320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kas Pohlak annab vähe intervjuusid või? Kui mingitele Äripäeva klounidele ei annagi, siis see on erand mis kinnitab reeglit.
    Äripäevale ei anna jah, sest äripäev puudutab Pohlakule liiga valusaid tõde sisaldavaid küsimusi. Mõtle nüüd kallis inimene, miks ta ei vasta nendele... Loe need küsimused läbi. Sa oled MTÜ kes tegutseb suurel osal maksumaksja raha eest esindades rahvale mõeldud jalgpalli organiseerimist. Kui sa paned kõik enda tuttavad sinna juhatuse liikmeteks, endaga seotud ehitusfirmasid kasutad tööks, eirad küsimusi no mida sellest arvama peaks? Anna andeks, aga niikaua kuni sa minu kui maksumaksja raha eest igast alecoqide laiendustega ja ainuisikuliselt tegeled läbi kahtlaste ehitusfirmade ja ignoreerid küsimusi, siis on minul täielik õigus tembeldada Pohlakut sahkerdajaks. Ja miks ma ütlen, et Pohlaku sõbrad ja on seal kõik juhtkonnas ja nad on käpiknukud? Sellepärast, et Äripäevas on ilusti välja toodud, et isegi pressiesindaja ega keegi ei vasta emailidele ega millegile. Oled aus mees ja tahad Eesti jalgpallile head ja näed, et inimestes on tekkinud kahtlused ja sa ajad õiget asja. No anna avalik interviuu pikk ja põhjalik ning seleta ära ilusti argumneteeritult ja põhjendatult. Senikaua kuni sa lihtsalt tuimalt ignod ja käsid oma alluvatel seda sama teha, siis andke andeks, aga mingi teiepoolne mula, et ma ajan lolli juttu ja Pohlak on kõige õigem mees on ka natukene kallutatud ja ülekohtune.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      MTÜ kes tegutseb suurel osal maksumaksja raha eest esindades rahvale mõeldud jalgpalli organiseerimist.
      Postimehes on eelarve lahti kirjutatud no ei tegutseta maksumaksja raha eest. Sissetulekud olid 10 564 406 eurot, neist riigilt kokku 422 998 eurot ehk 4%. Aga selles, mitmes teemas hektareid katvast, pohlaku teemalises monoloogis on täiuslikkusest puudu veel vaid ümberlükkamatud tõendid sellest, et Pohlak on reptiil ja Flora on massoonide klubi.

      Kommentaar


        Algselt postitas uhuu Vaata postitust
        Postimehes on eelarve lahti kirjutatud no ei tegutseta maksumaksja raha eest. Sissetulekud olid 10 564 406 eurot, neist riigilt kokku 422 998 eurot ehk 4%. Aga selles, mitmes teemas hektareid katvast, pohlaku teemalises monoloogis on täiuslikkusest puudu veel vaid ümberlükkamatud tõendid sellest, et Pohlak on reptiil ja Flora on massoonide klubi.

        Kommentaar


          Ja siis? See on üksikinvesteering ühte objekti. Ja isegi kui see summa sinna eelarve struktuurile juurde panna, siis oleks ühe aastal riigi toetus 30% kanti.

          Kommentaar


            Samamoodi saavad raha ka muud spordirajatised: Kultuuriministeerium tegi valitsusele ettepaneku eraldada perioodil 2018–2020 riigieelarvest 12 miljonit eurot sihtasutusele Tehvandi Spordikeskus Kääriku spordikompleksi väljaehitamiseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
              Ja siis? See on üksikinvesteering ühte objekti. Ja isegi kui see summa sinna eelarve struktuurile juurde panna, siis oleks ühe aastal riigi toetus 30% kanti.
              Aga siinkohal tuleb mängu see et EJL on EOK liige ning http://www.kul.ee/et/tegevused/sport on näha, et kõikide spordialaliitude esimehed olid spordireformi juures. Kultuuriministeerium teenib avaliku huve ning EJL on MTÜ ning on EOK liige ning Eesti jalgpalli katuseorganisatsioon ja teenib samuti avaliku huve.

