320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännid Baaris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mulle ka meeldis, kohe teine tera kui mingi vutimäng käib taga vms. Annab teatud parema fiilingu. Aga mul tekkis küsimus seoses saatekülalistega, kas kunagigi on võimalik kutsuda kedagi, kes annab kindlamaid vastuseid ala kuidas asjad on ja ei keeruta vastusest eemale, ehk keegi vutiliidust või siis teatud klubide presidendid/ tähtsamad ninad?. ehk siis tekiks vägagi hea olukord, kus on 3 fänni ja keegi nö tähtsam tegelane ja siis kasvõi tuleb 21 küsimust otse fännidelt tähtsamatele ninadele ja ta on kohustatud vastama vms, otse ja ilma keerutamata? Võib olla utoopia aga see pigem kindlasti huvitaks paljusi-paljusi, kuidas asjad tegelt on.

    Kommentaar


      #62
      Kuidagi liiga steriilne on see ühe mikrofoni süsteem. Las räägivad ikka üksteisele vahele ka.

      Kommentaar


        #63
        Ma ei tea, kas see oli sellest Urmase mainitud ühemikrofonisüsteemist või mis, aga kuidagi tunne jäi, et teemasid nagu oli, aga ei kandnud välja. Ehk et tegelt oleks kogu jutu saanud 10 minutisse mahutada, venima jäi.
        Mis meeldib? Konkurentklubifännide omavaheline puude panemine. Nagu eile üks sõber ütles, "credit where credit is due": Myrgel ei ole mu lemmiktüüp, aga see "mõnel klubil on lihtsalt euromänge rohkem kui teisel", see oli hea. Väga hea. Samuti Mario "slaavi klubi" torge. Eneseiroonia kaunistab.
        Mis ei meeldi? Saatest saatesse kestev jaur "süsteem ei toimi, süsteem on kallutatud, süsteem on rigged". Kolmandik sellest saatest ja kolmandat saadet järjest kulus aur sellele, et Mario ja Myrgel ohkisid ühtesid ja samu lauseid.
        Mida ootaks? Julgemalt gossipit ja otseütlemist. Fännisaade, kõik on sõltumatud, infot valdate te kõik kolm - julgemalt!
        Eelkõnelejaga oponeerin: igasugused ametininad hoidke sellest saatest nii kaugele kui võimalik.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Ma ei tea, kas see oli sellest Urmase mainitud ühemikrofonisüsteemist või mis, aga kuidagi tunne jäi, et teemasid nagu oli, aga ei kandnud välja. Ehk et tegelt oleks kogu jutu saanud 10 minutisse mahutada, venima jäi.
          Mis meeldib? Konkurentklubifännide omavaheline puude panemine. Nagu eile üks sõber ütles, "credit where credit is due": Myrgel ei ole mu lemmiktüüp, aga see "mõnel klubil on lihtsalt euromänge rohkem kui teisel", see oli hea. Väga hea. Samuti Mario "slaavi klubi" torge. Eneseiroonia kaunistab.
          Mis ei meeldi? Saatest saatesse kestev jaur "süsteem ei toimi, süsteem on kallutatud, süsteem on rigged". Kolmandik sellest saatest ja kolmandat saadet järjest kulus aur sellele, et Mario ja Myrgel ohkisid ühtesid ja samu lauseid.
          Mida ootaks? Julgemalt gossipit ja otseütlemist. Fännisaade, kõik on sõltumatud - julgemalt!
          Eelkõnelejaga oponeerin: igasugused ametininad hoidke sellest saatest nii kaugele kui võimalik.
          Sul on õigus, Marek, ei ole ka minu peamine soov näha ametininasi seal puldis, vaid pidasin silmas just seda sama mis sa ennist mainisid, rohkem väljaütlemisi ja gossipit, ilma ilustamata ja julgemalt. Meil keerleb siin foorumis nagunii igasugust ümbernurga kakat, et ma isiklikult ootaks küll rohkem teravamaid ütlemisi ja julgemalt, sest tegelikult nagu on näha ja eelkõige tunda, et on palju öelda, aga ei öelda.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            sest tegelikult nagu on näha ja eelkõige tunda, et on palju öelda, aga ei öelda.
            Exactomundo. Selles ongi asi, et liiga kristalliseerunult on senistes saadetes säranud soov öelda ÜHE klubi pihta ja kohta. Kui sellest lahti saaks, oleks juba päris kaunis kohati.

            Kommentaar


              #66
              Ma ei taha kuidagi halvustav nüüd olla. Aga ma pigem arvan, et saatejuhid on ise lihtsalt pehmod või mitte nii terava välja ütlemisega, et seal ilustamata või vähem ümber nurga heietada.

              E: Üks asi mis ennem ununes aga veidi häirib, on see, kui Myrgel räägib ja peale igat kahte sõna on vaja vaadata otsa romariole.

              Kommentaar


                #67
                Aitäh tagasiside eest!

                Eks ise tahaks ka põnevat sisu luua ja mitte leelotada ühel ja samal teemal. Oleks muidugi palju rohkem rääkida, aga kõike kahjuks avalikkuseni (vähemalt esimesena) on keeruline tuua kui ei soovi kaotada oma kontakte. Ja see ei käi ainult oma klubi ning negatiivse kohapealt. Mulle tundub, et sarnases seisus on ka keskmine Eesti spordiajakirjanik. Edaspidi kui sportlikul poolel on suurem osakaal, siis läheb ehk põnevamaks ka ja saab rohkem välja tuua mitte üldteada fakte.

                Kommentaar


                  #68
                  still no nafsal, 2/10.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    still no nafsal, 2/10.
                    Kui kallid saatejuhid teda jutukaaslaseks ei taha valida, pange ta kuskile nii viis meetrit eemale seisma, et lihtsalt pull oleks ja kui teemadega välja ei kanna, saab Nasfali mängu tuua ja midagi nt. seoses Vesti või Chelseaga rääkida.

                    Kommentaar


                      #70
                      Kohe üleminekuteaken kinni ja hooaja alguseni on väga vähe jäänud. Huvitavaid vangerdusi olnud aga palju. On lähiajal oodata uut osa? Ehk teete ka väikse ennustuse kaamera ees, kes hooaja lõpus kullas ja kes mullas?

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                        Kohe üleminekuteaken kinni ja hooaja alguseni on väga vähe jäänud. Huvitavaid vangerdusi olnud aga palju. On lähiajal oodata uut osa? Ehk teete ka väikse ennustuse kaamera ees, kes hooaja lõpus kullas ja kes mullas?
                        Võtsime nädalavahetusel tegelt juba linti, aga seoses tehniliste probleemidega ei ole kindel, kas see avalikkuseni ka jõuab. Ehk jõuab.

                        Kommentaar


                          #72
                          Jõuab ja veel täna!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #73
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #74
                              Materjali osas on hetkel nagu jõulud, ootan uut osa!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Materjali osas on hetkel nagu jõulud, ootan uut osa!
                                Tuleb kui liiga suvepuhkusele läheb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X