320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännid Baaris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    teil endal poleks mõnusam, kui istuksite laua ümber vastastikku (või kaares), mitte nagu kanad õrrel? operaator peaks natuke rohkem võimlema muidugi.

    edit: aga muidu igati lõbus vaatamine, kiitus!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Veits häirib see Myrgli või Myrka koguaegne hala FCF ja EJL seotusest või suisa ühisesest eelarvest. Jääb mulje, et Kalju jaoks oleks ainuõige kui Flora ära kaoks sest selline pätikamp kes opereerib vabalt jalgpalliliidu rahadega ja laseb liugu liidu asjade peal on ikka kuradima jube jh. Vabandust mu ebapädevuse pärast nime puhul. Muidu pull saade, aga need 25 min kui Myr... ja Brandon omavahel diskuteerima hakkavad. Mingi hetk adekvaatseid vastuseid ei tule, ainult silmade pööritamine ja hädaldamine. Mis väikesel määral on okei, selline mõnus nöök vastasfänni pihta. Kui aga pool saadet on selline siis kaob jume ära.

      Kui sa hakkad amatöôr mängijale palka maksma, siis tal pole vaja enam tool kaija. Selle aja ta saab keskenduda treeningutele ja taastumisele. Sellest tulenevalt ta hakkab kindlasti ka paremini mängima, kindlasti ka Flora vastu. Väga loogiline minuarust.

      Alati on lihtne teisi süüdistada(EJL) aga enda klubi sisse keeruline vaadata. Kui liit ei tee midagi on halvasti kui teevad on ikka halvasti. Kui kysitakse kuhu teie raha on kadunud, siis on "oh uh see paarmilli mis see nii vähe, Turkyes saab uks mees sama palju".

      Tegelikult tundute mõistlikud inimesed olevat ning suudate kõik ka huvitavat juttu ajada. Peace.
      Selliste saadete puhul peab alati märkama ka seda nüanssi, et pahatihti võetakse saates (ala)teadlikult veidi ülekeeratud positsioon. Kõige igavam saade on see, kus kõik on mõistlikud, kõik arutlevad ja nõustuvad omavahel. Omal ajal käisin mingis jalkasaates Martini ja Järvelaga, kus keerasid kõik vindi üle ja vaidlesid lihtsalt vaidlemise pärast. Läks muidugi jubedaks jauruks, sest Martin ja Järvela karjusid veidi omavahel. Saade ideaalne, kõik rahul. Seepärast võiks minupärast Myrgel veelgi rohkem vinti üle keerata, Brandon ka, jne.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Veits häirib see Myrgli või Myrka koguaegne hala FCF ja EJL seotusest või suisa ühisesest eelarvest. Jääb mulje, et Kalju jaoks oleks ainuõige kui Flora ära kaoks sest selline pätikamp kes opereerib vabalt jalgpalliliidu rahadega ja laseb liugu liidu asjade peal on ikka kuradima jube jh. Vabandust mu ebapädevuse pärast nime puhul. Muidu pull saade, aga need 25 min kui Myr... ja Brandon omavahel diskuteerima hakkavad. Mingi hetk adekvaatseid vastuseid ei tule, ainult silmade pööritamine ja hädaldamine. Mis väikesel määral on okei, selline mõnus nöök vastasfänni pihta. Kui aga pool saadet on selline siis kaob jume ära.

        Kui sa hakkad amatöôr mängijale palka maksma, siis tal pole vaja enam tool kaija. Selle aja ta saab keskenduda treeningutele ja taastumisele. Sellest tulenevalt ta hakkab kindlasti ka paremini mängima, kindlasti ka Flora vastu. Väga loogiline minuarust.

        Alati on lihtne teisi süüdistada(EJL) aga enda klubi sisse keeruline vaadata. Kui liit ei tee midagi on halvasti kui teevad on ikka halvasti. Kui kysitakse kuhu teie raha on kadunud, siis on "oh uh see paarmilli mis see nii vähe, Turkyes saab uks mees sama palju".

        Tegelikult tundute mõistlikud inimesed olevat ning suudate kõik ka huvitavat juttu ajada. Peace.

        Vastupidi jah on õige. FCF ja jalkaliitu tuleb kogu aeg kiita ja ülistada. Siis on teatud seltskond rahul, kui ei kiida, siis hakkab teatud osa foorumlastest hädaldama ja vinguma. Minu meelest tuleb trummi taguda kuni kasvõi pulgad ära kuluvad. Ja näiteks Kasper ja asdf ülevaated on mul igatahes väga meeldinud ja olen aru saanud, et EJL-s käib korralik töö.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #34
          Kuidas te aru ei saa, et selline fännisaade ongi EJL ja vesti konspiratsioon ka Kalju ja teised fännid oma lõa otsa saada. Väga kaval iseenesest. Praegu klähvitakse, aga varsti räägitakse juttu, mis EJL vaja!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
            Kuidas te aru ei saa, et selline fännisaade ongi EJL ja vesti konspiratsioon ka Kalju ja teised fännid oma lõa otsa saada. Väga kaval iseenesest. Praegu klähvitakse, aga varsti räägitakse juttu, mis EJL vaja!

