui palju uusi üritajaid. Aga noh samas kui oled kindel, siis miks mitte. Lihtsalt ma ei tea spordipanustamise maailmas väga inimesi, kes kombodega läbi lööks.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Need Betsafe erid ongi tehtud selleks, et kõige lihtsamalt raha kätte saada. Tundub pealtnäha hästi ilus ja easy money, aga tegelt eks need olegi kavalalt välja mõeldud.
          See ei ole isegi 50% õige väide.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            See ei ole isegi 50% õige väide.
            Te olete kasumit tootev ettevõte ja see juba kinnitab antud väite tõesust.

            Kommentaar


              #21
              Ja need päevapakkumised omavad teil täpselt samasugust effekti nagu poes saiade küpstamine ehk ajavad inimesele isu peale.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ja need päevapakkumised omavad teil täpselt samasugust effekti nagu poes saiade küpstamine ehk ajavad inimesele isu peale.
                Ma vabandan Navase ees, et spämmin veidi, aga sõber Nasfal sa rääkisid enne kavalast kalkulatsioonist. Seda nüüd küll ei ole. See, mis mõju nad avaldavad, on juba teine asi.

                Päevapakkumiste juures on see, et kui sa usud sellesse tulemusse, siis tasub igal juhul võtta, kuna antud kombo väärtus peaks olema turu üks parimaid kui mitte parim.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma vabandan Navase ees, et spämmin veidi, aga sõber Nasfal sa rääkisid enne kavalast kalkulatsioonist. Seda nüüd küll ei ole. See, mis mõju nad avaldavad, on juba teine asi.

                  Päevapakkumiste juures on see, et kui sa usud sellesse tulemusse, siis tasub igal juhul võtta, kuna antud kombo väärtus peaks olema turu üks parimaid kui mitte parim.
                  Navasel endal ka hea lugeda kindlasti ja ma usun, et ta ei pahanda. Ma ise eeldan, et te need päevapakkumised panete ka ülesse ikkagi plaaniga, et võimalikult palju kaasa läheks, aga teie arvates ikkagi see suhteliselt tõenäoliselt mööda läheb. Minu soovitus olekski antud päevapanuste kohta lihtsalt see, et tasuta raha te ära ei anna ja teie eesmärk on sealt teenida maksimaalset kasu olgu see kasvõi turu parim pakkumine ja nendega tasub olla ettevaatlik, sest mingi ? on igas kombos sees. Tõsi on see muidugi, et kui inimene ise usub sellesse, siis tasub kütta. Pigem lihtsalt tahtsin sõbralikult nõu/tähelepanu juhatada antud teemale.

                  Kommentaar


                    #24
                    Päevapakkumised on pigem klientide meelitamiseks. See, et kombo mängib võib ka hea olla, kuna siis klient tuleb tagasi ja hakkab oma peaga kombosi tegema ja kaotab

                    Mulle endale meeldivad 100% deposit boonused. Normaalsete tingimustega ofc, väike rollover ja ilma kombokohustusteta. Need on tavaliselt kuldsed. Soomes ainult Nordicbet ja Unibet pakuvad. Harva kahjuks.

                    Kommentaar


                      #25
                      On küll hea lugeda ja väga meeldib kui mulle nõuandeid ja soovitusi jagatakse. Oma eluparima beti olen ka komboga võitnud ja ma olen kuidagi harjunud neid kombosi tegema, aga aitäh! Teie "spämmamine" võiks jätkuda, aitäh!

                      Kommentaar


                        #26
                        Ja oled sa kombodega kasumis?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Ja oled sa kombodega kasumis?
                          Pigem olen, aga eks siit blogist saab seda rohkem vaadata.

                          Kombosi tavaliselt olen teinud livebetis üle väravatega, et näiteks seisud 0-0 jne ja siis panen et 2 mängus mõlemas tuleb näiteks üle 0.5

                          Kommentaar


                            #28
                            Neid päeva mänge/muid pakkumisi ja kombosi pakutakse klientide meelitamiseks, väikese marginaaliga. Tavaliselt on turu parimad koefitsendid võrreldes konkurentidega ja kolme mängu pealt ei lähe kindlasti ükski kontor ekstra raha teenima ja lõkse seadma.
                            Ehk siis isu nad peaksid peale ajama nagu su saiakesed, aga kindlasti mitte lõksuna.

                            Kommentaar


                              #29
                              Nonii.. Üritmame ühe kombo veel teha Hispaania Copa Del Reyiga.

                              20:00
                              SD Formentera Vs. Atletico Bilbao. Atletico Bilbao võidab händikäp (1-0) @1.77

                              Bilbao küll viimase liiga mängu võõrsil kaotas Leganesile 1-0 ja Euroopa liigas tehti 2:2 viik Östersundsiga, siis julgen arvata et Bilbao tuleb siit võtma võitu, mis tõstaks terve tiimi motivatsiooni ja puha. Vastane ei tundu ka just eriliselt kõva tiim olevat, aga kodus on osatud nullis hoida, aga Bilbao vastu läheb see väga keeruliseks kui pea mitte võimatuks. Ohumärgiks võib osutada Bilbao ründaja kes on Kike Sola, aga eks paistab.

                              21:30
                              Ponferradina SD Vs Villarreal. Villarreal võidab händikäp (1-0) @1.76

                              Selgitust väga polegi vaja siin kui aus olla. Villarreal on väga heas vormis ja Ponferradina mitte ja tasemevahet peaks ka olema natukene.

                              21.45
                              Juventus Vs. Spal. Juventus võidab händikäp (1-0) @1.40

                              Nagu oma eelmiseski panuses ütlesin, et usun Juventus teeb "hävitustöö" ja võtab kodus võidu, sest seda on vaja neil väga!

                              Odd: 4.53
                              Panus: 5€
                              Võimalik võit: 22.65€

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Juventus Vs. Spal. Juventus võidab händikäp (1-0) @1.40
                                Äkki saab siis adminn ära muuta, aga händikäp ikka (0-1) Juve kahjuks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X