320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahetades korra teemat aga ei suuda väga leida infot kuskilt. Kui palju vutiliit sheerib raha esikolmikule?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Vahetades korra teemat aga ei suuda väga leida infot kuskilt. Kui palju vutiliit sheerib raha esikolmikule?
      0, zip, nada jne.

      Kommentaar


        Kogu selle krempli peale mõtlesin, et teen ka kasutaja ära. Olen olnud mitmeid aastaid lugeja, kuid alles nüüd mõtlesin, et teen toetuseks kasutaja ära. (Vana kossufännina toon võrdlusekd BC Kalev/Cramo foorumi, mis minu silmis oli aastaid soikus, kuid järsku leidis uue tahtmise??)

        Ausalt öeldes lootsin isiklikult leida nii põneva lõppvooru eel foorumist igast huvitavaid diskussioone, aga ega neid väga polnudki. (siinkohal mainin, et minu hiline liitumine sellele kaasa ei aidanud)

        Ja Kaspar Ellisaar, Rasmus Voolaid ning Tanel, andke oma parim, et boostida see foorum üles! Olete pikalt seda uudise portaali juhtinud, andke suur panus nüüd foorumile ka! Järgmise hooaja vahel veits tegemist, tehke mõnna bränding.

        Edit: Linke ei saa avada, kui sa pole kasutaja. Päris nõme, kui tahad lahedat meme, video või mis iganes vaadata ja sind piirab tegur, et sa pole kasutaja :SS

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Võtame Kuressaare ära ja numbrid tõusevad oluliselt. Kurel selles vallas vaja palju tööd teha.
          Eks Kuressaare üks probleem on staadioni asukoht ja asukohale mittevastav ehitus. Keset merd asuvale tribüünile võiks seina taha ja katuse peale saada.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Eks Kuressaare üks probleem on staadioni asukoht ja asukohale mittevastav ehitus. Keset merd asuvale tribüünile võiks seina taha ja katuse peale saada.
            Pool ajast mängitakse ju keset linna.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Vaadates hooaja eelset ennustust, siis läks üsna ootuspäraselt. Teanduks, et Kalev on nii sitt, siis võinuks 10/10 ka littida.

              Algselt postitas eika Vaata postitust
              1. Kalju
              2. Levadia
              3. Flora
              4. Trans
              5. Paide

              6. Kalev
              7. Tammeka
              8. Viljandi

              9. Kuressaare
              10. Pärnu

              Kommentaar


                Ühe erandiga märtsis vs Leva 168 pv., oli Kuressaare publik enam-vähem perioodil 13. mai kuni 1. september. 7 mängu, keskmine 151 pv.

                jagades kolmeks 6 kodumänguliseks perioodiks

                3. märts- 28. aprill - keskmine 115 pv., mediaan 107 pv.
                13 mai - 28. august - keskmine 155 pv. mediaan 140 pv.
                1. september - 11.november - keskmine 70 pv., mediaan 64 pv.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Aga see kurat on meie oma kodune liiga. Võimalusel käin ikka staadionil, istun kasvõi lumehange otsas. Mängigu Tulevik ja Minevik, aga ka sealt leiad oma põnevuse.
                  Kusjuures. Hakkasin mõtlema, et milline mäng on tänavu kõige huvitavama/ägedama emotsiooni tekitanud. Ma arvan, et vaatan isegi keskmise jalgpallifänniga võrreldes tohutult palju jalkat.

                  Selle aasta kõige ägedama emotsiooni pakkus aga Premium liiga 3. vooru mäng Tulevik - Tallinna Kalev Viljandi kunstmurul. Mäng algas kell 13.00. Tegime Tartust koos tüdruksõbraga väljasõidu. Enne mängu käisime Fellinis söömas, siis parkisime auto sinna "säästutribüüni" juurde ära. Läksime ostsime küll piletid ära, aga mängu läksime vaatama järvepoolse aia taga olnud suure lumehunniku otsa. Tüdruksõbrale, kes üleliia jalkat ei jälgi, meeldis see väga, sest ta ei olnud kunagi kuulnud, kuidas mängijad omavahel suhtlevad. Eriti avaldas muljet, kuidas Nõmm enda kaitseliini juhendas. Väiksed asjad ühesõnaga, mida muidu vb enam ise ei hindagi. Saito sai selles mängus juba 27.minutil punase, aga Tulevik suutis ikka võita. Pärast mängu selgus, et tüdruksõbra vennalt laenatud tagaveoline ja lamellrehvidega BMW oli lumehange kinni jäänud ning 3 kohalikku kutti tulid mulle appi, et auto välja lükata.

                  Huvitavaid mänge on palju olnud. See Flora - Levadia, kus Dudarev viimasel sekundil viigistas. Flora - Kalju 3-3, Volkovi show Levadia vastu. Aga detailselt jäävad ikka meelde sellised, mis on seotud mõne väljasõiduga vms. Ma arvan, et seda mängu meenutan ma veel aastaid. Suvaline Manchesteri derby ununeb päevaga.

                  Seega minu jaoks on aasta mäng 10.03 toimunud kohtumine Viljandi Tulevik vs Tallinna Kalev Viljandi kunstmurustaadioni kõrval lumehange otsas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Kusjuures. Hakkasin mõtlema, et milline mäng on tänavu kõige huvitavama/ägedama emotsiooni tekitanud. Ma arvan, et vaatan isegi keskmise jalgpallifänniga võrreldes tohutult palju jalkat.

