Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 67891011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 283
 1. #181
  Meeskonnaliige
  Liitus foorumiga
  May 2002
  Postitusi
  4 866

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
  Eelmiste hooaegade taustal mõtlen hetkel, et kas on esiliigades hetkel klubisid, kes keelduks liiga kõrgemal mängimisest.
  Miks mitte Maardu uuesti?
  Küsi parem, kas on II liigas klubisid, kes on nõus Esiliiga B-sse tõusma.
  Mõlema II liiga tipus on needsamad klubid, kes tõusmisest loobusid või vabatahtlikult alla langesid.

 2. #182
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Ajaxi lõpuminutite täpne karistuslöök jättis Võru võiduta
  Lasnamäe FC Ajax - Võru FC Helios 1:1 (0:0)

  Kümne minuti möödudes tegid võõrustajad oma poolel tobeda pallikaotuse, mille järel nende endi kaitsja suutis lõpuks palli nõnda klaarida, et see latipõrkest üle lendas. Teistkordselt tabati Ajaxi värava latti 31. minutil, mil Aleksandr Pruttšenko karistuslöögist pall latti lendas. Jätkuolukorras sai veel ohtlikult löögile Rene Zahkna, kuid löök oli ebatäpne. 39. minutil tehti külaliste poolelt juba kümnes viga, kui Reijo Künnapuu kukutas vastase ning sai mängu esimese kollase kaardi. Poolaja lõpuminutitel oli ohtlik moment külaliste karistusalas, kui nende puurivaht väravast välja tuli, ent Ajaxi mängijad ei suutnud vastaste hetkelist peata olekut ära karistada.

  Pausilt naastes omasid külalised häid võimalusi skoorimiseks, ent taaskord said nad enda paigast ära olnud sihikut kiruda. 54. minutil tõmbas Jevgeni Bodrin keskjoonel vastase maha ning sai sellega hoiatuskaardi. 73. minutil pani Žann Šmidt Ajaxi kaptenile Sergei Tassole kossi ning sai sellega samuti kollase kaardi. Kolm minutit hiljem sooritas Sander Taan löögi, ent Pruttšenko oli viimane, kelle puute järel pall väljakuperemeeste väravas lõpetas - 0:1.

  Võrul oli 84. minutil võimalus mängu saatus suuresti ära otsustada, kui Eduard Desjatski pääses Alex Reniniga silmitsi, kuid väravavaht sai käe vahele ning selle päästmisega hoiti pealinlasi veel mängus. Minut hiljem pani Martin Gontšarov äärel Valeri Šabanovile kossi ning teenis sellega hoiatuskaardi. 86. minuti lõpus lendas Vladislav Vallades karistusala lähistel Vjatšeslav Rubannikovile kossi ning taas oli kollane kaart karistusena selge. Teenitud karistuslööki läks sooritama Rubannikov ise, kes saatis palli mängijate vahelt läbi värava tagumisse nurka - 1:1.

  89. minutil oli sarnane duell nagu üksikud minutid tagasi oli, ent seekord olid osad vahetunud. Seekord oli Gontšarov möödumas Šabanovist, kes selja tagant võõrustajate mängija kukutas ja mängu kuuenda kollase kaardi teenis. Võru kuidagi mängu päästa ei suutnud ning nõnda tuli neil leppida mõruda viigiga. Ka Ajaxi omad suurt emotsiooni välja ei näidanud, kuid küllap on nemad antud tulemusega rohkem rahul.

  Võru jätkab 6. kohal, jäädes Kohtla-Järvest maha kolme punktiga. Ajax on endiselt eelviimasel kohal, kuid vahe Paidega on üksainus punkt. Järgmises voorus sõidab Võru taas pealinna, kus seekord kohtub Nõmme Unitediga. Ajax omakorda võõrustab Flora U19 mansat.

