320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Aitäh teile kõigi nõuannete ja vihjete eest! Selle blogi mõte on vaadata minul kuidas mul sellised panused lähevad ehk siis ma üritan nii teha, et kui ma olen plussis, siis ma mängin selle summaga, millega ma plussis olen ja et mitte miinustesse minna. Standardbeti mul siin ei ole jah, sellepärast ma alati ütlengi millise panuse ma panen, aitäh!

    Kommentaar


      #77
      Meistrite Liiga, Let`s go!

      21.45
      Manchester United Vs. Benfica. Manchester United võidab @1.41

      Manchester just võitis kodus Tottenhami 1:0 ja jätkavad väga heas hoos ja kodus old traffordil tuleb kindlasti 3p koju jätta, muud võimalust Mourinhole ei jää.

      21.45
      Celtic Vs. Bayern München. Bayern München võidab @1.37

      Bayern München võidab!!!

      21.45
      Roma Vs Chelsea. Mõlemad meeskonnad skoorivad @1.50

      Esimene omavaheline mäng jäi 3:3 ja täna mõlemad meeskonnad lähevad jahtima seda võitu, et Atletico Madridist kaugele ära pääseda. Kui Chelsea võidab täna, siis nemad kindlustavad juba alagrupist edasipääsu ära, seega arvan et Chelsea läheb mängu juhtima ja Roma lööb tagasi ja mäng lõppeb jälle viigiga.

      21.45
      Atletico Madrid Vs FK Quarabak. Atletico Madrid võidab händikäp (0-1) @1.45

      Atletico Madrid vajab kodus hädasti võitu, sest peale 3 mängu ollakse vaid 2p peal ja enam niimodi edasi minna ei saa, emotsiooni ja taseme pealt pannakse täna Qarabakile puur täis!

      Odd: 4.20
      Panus: 5€
      Võimalik võit: 21€

      Kommentaar


        #78
        Manchester juhib peale avapoolaega 1:0 Svilari OG`st. Martial penalti jättis löömata.
        Bayern juhib Celticut peale avapoolaega 1:0 Comani väravast.
        Roma juhib Chelseat 2:0 peale avapoolaega. Roma läks juba 1 minutil El Shaarawy väravast juhtima. Morata lõi 4m pealt mööda.
        Atletico on KAOTUSSEISUS peale avapoolaega Qarabaki vastu 0:1..................

        Kommentaar


          #79
          Kaotus!

          Manchester võitis 2:0
          Bayern võitis 1:2
          Chelsea kaotas 3:0 Romale ja ei löönud ühte ära.
          Atletico lõi ühe tagasi Qarabakile aga enamat ei suutnudki ja mängiti isegi pea 30min 10 mehe vastu, aga siis suudeti ise veel üks punane ära imeda.

          Kontojääk: 3.94€

          Kommentaar


            #80
            Panustan nii kaua oma plusssummaga kuni olen kunagi miinuses ja lähen standardpanuste juurde siis.

            Meistrite liiga õhtu KALEV KRUUSIGA!

            Jah, olen otsustanud Kalev Kruusi komboga kaasa minna. Kokku pani ta selles tänases jalkagurude saates!


            Kalev Kruus väidab: Tottenham, Real, Napoli ja Man.City löövad kõik vähemalt ühe värava + Liverpool lööb vähemalt 3 väravat @3.00

            Mina väidan: Jah, teeme ära!

            Odd: 3
            Panus: 3.94€
            Võimalik võit: 11.82€

            Kommentaar


              #81
              POOLAEG!

              Tottenham 1:0 Real Madrid - Tottenham lõi oma värava sulust ja Real nii mõnegi võimaluse löömata jätnud, aga küll löövad
              Napoli 1:1 Manchester City - Võidetud!
              Liverpool............. ÄRGAKE ÜLESE! sitaks mannetu avapoolaeg liverpoolilt.. Küll ärkavad ellu...... ma loodan.

