320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kõik ok ,aga ei ole kunagi aru saanud neist poolitamistest!? See poolitamine aitab kaasa veel rohkem tippude ja tagumiste taseme vahe suurenemisele!
    Tippude ja tagumiste taseme vahe sõltub peamiselt rahast, mis on klubidel kasutada. UEFA eurokarikamängudes jagatav raha ainult suurendab vahet rikaste ja vaesemate vahel, eriti keskmistes ja kehvemate riikide liigades. Et põnevust ja publikuhuvi üleval hoida, et vähendada ühepoolsemate mängude arvu, kasutataksegi liigade poolitamist ja play-offe. Bosmani reegli mōju kandumine tanapäeva.Samuti kui mäng on suht ebaoluline ja sisuliselt etteennustatav, suureneb pettuste oht ja seda just hooaja lõpus, ebaolulistes mängudes.

    Kommentaar


      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
      Miks Läänemaad elukoha valikus pole (ja välismaad)? Hooga täites klikkisin LÄÄNE-virumaa peale ja kuna läänemaad ega välismaad polnud, siis polnud võimalik enam midagi muud valida. Sinna ta pooleli jäi siis.
      Tänud! Oli Läänemaa välja jäänud! Sai parandatud ja välismaa ka lisatud.

      Kommentaar


        Täitsin Premium Liiga küsitluse. Aga selle ankeedi lingi sain siitsamast foorumist ja kusagil mujal ei ole ma seda nägema juhtunud. Võib-olla vajaks see link laiemat jagamist?

        Kommentaar


          Algselt postitas trk Vaata postitust
          Täitsin Premium Liiga küsitluse. Aga selle ankeedi lingi sain siitsamast foorumist ja kusagil mujal ei ole ma seda nägema juhtunud. Võib-olla vajaks see link laiemat jagamist?
          Liidu koduleht äkki jagab. Ajakirjanduses vaevalt. Vincent ja Martin tulevad räägivad kuidas nad müügimeesteks muutuvad kui nad mingit jalgpalli asja propageerivad ja üleüldse liigapalju artikleid on vutist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Liidu koduleht äkki jagab. Ajakirjanduses vaevalt. Vincent ja Martin tulevad räägivad kuidas nad müügimeesteks muutuvad kui nad mingit jalgpalli asja propageerivad ja üleüldse liigapalju artikleid on vutist.
            Välismaised taolised küsitlused on tavaliselt suunatud sihtgrupile, huvilistele.

            Kommentaar


              Algselt postitas trk Vaata postitust
              Täitsin Premium Liiga küsitluse. Aga selle ankeedi lingi sain siitsamast foorumist ja kusagil mujal ei ole ma seda nägema juhtunud. Võib-olla vajaks see link laiemat jagamist?
              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Välismaised taolised küsitlused on tavaliselt suunatud sihtgrupile, huvilistele.
              Ankeet läheb (ja on ka varasematel aastatel alati läinud) e-posti teel kõikidele Premium liiga uudiskirja saajatele (neid on tuhandeid), kodulehele, sotsiaalmeediasse. Selleks on konkreetselt planeeritud tegevused, mida tehakse enne viimast vooru ja pärast seda. Saadeti ka klubidele. Ka Postimees paneb oma õla alla. Küsitlus kestab veel mitu nädalat. Hetkel on tulnud üle 300 vastuse.

              Kommentaar


                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                Ankeet läheb (ja on ka varasematel aastatel alati läinud) e-posti teel kõikidele Premium liiga uudiskirja saajatele (neid on tuhandeid), kodulehele, sotsiaalmeediasse. Selleks on konkreetselt planeeritud tegevused, mida tehakse enne viimast vooru ja pärast seda. Saadeti ka klubidele. Ka Postimees paneb oma õla alla. Küsitlus kestab veel mitu nädalat. Hetkel on tulnud üle 300 vastuse.
                Selline küsimus ootab vastust ka siis, kui märgid, et pole lemmikklubi kodumängudel käinud.

                Märgi allolevast valikust olulisim tegevus, mida sinu lemmikklubi peaks parandama seoses kodumängudega? *
                Muide, "olulisim", mitte "oluliseim".
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Täielik pohhuism, 35. vooru protokollid on ametlikuks tehtud aga assistid pooleldi puudu.

                  Hooaja lõpp, saaks juba kiiremini kaelast ära.
                  Krt, isegi selles valdkonnas on tunda, et 36 vooru käib meil üle jõu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Täielik pohhuism, 35. vooru protokollid on ametlikuks tehtud aga assistid pooleldi puudu.

                    Hooaja lõpp, saaks juba kiiremini kaelast ära.
                    Krt, isegi selles valdkonnas on tunda, et 36 vooru käib meil üle jõu.
                    Kusjuures nende assistidega viimased 3-4 vooru on selge taandareng toimunud. Minu meelest vähemalt.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kusjuures nende assistidega viimased 3-4 vooru on selge taandareng toimunud. Minu meelest vähemalt.
                      Seal lõpetati reaalajas söötude märkimine ära. Miks, ma ei tea. Tagantjärgi ongi asju esialgu puudu jäänud, aga hiljem siiski lisatud.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Seal lõpetati reaalajas söötude märkimine ära. Miks, ma ei tea. Tagantjärgi ongi asju esialgu puudu jäänud, aga hiljem siiski lisatud.
                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Nüüd peabki Soccerneti foorumi kaudu söötjaid liidule ette söötma hakkama või on see ikkagi kellegi tööülesanne?
                        Ma arvan mingi hetk kasutaja urmar teeb mingi nalja või toob mingi paralleeli kellegi tegemata töö üle ja kõik on chill...

                        Samas keegi võib olla puhkusel ka või on mingi loogiline seletus.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma arvan mingi hetk kasutaja urmar teeb mingi nalja või toob mingi paralleeli kellegi tegemata töö üle ja kõik on chill...

                          Samas keegi võib olla puhkusel ka või on mingi loogiline seletus.
                          ajasid siin kiusujuttu, kui ma ühel mängul valeskoori avaldasin. Nüüd ootan lihtsalt söötude puhul ametlikku infot, ei hakka kontrollimata infot lisama. Äkki läheb jälle valesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            ajasid siin kiusujuttu, kui ma ühel mängul valeskoori avaldasin. Nüüd ootan lihtsalt söötude puhul ametlikku infot, ei hakka kontrollimata infot lisama. Äkki läheb jälle valesti.
                            Ja siis kinnitad väravasöötudeta protokolli ka ära, et äkki võib veel valesti minna?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ja siis kinnitad väravasöötudeta protokolli ka ära, et äkki võib veel valesti minna?
                              mina neid üldjuhul ei kinnita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Nüüd ootan lihtsalt söötude puhul ametlikku infot, ei hakka kontrollimata infot lisama.
                                Kellelt tuleb ametlik info?
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X