              Kommentaar


                Järgnev nüüd täiesti kõrvalise isikuna, kes ei ole kunagi sattunud ühelegi meistriliiga mängule. Küll aga huviline olen ning ise korduvalt juurelnud selle üle, miks pealtvaatajaid ja huvilisi nii vähe. Eriti teravaks muutus see mõte nüüd, sest laupäeval õnnestus näha Tallinna Viperi ja Tartu Välgu omavahelist mängu Tondirabas. Näppude peal lugesin 210 pealtvaatajat ning pilet oli 5 EUR. Pärast ütlesin ühele mängijale, et „kuule täitsa ok oli, arvasin, et istun üksinda siin“. Vastati, et „ee... piinlik on nii väikesele publikule mängida, mine vaata Tartusse või Narva, kuidas seal on, ilmselt ei saa suuremate omavahelised mängud jalgpallis ka nii suure publiku ees mängida“. Kontrollinud ma seda väidet muidugi ei ole…

                Nii, kogukonna kaasamise ja arendamine. Vähemalt Floral mingid ideed ja ka arengud on, kuid tahes tahtmata tekib tunne, et ideest tähtsam osa, execution, on sitt. Tulemust ju ei ole? Pikalt sellel juurelda ei ole aga mõtet, sest kahjuks ei ole ligipääsu andmetele ega ei ole lugenud ka vastavat arengukava või tegevusplaani (on see kuskil nt flora puhul kättesaadav?).

                Tegelikult peitub mu kirjutamise põhjus selles, et kogukond on lisaks hingestatusele ka geograafiline ning elades nüüd ise reaalselt 10 min jalutuskäigu kaugusel, võiksin ma tulevikus „kogukonda“ kuuluda küll. Vahepeal ilusamal päeval olen märganud, et mäng käimas (kas siis telekast, postimehest või lihtsalt kuskilt meelde jäänud). Emotsioonina mõelnud kohe neiuga kohale jalutada, kuid 10 EUR maksmine on nagu tagasi hoidnud, sest parem plaan tundub pigem kalamajja sööma jalutada. Selliselt on need ideed realiseerunud korduvalt.

                Mida on veel olnud korduvalt? Korduvalt olen helistanud sõpradele, et kuule, vana viin, lähme vaatame vutti, võtame paar toopi ja peame aru. Vastused kordi kümme vast: „Eesti jalgpalli vaatamise eest mina küll peale ei maksa“.

                Siin võib nüüd naerda või kurjustada, et miks meelelahutuse eest ei olda nõus maksma, kuid ühel või teisel põhjusel on see olnud reaalsuses. Sealjuures ei ole tegelikult küsimus summas (mainin seda sellepärast, et viimati kui samal teemal sõna võtsin, hakati kohe rahakotis sobrama).
                Ma ei tea, kui suure osa moodustub piletitelt saadav tulu Flora eelarvest, kuid vaadates publiku suurust, siis see ei saa olla väga suur. Aga konkreetselt selle 5 euri pärast on üks küllaltki potentsiaalne „kogukonna liige“ teemast täiesti väljas. Et siin on tegelikult täiesti reaalne mõttekoht.

                p.s. mingi tobe „pilet postkasti“ strateegi ei toimi pikas perspektiivis never! Eriti kui eesmärgiks on kogukonna tekitamine… Hästi, tulen siis ühe korra kohale, so what? Ega ma järgmine kord ikka maksma ei ole nõus, sest mingit erilist sidet ei suuda selle ühe – kahe korraga tekitada.

                Tuli pikk jutt, millele vastust tegelikult ei oota. Lihtsalt ühe vutifänni heietused ja ehk keegi asjapulk satub ka lugema ja kaasa mõtlema.