                    Selle aasta kõige ägedama emotsiooni pakkus aga Premium liiga 3. vooru mäng Tulevik - Tallinna Kalev Viljandi kunstmurul. Mäng algas kell 13.00. Tegime Tartust koos tüdruksõbraga väljasõidu. Enne mängu käisime Fellinis söömas, siis parkisime auto sinna "säästutribüüni" juurde ära. Läksime ostsime küll piletid ära, aga mängu läksime vaatama järvepoolse aia taga olnud suure lumehunniku otsa. Tüdruksõbrale, kes üleliia jalkat ei jälgi, meeldis see väga, sest ta ei olnud kunagi kuulnud, kuidas mängijad omavahel suhtlevad. Eriti avaldas muljet, kuidas Nõmm enda kaitseliini juhendas. Väiksed asjad ühesõnaga, mida muidu vb enam ise ei hindagi. Saito sai selles mängus juba 27.minutil punase, aga Tulevik suutis ikka võita. Pärast mängu selgus, et tüdruksõbra vennalt laenatud tagaveoline ja lamellrehvidega BMW oli lumehange kinni jäänud ning 3 kohalikku kutti tulid mulle appi, et auto välja lükata.

                    Huvitavaid mänge on palju olnud. See Flora - Levadia, kus Dudarev viimasel sekundil viigistas. Flora - Kalju 3-3, Volkovi show Levadia vastu. Aga detailselt jäävad ikka meelde sellised, mis on seotud mõne väljasõiduga vms. Ma arvan, et seda mängu meenutan ma veel aastaid. Suvaline Manchesteri derby ununeb päevaga.

                    Seega minu jaoks on aasta mäng 10.03 toimunud kohtumine Viljandi Tulevik vs Tallinna Kalev Viljandi kunstmurustaadioni kõrval lumehange otsas.
                    Tule ütle siis tere ometigi teinekord.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Tule ütle siis tere ometigi teinekord.
                      Püüan.

                      Aaa, see Viljandi väravakõll on ka tuus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma sain suvel üht rahvaliiga protokolli vaadates teada, et mängisin Marek_T vastu. Võibolla kätlesime, aga tere Sa küll ütlema ei tulnud ja nägupidi ma Sind ei tunne (Su dinosauruse lubadus tuli hiljem). Mul on selja peal fooruminimi. :P
                        Ma nägin jah, käisin peal ka. Tappa saime 0:5 teilt, kui ma ei eksi. Koju sõites alles klikkisin ära, mängu ajal oli muud mõtlemist, ütleme nii. Järgmine kord tulen ja ütlen tere. Ausõna.

                        Kommentaar


                          2018 a. hooajal mängiti looduslikul murul ja kunstmurul pea võrdselt 91-89

                          Loomulikult mängisid klubid neil erinevad arv mänge
                          Keskmiselt punkte looduslikul murul ja kunstmurul.

                          Kalju -- 2,27 p. (11 m.) - 2,40 p. (25 m.)
                          Levadia - 2,40 p. (20 m.) - 2,09 p. (16 m.)
                          Flora -- 2,43 p. (23 m.) - 1,88 p. (13 m.)
                          Trans -- 1,75 p. (16 m.) - 1,43 p. (20 m.)
                          Paide -- 1,52 p. (21 m.) - 1,89 p. (15 m.)
                          Tammeka - 1,15 p. (20 m.) - 1,40 p. (16 m.)
                          Tulevik - 0,76 p. (21 m.) - 1,00 p. (15 m.)
                          Kalev - 0,89 p. (9 m.) - 0,77 p. (27 m.)
                          Kuressaare- 0,61 p. (18 m.) - 0,54 p. (18 m.)
                          Vaprus --- 0,39 p. (23 m.) - 0,25 p. (13 m.)

                          Flora eriti, Levadia ja Trans ei suutnud kunstmuruga kohaneda.
                          Võib-olla kunstmurumängude rohkus Meistriliigas oligi Kalju meistritiitli üks võtmetest.
                          Kunstil kodumänge pidav Kalju aga ka keskmikud Paide, Tammeka ja Tulevik olid edukamad plastmassil.
                          Kalev mängis kodumänge kunstmurul aga veidi edukam oli päris murul
                          Kuressaare ja Vaprusele sobis veidi enam looduslik muru.

                          Murujalgpalli meistritiitel Florale. Kunstmuruvuti tiitel Kaljule

                          Loodusliku muruga staadionite keskmine publik oli 331 (mediaan 237)
                          Plastmasskattega staadionite keskmine publik oli 260 (mediaan 207)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            2018 a. hooajal mängiti looduslikul murul ja kunstmurul pea võrdselt 91-89

                            Flora eriti, Levadia ja Trans ei suutnud kunstmuruga kohaneda.
                            Võib-olla kunstmurumängude rohkus Meistriliigas oligi Kalju meistritiitli üks võtmetest.
                            Kunstil kodumänge pidav Kalju aga ka keskmikud Paide, Tammeka ja Tulevik olid edukamad plastmassil.
                            Kalev mängis kodumänge kunstmurul aga veidi edukam oli päris murul
                            Kuressaare ja Vaprusele sobis veidi enam looduslik muru.

                            Murujalgpalli meistritiitel Florale. Kunstmuruvuti tiitel Kaljule
                            Peaksid arvesse võtma ka kodumängude korrelatsiooni muru/kunstmuru suhtega, et sisulisi järeldusi teha.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Tundub, et 2018 hooajal ei vastanud tõele väide "Tiitli otsustavad mängud nõrgemate vastu". Lõin kiiruga punktid kokku ja tundub, et Kalju edu tuli just mängudes otse FCI ja FCF vastu.
                              Kalju: kokku punkte 86 (nendest konkurentide vastu 14, ülejäänud 72)
                              FCI: 84 (9/75)
                              FCF: 83 (7/76)

                              Kommentaar


                                Üleminekumäng. Kuidas on võimalik keskjoon nii viltuselt tõmmata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X