  Pealelöögid: 6:11
  Neist väravale: 3:4
  Postid/latid: 0:2
  Nurgalöögid: 5:6
  Suluseisud: 3:4
  Vead: 11:19

 3. #183
  praadimiskindel margariin
  Liitus foorumiga
  Dec 2003
  Postitusi
  4 055

  Algupärane

  Kiitus, et skoori muutumise kokkuvõttes ära tood. Varasemalt on neid natuke keeruline jälgida olnud.
  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

 4. #184
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Vnukovi viimase minuti karistuslöök päästis Legioni hooaja esimesest punktikaotusest
  Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka U21 2:1 (0:0)

  Kodumeeskond teenis üsna varakult kolm kornerit, mille järel taaralinlased kogu koosseisuga kaitsesse asusid ja ei lasknud end üllatada. See polnud vaid neil kordadel ning paistis, et külalised olid hästi kodutööd teinud ning teadsid, et võõrustajad on standardites ohtlikud. Üsna igava avapoolaja järel pani teise kolmveerandtunni avaminutitel Patrick Genro Veelma äärel hiljaks jäänuna German Ussovile kossi ning teenis sellega hoiatuskaardi. Möödus vaevu paar minutit, kui Legioni kapten Aleksandr Volodin ilma palli mängimata äärel Veelmale konkreetselt keha pani ja vastase kukutas, mis tähendas pallivõlurile hoiatuskaarti. Vaid paar minutit hiljem mängis võõrustajate kaitsja tulega, kui hüppas Veelmale selga, ent seekord ei hakatud kiiret karistust andma ning ka vestlusest pääseti.

  54. minutil kukutas Dominic Laaneots jooksu pealt Ussovi ning kaardisadu sai taas jätku. Möödus kolm minutit, kui pallivälises olukorras tekkis konflikt Ussovi ja Artur Uljanovi vahel, kelle sõneluse järel kodumeeskonna mängija karje ja sukeldumise järel end väljakule pikali viskas. Peakohtunik suhtles seejärel mõlema abikohtunikuga läbi, ent kuna neist kumbki ei suutnud antud situatsiooni tähele panna, jätkati mänguga. Vähem kui minut hiljem olid taas samad mängijad duellis ja nüüd juba kukkus Tammeka mängija, aga nüüd tegi kohtunik mängijatele kiire loengu. Mänguskoor avati lõpuks 61. minutil, kui Denis Vnukovi kasti ääre lähistelt antud karistuslöögi järel Rejal Alijev peaga palli väravasse suunas - 1:0.

  Tartlased pidanuks vähemusse jääma, ent kohtunik ei julgenud otsust vastu võtta

  Kaks minutit hiljem pidanuks külalised vähemusse jääma, kuid kohtunik ei julgenud vastavat otsust vastu võtta. Veelma võttis Ussovist kätega ümbert kinni ja kiskus ta siruli, mille järel piirdus vilemees vaid suulise viimase hoiatusega, kuigi vea puhul oli tegemist ebasportliku käitumisega, palli üldse ei mängitud ning peatati rünnak. 67. minutil lidus külalismängija paremal äärel Šahrijar Abdullajevist mööda. Legioni äärekaitsja üritas vastast enne kasti jõudmist maha tõmmata, aga see ei õnnestunud. Vaid üksikud minutid varem vahetusest mängu lülitunud Rasmus Luha vajutas peagi otsajoone juurest terava nurga alt segasummasuvilast palli tagumise posti põrkest sisse ning kena sooritus sai igati tasutud - 1:1.

  Pisut vähem kui kümme minutit hiljem vajutas Dmitri Kovtunovitš palli külalismängijate värava posti, pääsedes ise kena kombinatsiooni lõpetuseks vabalt löögile. Vähem kui minut peale seda tõmbas Vsevolod Zassuhhin äärel selja tagant Alfred Tammiksaarele kossi ning sai teo eest hoiatuskaardi. Tammeka poolelt märgati ühel hetkel kaugelt hästi, et vastaste puurilukk Eduard Orehov oli väravast väljas ning kõrge pall pandi teele, ent väljakuperemeeste õnneks maandus pall raamidest mööda. Legion mängis konkreetselt taas tulega 86. minutil, kui Volodini eksimuse järel pääsesid vastased mööda vasakut äärt vabalt kasti liduma ning sealse passi järel sai mõnelt meetrilt löögile Luha, ent kuna löök ei olnud tugevamate killast, suutis Orehov püüda.