                Pps. Soovitaks oma turundusstrateegia tegemisse kaasata mõne sotsiaalpsühholoogia spetsialisti. Mitte suvalise „turundaja“ või „strateegi“, vaid konkreetselt inimese, kes oskab hinnata suuremate gruppide käitumisharjumusi ja mõjutamismeetodeid (NB! mitte ajada segamini tarbimisharjumustega).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Aga siinkohal tuleb mängu see et EJL on EOK liige ning http://www.kul.ee/et/tegevused/sport on näha, et kõikide spordialaliitude esimehed olid spordireformi juures. Kultuuriministeerium teenib avaliku huve ning EJL on MTÜ ning on EOK liige ning Eesti jalgpalli katuseorganisatsioon ja teenib samuti avaliku huve.
                  Arvan, et lihtsam on peaga seina joosta kui suure vaimse juhi ja isa jüngritele vastupidist väita, et nahkvestiga mees, oma taskutesse ka eure topib. Aivar Jong-Un

                  Kommentaar


                    Ilm on sitt, staadion on jama, tase on madal, meeskonnad on sitad, pilet on kallis, õlu on soe, burks on külm. Ja üleüldse, Pohlak on saatanast. Umbes neil põhjustel inimesed mängudel ei käigi Ma ei tea kas see on rõõmus uudis või kurb uudis, aga ega teised meeskonnaalad ka rohkem publikut ei meelita. Koss, võrk jne. Ehk siis tegelikult üsna p----s seis. Ja ma olen üsna kindel, et ega sinna midagi parata ei saagi. Kampaaniad-meelitamised on kindlasti abiks, aga suures plaanis peab suhtumine muutuma keskmise spordisõbra peas(et lisaks inglise liigale kõlbab vaadata ka meie oma liiga ja no tegelt on staadion ju ainult 15 min kaugusel). Lõppkokkuvõttes peab inimene ise leidma selle teeraja staadionile.

                    Ma ei tea mis ma selle segase jutuga öelda tahtsin, aga umbes nii ma aastal 2017 arvan.

                    Kommentaar


                      Meelitage naised spordi juurde, jalgpalli juurde ja meie ühiskonna hoiak muutub. Naised on võti, uskuge mind.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga siinkohal tuleb mängu see et EJL on EOK liige ning http://www.kul.ee/et/tegevused/sport on näha, et kõikide spordialaliitude esimehed olid spordireformi juures. Kultuuriministeerium teenib avaliku huve ning EJL on MTÜ ning on EOK liige ning Eesti jalgpalli katuseorganisatsioon ja teenib samuti avaliku huve.
                        Mis mõttes see mängu tuleb ja mida sa sellega üldse öelda tahad, arvestades, et need su laused olid justkui vastuväited selgitusele, kus sulle puust ja punaseks ette tehti, mida see viis milli endast kujutas, kes selle eraldas ja mida selle summa eest ainsana teha oli võimalik?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma pole turundusega iialgi tegelenud, aga ma ei julgeks sellele väitele alla ka kirjutada. Seda ma tean, et tuhanded piletid lähevad lihtsalt prükki, aga küsimus on selles, mitu uut nägu sellega kohale meelitatakse ja kas see rahaliselt ära tasub. Seda, kui paljud neist uutest mängudel käima hakkavad/jäävad, on võimatu ennustada, niisamuti nagu kogukonna puhul (kutsun oma sõbra ja vbl ta pärast enam kunagi ei taha tulla).

                          See oht on küll, et soovimatu pilet postkastis võib tihtipeale otsejoones prükki rännata, sest rämpsposti tuleb lihtsalt nii palju peale, aga küllap seetõttu ongi flaiku kultuur suhtkoht otsa lõppenud. FB on odavam, kiirem ja tõhusam.
                          Tegelikult on herr plasticu jutul mõte ja ilmselt ka õige mõte. Ma olen enam kui veendunud, et:"flaier postkasti" lihtsalt ei tööta - see võib töötada kartulimüügil vms Meil siin maarjamaa postkastidesse liigub aeg-ajalt, küll aga mitte vutimängule. Miks? Selle küsimuse vastuseks on "sihtgrupp", kui ma võtan seda postkasti teemat puhtalt omast vaatevinklist, siis ma viskan selle reklaami sealt postkastist alati minema:"tõsi, seda topitakse sinna ka siis, kui mul on kiri selgelt, et ma ei soovi seda "junki!!!!" See postkasti teema sobiks tegevusalale, kus peamiseks sihtgrupiks on pensionärid - tõsi, see on puhtalt minu enda arvamus ning mul puudub antud vallas statistika, küll aga flaierite teemaga on kogemusi küll:

                          Kunagi, aastaid tagasi sai ikka hea mitu mängu järjest Tartu kesklinnas flaikusid jagatud, umbes 600 jagatud flaierist tuli kohale vaat et 10%(Kallel on kindlasti parem statistika meeles). Ehk, kas on mõtet raisata suhteliselt suurt resurssi, ühekordseks külastuseks? Siin tuleb ka jätkusuutlikkuse printsiip mängu...

