320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe esitleb: Fänniturniir 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
    Betsafe andmetel Mario Tromp ei löönud kõige rohkem väravaid ja nad väidetavalt tulid mulle vastu ja ei pannud mu 5 eurost panust kaotuseks vaid andsid mulle raha tagasi 5minutit peale turniiri lõppu oli juba kiri postkastis, et nii ikka ei saa ja nali saab üks kord läbi, eks keegi ei uskunud, et Romario selleks võimeline on ja võis nalja lubada, aga noh tore turniir sellegi poolest. Promo eesmärgil ette antud koefitsiendid on küll lahedad, aga ei soovita külasaitidel selliseid asju kasutada kellelgi, tehakse endast tulenevalt kõik, et ära skeemitada see.
    Ma vaatasin täna mingit jõulusaadet, kus koguti raha vähihaigete laste jaoks. Igatahes inimesed jagasid lugusid sellest, kuidas nende lapsed haiged on, kuidas mõni on surnud. Aga mul ei olnud kurb, sest Petsi agoonia mu isiklikus postkastis valmistas mind selleks.

    Ma soovitan sul Jõulude puhul need 145 eurot annetada. Su panus kaotas, aga fänniturniiri puhul annan järgi. Betsafe ei jää vaesemaks sellest.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma vaatasin täna mingit jõulusaadet, kus koguti raha vähihaigete laste jaoks. Igatahes inimesed jagasid lugusid sellest, kuidas nende lapsed haiged on, kuidas mõni on surnud. Aga mul ei olnud kurb, sest Petsi agoonia mu isiklikus postkastis valmistas mind selleks.

      Ma soovitan sul Jõulude puhul need 145 eurot annetada. Su panus kaotas, aga fänniturniiri puhul annan järgi. Betsafe ei jää vaesemaks sellest.
      Miks ta panus kaotas?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #63
        mismoodi see panus kaotada sai sinu arvates? Kuivõrd Mario lõi fänniturniiril kõige rohkem väravaid, siis on pilet ju võitnud?

        Kommentaar


          #64
          Ma oleks enne turniiri soovitanud mitte panustada Romario peale, kuna ta suht puine ju 😀

          Kuid uuriks ka, miks see panus kaotas siis?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma oleks enne turniiri soovitanud mitte panustada Romario peale, kuna ta suht puine ju ��

            Kuid uuriks ka, miks see panus kaotas siis?
            Ta ju jagas esikohta, ilmselt seetõttu?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ta ju jagas esikohta, ilmselt seetõttu?
              Kuidas see loogiline on? Esikoht on esikoht. Jagatud või mitte.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Ma oleks enne turniiri soovitanud mitte panustada Romario peale, kuna ta suht puine ju ��
                Kogemustega tehakse neid asju.

                Muidugi oli see lihtsalt naljapanus, mis isegi 30 koefitsiendiga ei kujutanud reaalset olukorda mängija puhul, kes tegi korralikult jooki, pole pool aastat jalgpalli mängitud ning on kohutavas füüsilises konditsioonis, aga vahepeal juhtuvad sellised asjad.

                Kas mitte üldine praktika pole see, et kui mitu inimest löövad sama palju väravaid, siis esikoha saab see, kelle võistkond lõpetab eespool?

                IMO on ka täiesti õigustatud ootus, et see panus peaks võitma, isegi kui ma antud küsimuses täiesti erapooletu pole.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kuidas see loogiline on? Esikoht on esikoht. Jagatud või mitte.
                  Ilmselt maitse asi, lihtsalt kasulik on nii väita. Ja ma oleks sellega isegi nõus. Ma olen imestanud nende kontorite puhul selle üle, et on mingi void leiutatud ja selle alusel antakse tihti raha tagasi. See on näiteks panustajate kasuks otsustatud, kes pole ka protestinud.

                  Kommentaar


                    #69
                    Te ajate segamini "parim väravakütt" ja "lööb kõigist teistest rohkem". Sellest erinevusest ma härra Petsile teada andsingi. Aga kuna mu sõnastus oli samapuine, kui eilse turniiri keskmine tase, siis ülekohtune oleks olnud inimest kaotatud panusega karistada. Andsin raha tagasi.

                    Aga Pantrid tegid eluturna + Romario lammutas korralikult tekkis see emotsionaalne efekt ja siis hakkas Petsile tunduma, et ma tegin midagi ülekohtust.

                    Praeguseks ma muutsin selel panuse võiduks. Kui on mingeid probleeme Pets, võta ühendust.

