320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    2015 oli äkki see Getter Jaani jms šoude aasta? Mitte, et see vale oleks, kuid võib selgitada ootamatumat hüpet ja nüüd tavatõusule liikumist. Ehk kliima soojenemine pole ka pidev, vaid on üles alla, samas trend on selge.
    Hetkel on lihtsalt näha sealt, et tõuseb vaikselt ja siis kukub trastiliselt ja peale seda tõuseb jälle. Tahaks huvipärast teada, et palju ETV reaalselt neid meistriliiga mänge vaadati.

    Kommentaar


      godzilla jutt ärimeestest, kes panevad 20-30 miljonit kuhugi klubisse on selline illusoorne unenägu või raske joomatuuri tagajärg. Mitte keegi ei hakka siin sellist raha kuhugi klubidesse matma, iga ärimees tahab sellisel juhul ka midagi vastu saada ja palju enamat aitähh-ist.

      Ma saan aru, et Pohlak on paha, liit on paha ja Eesti jalgpall persses, aga võiks vähemalt mingitesse reaalsetesse piiridesse oma argumentidega jääda.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Lausa vägisi võtavad või? Minu teada ikka ise minnakse kohta kus tingimused ja võimalused paremad.Tsiteerin Vincenti artiklit:

        Miks pannakse kõik noored mängijad, kes tahavad pingil istumise asemel ise minna mõnda tabeli teise poole klubisse mänguaega saama, fakti ette: sa kas jääd meiega või loobud oma palgast? Miks tuuakse noor ja tubli kaitsja (Märten Kuusk) hooaja keskel tagasi meeskonnast, kus ta saab järjepidevalt mängida ja areneda, et istutada ta Kaljus pingile? Ja miks see mängija hooaja lõppedes klubist lahkub?

        Miks läheb samamoodi klubist minema üheks oma aastakäigu andekaimaks peetav noor (Mihkel Ainsalu)? Mis signaali annab teistele see, et ta tõuseb Floras mõne aastaga vaieldamatuks põhitegijaks ja ühtlasi koondise piirimaile – eeskätt tänu sellele, et talle antakse seal võimalus, mis tähendab ka võimalust eksida, aga seeläbi areneda. Ja kui tõenäoline olnuks see Kaljus? Millist perspektiivi võiksid endal kõige selle valguses praegu Kaljus näha noormängijad, nagu Peeter Klein, Henri Perk, Kermo Pihelgas, Jevgeni Demidov või Marcus Suurväli? Ükskõik kes?

        Miks ei ole klubil ikka veel mingit oma treeningbaasi, mille ehitamisest on räägitud aastaid? Seda kõike hoolimata sellest, et eurosarjades on tegu viimase viie hooaja jooksul selgelt kõige edukama Eesti klubiga, kes on sealt selle aja jooksul teeninud ligi kolm miljonit eurot. Kuhu on see raha läinud?
        Ei mõelnud seda, et Flora Taavi Rõivas oleks kes külmkapi taga vägisi üritab nahistada aga okei võta kuidas tahad minu vastust

        Kommentaar


          Algselt postitas godzilla Vaata postitust
          Ei mõelnud seda, et Flora Taavi Rõivas oleks kes külmkapi taga vägisi üritab nahistada aga okei võta kuidas tahad minu vastust
          Sa kõlad just täpselt sellise teatraalse eestlasena " riik on kõiges süüdi, et meil ei ole hea elada eestis" " aivar pohlak on süüdi kõiges, et eesti jalgpalli pole arenenud"

          10 aastat tagasi või rohkem, kui ma olin kursis raasiku jalgpalli tegemistega ja tollel hetkel Kaupo Margussonov tuli treeneri juurde ja ütles, et tahab edasi minna ja areneda. Treener küsis, kuhu sa minna tahad? Ma arvan, et floral on selleks kõige paremad tingimused ja võimalused. Tänaseks päevaks nagu Vincenti mainis on see endiselt nii ja tuleb tõele au anda, ongi nii! Tule palun reaalsusesse tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

            Miks ei ole klubil ikka veel mingit oma treeningbaasi, mille ehitamisest on räägitud aastaid? Seda kõike hoolimata sellest, et eurosarjades on tegu viimase viie hooaja jooksul selgelt kõige edukama Eesti klubiga, kes on sealt selle aja jooksul teeninud ligi kolm miljonit eurot. Kuhu on see raha läinud?[/I]
            See võiks ju ka Äripäevale huvi pakkuda, kuna juba Pohlak ei vaevu neile vastama, siis proovigu õnne Kalju skeemitajaga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              2015 oli äkki see Getter Jaani jms šoude aasta? Mitte, et see vale oleks, kuid võib selgitada ootamatumat hüpet ja nüüd tavatõusule liikumist. Ehk kliima soojenemine pole ka pidev, vaid on üles alla, samas trend on selge.
              See oli Flora ja Tele2 suurmängude võimas promo ja tasuta piletid. Flora keskmine oli tol aastal 633.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Tegelikult profiliiga mõistes on Infoneti ja Levadia ühinemine suht väike teema, sest suurem katsumus on ikkagi saada need ülejäänud 6-7 klubi profi satsideks. Peaksid suutma rahaliselt toime tulla aastast aastasse ja on olemas vastav infra ka. Kaugel me sellest oleme praegu? Kes on kõige lähedasem on profi satsile hetkel?

                Kui Levadia ja Infoneti kooslus hakkab nüüd järgnevad aastad euroopas ilma tegema, siis ei ole ka mingit probleemi. Tagantjärgi õige otsus. Kui ei tule sealt tulemusi siis on natuke kehvasti.