            http://www.telegram.ee/
            Not sure if serious..
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Not sure if serious..
              Viidatud portaal võiks väikse vihje anda nagu.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                #37
                Niisiis, vastuseta on ikka küsimus, et kuhu kaovad Kalju eurorahad? Palgad pidavat neil Eesti tippude kohta suht madalad olema, turundusraha on üldse 0 eurot. Jutt, et nad panustavad tohutult noortetöösse on tulemusi vaadates justkui raha tuulde loopimine ja seda kohe küll ei tahaks uskuda.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas peters Vaata postitust
                  Niisiis, vastuseta on ikka küsimus, et kuhu kaovad Kalju eurorahad? Palgad pidavat neil Eesti tippude kohta suht madalad olema, turundusraha on üldse 0 eurot. Jutt, et nad panustavad tohutult noortetöösse on tulemusi vaadates justkui raha tuulde loopimine ja seda kohe küll ei tahaks uskuda.
                  Hääl saalist: "Äkki on neil väljakujooned teistest kõvasti kallimad?"

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Hääl saalist: "Äkki on neil väljakujooned teistest kõvasti kallimad?"
                    Ma hoidsin end tagasi, et mitte sarnast kommentaari teha.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas peters Vaata postitust
                      Niisiis, vastuseta on ikka küsimus, et kuhu kaovad Kalju eurorahad? Palgad pidavat neil Eesti tippude kohta suht madalad olema, turundusraha on üldse 0 eurot. Jutt, et nad panustavad tohutult noortetöösse on tulemusi vaadates justkui raha tuulde loopimine ja seda kohe küll ei tahaks uskuda.
                      Ei pea olema väga geenius, et mõistmaks, et Kuno veidi hämab. Egas muud üle ei jää kui tuleb Katrin Lustile helistada.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Vastupidi jah on õige. FCF ja jalkaliitu tuleb kogu aeg kiita ja ülistada. Siis on teatud seltskond rahul, kui ei kiida, siis hakkab teatud osa foorumlastest hädaldama ja vinguma. Minu meelest tuleb trummi taguda kuni kasvõi pulgad ära kuluvad. Ja näiteks Kasper ja asdf ülevaated on mul igatahes väga meeldinud ja olen aru saanud, et EJL-s käib korralik töö.
                        Eiei mitte kiita ja ülistada koguaeg, keegi üldse teeb seda siin? Aga kriitika vöiks olla siiski mingisuguste faktidega, mitte paugutada, et Vest juhib endiselt Florat, jagab rahasi liidu rahakotist flora omasse ja vastupidi ning Pelle on ùldse käpik kes kuulab Aivari käsklusi. Kindlasti nad omavahel raagivad klubi asjadest, mis on ka loogiline. Samuti see, et Aivar andis Pellele Flora üle. Kui ma peaks oma firmat või klubi vms. müüma või edasi andma, teeksin ka seda igaljuhul oma pereliikmele kui voorale.
                        Ja minu probleem polnud üldse kriitikas, vaid selles uhe asja surumist, mis on kellegi arvamus mitte fakt. Pm sama kui Brandon nuud raagib kolm jargmist saadet, et Kuno raha kaob joontele ja mitte ainult neile joontele mis staadionile kaib, vaid ka klaaslaua omale.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Ja minu probleem polnud üldse kriitikas, vaid selles uhe asja surumist, mis on kellegi arvamus mitte fakt. Pm sama kui Brandon nuud raagib kolm jargmist saadet, et Kuno raha kaob joontele ja mitte ainult neile joontele mis staadionile kaib, vaid ka klaaslaua omale.
                          Mis joontest jutt üldsegi on? Pakun variante:
                          Ma joon (tegelikult vale)
                          Ta joob (klubiomanikuna on kuno kindlasti karsklane, seega vaevalt sobib)
                          Nad (fännid nagunii) joovad - ilmselt õige variant, aga võiksid vähem juua, et klubile jätkuks raha ikka rohkem.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                            Mis joontest jutt üldsegi on? Pakun variante:
                            Ma joon (tegelikult vale)
                            Ta joob (klubiomanikuna on kuno kindlasti karsklane, seega vaevalt sobib)
                            Nad (fännid nagunii) joovad - ilmselt õige variant, aga võiksid vähem juua, et klubile jätkuks raha ikka rohkem.
                            Eesti keeles on nimi ja tegusõnad, äkki see toob su maailma selgust.

                            Kommentaar


                              #44
                              Screenshot_3.jpg123.jpgGv3jY6e1LYs.jpg

                              Tere , härra Aleks !

                              Mis klubi sa toetad ?)

                              Kommentaar


                                #45
                                Suur skandaal on kerkinud. 6 tölli hulgas on keegi Alex olnud3 aastat tagasi.

                                Tõenäoliselt õõnestas seest poolt nagu Ansip kunagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X