                    Ma loodan, et ma ei pea sellist agooniat enda postkastis enam lugema. Järgmine aasta ehk mõtleme midagi ägedamat välja.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Te ajate segamini "parim väravakütt" ja "lööb kõigist teistest rohkem". Sellest erinevusest ma härra Petsile teada andsingi. Aga kuna mu sõnastus oli samapuine, kui eilse turniiri keskmine tase, siis ülekohtune oleks olnud inimest kaotatud panusega karistada. Andsin raha tagasi.

                      Ma loodan, et ma ei pea sellist agooniat enda postkastis enam lugema. Järgmine aasta ehk mõtleme midagi ägedamat välja.
                      Panuse sõnastus on siiski, "Mario Tromp lööb fänniturniiril kõige rohkem väravaid" "Jah" ( http://foorum.soccernet.ee/attachmen...3&d=1513420990 )
                      Mitte, et "lööb kõigist teistest rohkem" - siin on ikka oluline vahe sees
                      Ma ei mõista, mis agooniast sa mitmendat postitust järjest räägid? Täpselt sama tooniga vestlus mõlemalt poolt

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
                        Panuse sõnastus on siiski, "Mario Tromp lööb fänniturniiril kõige rohkem väravaid" "Jah" ( http://foorum.soccernet.ee/attachmen...3&d=1513420990 )
                        Mitte, et "lööb kõigist teistest rohkem" - siin on ikka oluline vahe sees
                        Ma ei mõista, mis agooniast sa mitmendat postitust järjest räägid? Täpselt sama tooniga vestlus mõlemalt poolt
                        Ma juba ütlesin, et mu sõnastus oli puine. Chill up.

                        Keegi ei saa (ükskõik, mis bookie) panust õigeks lugeda, sest panustaja arvas selle loogilisena. Küll aga goodwill jesture on see, et ma ei loe seda kaotanuks ka.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #72
                          turniiri vaieldamatult suurim üllatus sündis väljaspool mänguplatsi - kohvik suleti kell kuus!

                          Kommentaar


                            #73
                            Küsin lihtsalt puust ja punaseks. Ütleme näiteks https://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup see MM.

                            Kas siis, kui küsitakse parimat väravakütti, siis kes võidupanus?
                            Või kui küsitaks, et kes lööb kõige rohkem väravaid, mis oleks siis võidupanus?

                            Või on sel juhul iga pilet kaotatud pilet?

                            Kommentaar


                              #74
                              Tundub nagu betsafe teeb lihtsa promoga enda elu eriti keeruliseks. Selleks, et "loogika" vigu ei tekiks soovitan konkreetsed reeglid positada ka promopanuste puhul. Soovitan kogu oma firma kasumi ka heategevuseks annetada.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas enrito Vaata postitust
                                Tundub nagu betsafe teeb lihtsa promoga enda elu eriti keeruliseks.
                                Mis kuradi promo? Romario kirjutas eelneval ööl, et äkki lisaks pulli pärast Fänniturniirile ka koefitsiendid. Tegin mingi poole tunniga tüütu manuaalse töö ära ja panin üles. Loomulikult panin nendega täiesti mööda ja need, kes teadsid, teenisid mõned eurod sealt. Nii nagu tegu oli fun üritusega, nii ka panustega. Reaalselt oli see tegevus, mis röövis mu laupäeva ja panustajate hulk oli mingi 5 kokku. Käive 40 eurot. Sitaks suur promo.

                                Eripanuse küsis Pets. Kuna MVP sõnastus tundus eriti lamp, parim väravalööja oli liiga lihtne, siis pakkusin talle, kas Romario lööb teistest kõige rohkem. Antud juhul mõelge korraks, kas Romario oleks võitnud näiteks H2H Kivistoga võitnud. Ei oleks ju? Järelikult ta ei löönud kõigist kõige rohkem. Aga kuna mu sõnastus oli megapuine. Täiesti pask, siis vaatasin finaali ära ning selgitasin Petsile, miks ma voidisin selle panuse.

                                Vastuseks sain sõimu stiilis "Betsafe on külaputka", et "ma ikka higistasin selle pärast" ja "mis ma veel vabanduseks välja mõtlen". Aga ma mõistan sind.

                                Betsafe ettevõttena annetab ja toetab igasugust tegevust ja sporti (seejuures ka eilset turnat) päris piisavalt ma leian. Kas järgmisena läheb Pets õllejoojate foorumisse ja halab, kui masendav õlu see Alecoq ikka on.

                                Ainuke kriitika, mis on legitiimne, on panuse sõnastus. Ja teinekord ole arvestavam isikuga, kes vaatamata su püüdlustele teenida raha minu vastutulekult inimestele funni tekitada (ma ei räägi siinkohal eripanusest) ehk siis konkreetselt eksimusi ära kasutada, lasi su panused läbi.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X