              Kommentaar


                #82
                Pihtas põhjas sul Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.

                Kommentaar


                  #83
                  Kalev Kruusi panus on.... VÕIDETUD!

                  Jah.. Real kaotas Tottenhamile 3:1 mis on täiega valus, aga vähemalt Ronaldo lõi ära ja võidu tõi koju
                  City ja Napoli tegid omavahel selgeks juba asjad avapoolajal minujaoks.
                  AITÄH Daniel Sturridgele kes lõi 90+1 selle Liverpooli 3:0 värava ära! Kurat varem Milner eksis penaltil, aga saab andeks!

                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Pihtas põhjas sul Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.
                  joppas tõesti, tõsiselt kahju, et Lindpere ja Kruusi oma ümber vahetasin, tegelt oli mõttes Juki oma isegi, aga eeldasin et Ronaldo täna ei löö.

                  Kontojääk: +11.82€

                  Kommentaar


                    #84
                    Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

                    20.00
                    AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40


                    Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

                    Odd: 2.40
                    Panus: 10€
                    Võimalik võit: 24.00€

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Navas Vaata postitust
                      Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

                      20.00
                      AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40


                      Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

                      Odd: 2.40
                      Panus: 10€
                      Võimalik võit: 24.00€
                      Ma annan sulle sõbraliku soovituse - ära mitte kunagi panustada Euroopa liigale enne alg 11 ilmumisi... sealt võib tulla niipalju halbu üllatusi, et...

                      Kommentaar


                        #86
                        No minu arust koosseis oli isegi täitsa okei, teine poolaeg tuli Suso sisse ja Milani mäng läks palju paremaks. Tabati korra isegi posti, aga värav jäeti jälle löömata ja jälle 0:0 nende omavaheline kohtumine.

                        Kontojääk: +1.82€

                        Kommentaar


                          #87
                          Võtsin paar päeva puhkust ja lähme uue hooga!

                          Real Madrid Vs. Las Palmas. Las Palmas võidab händikäp (0-4) @1.62

                          Me kõik teame, et Real Madrid ei ole just eriti heas vormis ja koeff pole sugugi madal sellele, et Real võib võita 3 väravaga Las Palmast. Muidugi mulle kui Reali fännina oleks see super, kui Real suudaks seda teha, aga täna pole vaja!

                          Odd: 1.62
                          Panus: 10€
                          Võimalik võit:16.20€

                          Kommentaar


                            #88
                            Poolaeg!

                            Real Madrid 1:0 Las Palmas

                            Benzemal oli tohhuja neid võimalusi ära lüüa, Ronaldo tabas korra posti ja värava lõi peaga ära Casemiro! Hea

                            Betsafe pakub cashoutiks 11.68€ ehk +1.68 euri kasumit. Ei võta vastu! Lähme edasi!

                            Kommentaar


                              #89


                              Lõpp läks päris rabedaks ära ja tundus, et pean cashoutima ja Real lööb raudselt selle 4. värava ära, aga "õnneks" nii ei läinud! Mängus löödi päris ilusad ka veel peale kauba(Asensio kuul ja Ronaldo sööt Iscole oli super!)

                              Kontojääk: +8.02€

                              Kommentaar


                                #90
                                Teen täna enda standard panuse: 10€ MMi Playoffile! Olen ka üritanud ennast ära hoida MMi playoffist, aga siiski soov on täna panna kuna pole ammu pannud ka siia midagi!

                                Taani Vs. Iirimaa Mängus lüüakse üle 1.5 värava

                                Mõtlesin panna kas Taani saab rohkem kui 1.5 kollast kaarti, aga jälgisin, et viimasel ajal ei olda saadud väga palju kollaseid kaarti, samas see on nüüd playoff mäng ja tuleb väga palju jõulisit kaitsmist ja hoidmist, siiski eeldan, et 2 väravat me täna näeme!

                                Odd: 1.57
                                Panus: 10€
                                Võimalik võit: 15.70€

                                Kommentaar

                                Working...
                                X