                          Kalju ning Maxima tegid siin ju aasta-kaks??? tagasi kampaaniat, kus teatud summa raiskamisel poes, pääsesid tasuta Kalju mängule - ma ei mäleta, et staadionid täitunud oleksid?

                          See, miks inimesed staadionil ei käi, on puhtalt "rohujuure" tasandi teema. Stok, Sinu laps(ed) hakkavad tulevikus kindlasti vutti populariseerima, aga see ka suure tõenäosusega tänu sellele, et sa oled neile jalgpalli juurutanud. Mida ma tahan öelda:Vanaisa oli fänn - Isa oli fänn - Mina olen fänn - Minu lapsed on ka suure tõenäosusega fännid, kui ei ole, siis vähemalt hoiavad silma peal jnejnjene.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust

                            See, miks inimesed staadionil ei käi, on puhtalt "rohujuure" tasandi teema. Stok, Sinu laps(ed) hakkavad tulevikus kindlasti vutti populariseerima, aga see ka suure tõenäosusega tänu sellele, et sa oled neile jalgpalli juurutanud. Mida ma tahan öelda:Vanaisa oli fänn - Isa oli fänn - Mina olen fänn - Minu lapsed on ka suure tõenäosusega fännid, kui ei ole, siis vähemalt hoiavad silma peal jnejnjene.
                            Voh, see on üsna hästi sõnastatud. Ma kasvasin ka poisikesena spordi keskel, nii isa kui vend olid agarad tugitoolifännid. Krt teab kas ja millal ma oleks jalgpalli juurde jõudnud kui seda poleks kodus telekast tulnud lapsena pidevalt.

                            Kommentaar


                              Kunagi, aastaid tagasi sai ikka hea mitu mängu järjest Tartu kesklinnas flaikusid jagatud, umbes 600 jagatud flaierist tuli kohale vaat et 10%(Kallel on kindlasti parem statistika meeles).
                              See pole ju üldse paha protsent. Eeldan et kõikidel suurklubidel on tegelikult nkn mingi sponsorleping mingite trüki/reklaami/prindifirmadega. Ehk siis ainult jagamise vaev.

                              See, miks inimesed staadionil ei käi, on puhtalt "rohujuure" tasandi teema.
                              See on puhtalt halbade tingimuste teema. Küll sa näed, kui Tartusse peaks esimene hall tuleb, et publikut on märksa kergem sinna meelitada. (Kui see hall muidugi saab tulema korralik, ilma puudusteta)
                              Samuti on see ka liigasüsteemi ebaatraktiivsus süüdi. Seni kuni 4 ringi mängitakse, siis hooajakesksed kohtumised jätavad suurem osa jalgpallihuvilisi külmaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                                Kunagi, aastaid tagasi sai ikka hea mitu mängu järjest Tartu kesklinnas flaikusid jagatud, umbes 600 jagatud flaierist tuli kohale vaat et 10%(Kallel on kindlasti parem statistika meeles). Ehk, kas on mõtet raisata suhteliselt suurt resurssi, ühekordseks külastuseks? Siin tuleb ka jätkusuutlikkuse printsiip mängu...
                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                See pole ju üldse paha protsent. Eeldan et kõikidel suurklubidel on tegelikult nkn mingi sponsorleping mingite trüki/reklaami/prindifirmadega. Ehk siis ainult jagamise vaev.
                                10% on ikka superprotsent. Ma ei tea, kas seal sai ka näo järgi valitud, et kellele jagada või oli random, kuid sellise tulemuse üle oleks iga kampaania õnnelik. (y)
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X