                Kommentaar


                  Paide pidi juba tänavu sisuliselt profisats olema, lihtsalt koosneb lapseohtu mängijatest.

                  Kommentaar


                    Mulle meenub üks ebameeldiv seik FC Viljandi perioodist. Oli parasjagu juunikuu ning koondisel oli vist Lõuna-Ameerika tuur tulemas.

                    Too aeg oli juhendis kirjas, et kui klubist liitub vähemalt kaks mängijat A-Koondisega, siis on võimalus mäng edasi lükata.

                    Kaljul oli liigamäng Viljandiga ees ootamas, mis oli planeeritud eurohooaja ettevalmistuse lõpetamiseks.

                    Mis aga juhtus - FC Viljandist kutsuti Joel Indermitte koondisesse ning EJL muutis ERANDKORRAS Meistriliiga juhendit, et mängu saab edasi lükata ka siis, kui on vaid 1 A-Koondislane klubist kutsutud.

                    Vot nii tassib EJL FC Florat ja tema süsteemi klubisid.
                    ---
                    Minu mõte seisneb selles, et EJL on teinud reeglid selliselt, et FCFil oleksid eelised tema otseste konkurentide vastu.

                    Senimaani kuni Pohlak on EJL president, ei muutu ka FC Flora varjatud soosimine EJL poolt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      See oli Flora ja Tele2 suurmängude võimas promo ja tasuta piletid. Flora keskmine oli tol aastal 633.
                      Tahtsin sama pakkuda aga see Flora publikutõus 700+ peale oli vist ju 2014, mitte 2015?
                      Seda ma ei mäletagi, millest 2015 see tõus oli aga langus 2016 oli seotud kindlasti ka EM-ga. Nagu näeme on paaritutel aastatel numbrid suuremad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Mulle meenub üks ebameeldiv seik FC Viljandi perioodist. Oli parasjagu juunikuu ning koondisel oli vist Lõuna-Ameerika tuur tulemas.

                        Too aeg oli juhendis kirjas, et kui klubist liitub vähemalt kaks mängijat A-Koondisega, siis on võimalus mäng edasi lükata.

                        Kaljul oli liigamäng Viljandiga ees ootamas, mis oli planeeritud eurohooaja ettevalmistuse lõpetamiseks.

                        Mis aga juhtus - FC Viljandist kutsuti Joel Indermitte koondisesse ning EJL muutis ERANDKORRAS Meistriliiga juhendit, et mängu saab edasi lükata ka siis, kui on vaid 1 A-Koondislane klubist kutsutud.

                        Vot nii tassib EJL FC Florat ja tema süsteemi klubisid.
                        ---
                        Minu mõte seisneb selles, et EJL on teinud reeglid selliselt, et FCFil oleksid eelised tema otseste konkurentide vastu.

                        Senimaani kuni Pohlak on EJL president, ei muutu ka FC Flora varjatud soosimine EJL poolt.
                        Palun selgita mulle lollle inimesele, mida sa pead silmas" varjatud soosimise" all? Palun selgita, aitäh

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Palun selgita mulle lollle inimesele, mida sa pead silmas" varjatud soosimise" all? Palun selgita, aitäh
                          Hunt vaatab ikka metsapoole - ehk Pohlak on Hunt ja mets on Flora.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Palun selgita mulle lollle inimesele, mida sa pead silmas" varjatud soosimise" all? Palun selgita, aitäh
                            No olgem ausad, see on puhas "huvide konflikt". Isegi kui mingeid selgeid soosimi ei tehta. Läänemaailmas peaks selline asi tegelikult välistatud olema, et kohaliku jalgpalliliidu president on (olnud) pikalt ka paralleelselt kohalikus liigas klubi president.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              ---
                              Minu mõte seisneb selles, et EJL on teinud reeglid selliselt, et FCFil oleksid eelised tema otseste konkurentide vastu.

                              Senimaani kuni Pohlak on EJL president, ei muutu ka FC Flora varjatud soosimine EJL poolt.
                              Eks nende reeglite muutmisega on nii ja naa. Näiteks nõudsid FCI, Levadia ja Kalju leegionäride piirangu leevendamist ja saidki selle, kuigi varem oli juba teisiti kokku lepitud. Tagajärjeks aga FCI kadumine, muide sama juhtus ka selle FC Viljandiga. Peab nende nõudmistega ettevaatlik olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Tahtsin sama pakkuda aga see Flora publikutõus 700+ peale oli vist ju 2014, mitte 2015?
                                Seda ma ei mäletagi, millest 2015 see tõus oli aga langus 2016 oli seotud kindlasti ka EM-ga. Nagu näeme on paaritutel aastatel numbrid suuremad.
                                2014 oli üle 700, jah, aga 2015 jätkati sama hooga ja teised klubid tulid ka asjadega järgi. Aga selle sama aasta lõpus läks Pruuli Florast Paidesse. Järgmine aasta oli Flora 633-st järel 388. Ehk siis puhtalt Flora pealt oli aastaga publikunumbri langus 4421 inimest. Ehk siis suuresti ikkagi mõjutas see, et üks suur klubi otsustas tekkinud olukorras muuta lähenemist, loobuda tasuta piletite jagamisest ja tegeleda rohkem kogukonna kaasamisega, et kasv oleks loogilisem ja järjepidevam, mitte juhuslik.

                                Seega suures plaanis võib 2016. aasta languse selle arvele kirjutada küll, sest nende pealt tuli suurim numbri langus, kuigi eks tagasi andsid ka teised ja kindlasti põhjuseid ning asjaolusid on rohkem.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X