320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännid Baaris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fännid Baaris

    Et siis nagu mis värk on? No oma jupp aega oleme me RoMarioga jauranud, et võiks mingilaadse podcasti moodi asja teha. Meil on küll Kolmas Poolaeg ja Postimehe Spordireporter, aga sellist formaati, kus kohalikku vutti lahatakse fänni perspektiivist ja veidi vabamas õhkkonnas nagu polegi. Samas nagu teemasid oleks. Loomulikult on seni asi jutu tasemel piirdunud, aga eelmine nädal mõtlesime, et pekki teeme siis ära. Tuleb meuke tuleb, aga vähemalt saab sellest "võiks teha" lorast lahti.

    Algul mõtlesime, et teeks lihtsalt Kalju teemalise, aga kiiresti saime aru, et kaua sa ikka ühest klubist jahud. Kui ampluaa üldisem, siis põnevam nagu konkurente ka kaasata ja saigi floraforever ka kampa võetud. Ja-et ainult Tallinna keskseks asi ei jääks otsisime jupp aega ka mõne väiksema klubi poolehoidjat, kel ka reaalne fännisektoris olemise kogemus selja taga. Läbi foorumi komistasimegi SoccerGoali otsa.



    Täna ilmus esimene osa uuest jutusaatest "Fännid baaris", milles vutisõbrad räägivad parasjagu aktuaalsetest teemadest otsekoheselt ja valehäbita. Esimeses saates arutavad erinevaid teemasid Flora fänn Brandon, Kalju fännid Mürgel ja Romario ning Paide ja madalamate liigade sõber Rauno.


    Vaatamata meie ennustustele ei piirdunud me vist oma nelja vaatajajaga ja oleme juba praeguseks igavese hunniku tagasisidet saanud, millest üllatuslikult kõik polegi negatiivne :P

    Vastan mõndadele välja toodud asjadele:

    Miks oli meil saates kaks Kalju fänni?
    Nagu eelnevalt välja tõin, siis Romarioga selle eluka oma ajudest välja sünnitasime ja jube lahe kui saame mõlemad ka kaasa lüüa. Pealegi ei püüdle ühegi poliitkorrektsuse ega võrdõiguslikuse poole. See lihtsalt on selle formaadi kiiks millega tuleb vaatajal leppida.

    Miks juuakse spordisaates?
    See on saade fännidelt fännidele. Õlu on jalgpallikultuuri osa. Kuigi ühiskonnas on siin juba muinasajast pruulitud vedelik paari viimase aastaga maru põlu alla sattunud, siis me ei lase ennast sellest segada. Keda häirib võib mõelda, et kannudes on limonaad. Šotte polnud plaanis küll alguses teha, aga Hyttunen tegi otse salvestuse ajal meeldiva üllatuse ja külma jäägrit ju vastu võtmata ei jäta. Naps aitab saatele ka veidi värvi luua ning meil eetrinärvi ületada. See, et Brans oli teistest veidi ees antud küsimuses oli ka üks osa stoorist. Mees tähistas.

    Miks ei ole saatel neutraalset juhti?
    Loe vastus nr 1. Lisaks veel see, et tegelt ei plaaninud üldse mingit juhti algul, aga otsustasime, et kui keegi teemad annab on lihtsalt veidi lihtsam asja ohjata. Keegi ei tahtnud see olla ja siis võtsin enda peale.

    Miks Paide mees nii vähe rääkida sai?
    Meie kolme suurim kirg on muidugi kõrgliiga ja sellest ka teemade asetus. Rauno ütles juba algul, et ta jälgib Paidest rohkem madalamaid liigasi. Pärast Bransi kusepausi võtsime ka madalamate liiga teema üles. Ise luban järgmine kord (kui järgmine kord tuleb) vähem jaurata. Bransil oli lihtsalt jututuju (eriti lõpu poole). Eks see eetriaja jagamine nõuab ka veidi kogemust ja meil absoluutselt esimene saade ikka teha.

    #2
    päris vinge
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #3
      Ma olin kaunis skeptiline, Urmas, kui sa laupäeval Viljandis seda mõtet tutvustasid, aga väga, väga ägeda asjaga olete maha saanud.
      Kui ma suureks kasvan, tahan ka selles saates osaleda.
      PS - Brandonil oli korras krunt all, saade oleks võinud olla veerand tundi pikem, sest siis ta oleks kriiskama ja chante laulma hakanud.

      Kommentaar


        #4
        Igast vahvad ideed on teretulnud ning kui keegi tunneb, et on Eesti staadionitel tihe külaline ning soovib antud projektis osaleda, siis avaldage julgelt soovi. Palju asju saaks kindlasti paremini teha, aga esimese korra kohta ilmselt kõige kohutavam ei olnudki. Hetkel vähemalt nii häbi ei ole, et nädalavahetusel staadionil nägu ei julgeks näidata.

        Kommentaar


          #5
          saade normaalne.Aga Myrgel ma võin näidata sulle pilte,kui Tallinna Sport mängis 80 aastate algusel sellel komsomoli statal ja tribkad olid täis.See et mõned fännid miilits ära viis oli tavaline

          Kommentaar


            #6
            selle aja kuulsamad plagud olid Ott löö kott ja Kuldne jumalanna tagasi eestisse!

            Kommentaar


              #7
              Rohkem kaameraid võiks kasutada, aga muidu jh täitsa ok saade

              Kommentaar


                #8
                Väga maasikas, et mind mainitud ja lausa kaks korda ning ma olen väga liigutatud. Aitäh sulle Brandon. Järgmine kord tõmba mulle kiri postkasti ja tulen ka saatesse 😘

                Kommentaar


                  #9
                  Lahe algatus igal juhul! Kindlasti on formaat äge ja võiks areneda tulevikus mingiks reaalselt järjepidevaks saateks. Mina usun, et saatejuhi olemasolu annaks palju juurde ja arvan, et SNis on täitsa pädevaid ja sobivaid ajakirjanikke, kes annaks saatele veel dimensiooni juurde.

                  Usun, et reaalselt annaks juurde, kui vestlus toimukski baarikeskkonnas koos sealse meluga. Praegu tundus, et arena koridori on baarilett üles lükatud ja seal arutataksegi asju. Aga algus on äge ja loodan, et veel ägedamaks läheb!

                  Kommentaar


                    #10
                    Flora esindaja, ilmselt joogi mõjude all, jäi liialt varju. Eks rahulolu tiitli üle tegi ka suuremeelsemaks.

                    Jee

                    Kommentaar


                      #11
                      Materjali järgmiseks osaks on kõvasti.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        #12
                        Nasfal saatesse!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Nasfal saatesse!
                          Kes veel tuleks?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Nasfal saatesse!
                            Kes seda möla viitsiks kuulata?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kes veel tuleks?
                              Kelle fänn oled muidu?
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X