  Paar minutit hiljem tegi kohtunik arusaamatu otsuse, peatades Legioni rünnakul mängu ning andes liigse suupruukimise eest kollase kaardi külaliste Andre Varuskile. Huvitav oli siinjuures just see, et kaarti tagantjärele ei näidatud ja võõrustajate šanss maha võeti - Legioni omad ise olid ilmselgelt väga pahurad vilemehe sellise käitumise pärast. 89. minutil teenis järjekordse hoiatuskaardi Abdullajev, kes pärast vea tegemist lõi palli vihast auti. Minut hiljem viivitas Tartu poolelt aega Sander Künnapuu, kes audist palli kiirelt mängu ei pannud ning kohustusliku kollase kaardi ära võttis. Tammeka oli ilmselgelt sellega rahul, et pealinnast lahkutakse viigipunktiga ning Legionile pakutakse esimene punktide kaotamine, ent teisel lisaminutil kukutas Mikk Raid võõrustajate rünnakul selja tagant Vnukovi ning sai sellega hoiatuskaardi, kodumeeskond samas ilmselgelt heast kohast karistuslöögi. Vnukov läks ise sooritama ning kolmandal lisaminutil lajatas palli otse külaliste värava tagumisse nurka - 2:1. Pall pandi veel mängu, ent kohtumine enam kauem ei kestnud ning pisut üle kolme lisaminuti möödudes oligi dramaatiline kohtumine läbi saanud.

  Viimasest mängude voorust teenisid Nõmme United ja Pärnu tobedad tehnilised kaotused ja see pani ilmselgelt tabeliseisule nende vaatest väikese põntsu. Antud kohtumine aga tähendas seda, et Legion suurendas enda senise põhikonkurendi Tartuga vahe 17-le punktile. Kui Kohtla-Järve peaks antud voorust võidu noppima, vähendatakse vahe taaralinlastega kolmele punktile. Järgmises voorus, pärast suvepausi, sõidab Legion juuli alguspoolel külla Paidele ning Tammeka võõrustab Nõmme Unitedit.

  Pealelöögid: 16:12
  Neist väravale: 7:8
  Neist blokeeritud: 3:2
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 13:1
  Suluseisud: 3:2
  Vead: 19:20

 5. #185
  Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2005
  Postitusi
  2 627

  Algupärane

  Kas Nõmme United ja Pärnu said tehnilise mängukeelu all olnud mängija tõttu või tuli seal sisse mingi registreerimise klausel? Mängiti 1. vooru mänge.

 6. #186
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
  Kas Nõmme United ja Pärnu said tehnilise mängukeelu all olnud mängija tõttu või tuli seal sisse mingi registreerimise klausel? Mängiti 1. vooru mänge.
  Pärnu JK FB lehelt:
  "Vastavalt Eesti 2018. a meistrivõistluste Premium ja Esiliiga juhendi punktile 70.9 on tühistatud Eesti jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga B kohtumise Pärnu Jalgpalliklubi – Tartu JK Tammeka U21 (9.06.2018) tulemus. Võistkonna Pärnu Jalgpalliklubi koosseisus osales duubelvõistkonna mängija Henri Rüütli, kes oli duubelvõistkonda üles antud pärast Esiliiga B mängijate ülesandmise tähtaega.
  Juhendi punkt 33.14 ütleb: Duubel- või järelkasvuvõistkonda üles antud mängija osalemine põhivõistkonna mängus on lubatud ainult juhul, kui mängija oli duubel- või järelkasvuvõistkonda üles antud hooajaeelsel üleminekuperioodil enne punktis 32.5 nimetatud ja hooajasisesel ülesandmisperioodil enne punktis 32.6 nimetatud ülesandmisperioodide lõppu, ei ole võistkonnast maha võetud ja täidab kõiki teisi juhendi tingimusi."

  Pärnu ja Tammeka andmine lõppes 0:0 viigiga ja Nõmme United kindlasti alistas algselt Flora, kuigi noored lajatasid neile kolm kolli Sportlandil. Endale meenub, et Fedorenkol oli oma neli või viis tabamust ning viimase naela kirstu lõi Veskimäe oma hilise väravaga, aga tulemuse tühistamine tähendab ilmselgelt ka väravate ja mängu tulemuse tühistamist.

 7. #187
  Reservmängija
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  249

  Algupärane

  Meil on ju nüüd kõik protokollid elektrooniliselt täidetavad. Kuidas siis oli võimalik neid mängijaid üldse protokolli panna? Kas siis tõesti ei ole mingitki elektroonilist kontrolli enne, kui mängijad sisestatavasse listi tekivad?

 8. #188
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Ajax jättis Flora tabeli lõppu üksindusse
  Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora U19 5:0 (2:0)

  13. minuti alguses tsenderdas Vjatšeslav Rubannikov palli kasti, mille järel külalismängija käega mängu järel pall üle otsajoone lendas. Alles Ajaxi poolkaitsja protesteerimise järel andis kohtunik vilet ning häbiväärselt hilja tulnud vile tähistas penaltit väljakuperemeestele. Aleksandr Starodub lajatas palli vasakule üles ning kuigi Kevin Krünvald sai pallile käed vahele, jäi sellest väheks. Mõne aja pärast oli taas ohtlik moment florakate väravaesisel, kuid kaitsja suutis klaarida Rubannikovi löögi. 27. minutil eksis Ajaxi kaitsja kohutavalt sööduga, ent nende õnneks ei suutnud Aleksander Iljin löögile saada selle järel.

  Mõned minutid hiljem oli taas hea šanss kodumeeskonnal, kui Oleksandr Saietov jõudis enne vastaste väravavahti pallini ning suunas selle lõpuks raamidest mööda. 32. minutil duubeldas kodumeeskond eduseisu, kui Sergii Mitinil ruumi oli ning mänguvahendi ristnurka saatis. Vähem kui minut pärast seda kukutas Igor Ustritski keskel robustselt Saietovi ning sai selle eest kollase kaardi. 35. minutil oli Saietovi läbisöödu järel Sten Penzevil võimalus mängu saatus suures plaanis ära otsustada, kuid ründaja ei suutnud realiseerida. Florakate poolelt riputati paar teravat palli kasti, kuid seal ei suutnud omad löögile saada.

  51. minutil sooritas Rubannikov korneri, mille järel Saietov värava lõi. Mõned minutid hiljem oli hea võimalus florakatel värav kirja saada, kui Nikita Balanenkov tegi Martin Gontšarovile uut ja vana ning sekundid hiljem pääseti mõnelt meetrilt löögile, kuid ei suudetud ära realiseerida. Ühepoolne liiklus jätkus ning 80. minutil suurendas Ajax eduseisu, kui Gontšarovi passi järel jättis Vitali Mihhasev palli Saietovile, kes kera raamide vahele veeretas. Paar minutit hiljem läks Starodubi sööt läbi õnne läbi ning Rubannikov sai aktiivse ja efektiivse tegutsemise eest lõpuks värava kirja.

  88. minutil andis Starodub paraja mammu Saietovile, kel oli tarvis vaid kerge vaevaga kübaratrikk vormistada, ent mõningase sättimise järel pandi pall teele ning viimasel hetkel suutis selle värava eest klaarida Hendrik Saliste, võttes tõesõna üsna kindlana tundunud värava ära. Esimesel lisaminutil tõmbas Gontšarov külalismängijale tagant jalgadesse ning sai selle eest kindla hoiatuskaardi. Vea järgselt hakkas Oskar Mihkel Kalpus patustajaga plõksima, aga Starodub tuli ning lükkas tülitseja eemale. Olukord piirdus vaid ühe kaardiga ning nii oli Ajax võtnud vägagi ühepoolseks kujunenud mängus kindla võidu.

  Kuna Paide U21 valmistas antud voorus üllatuse ning alistas kodus minimaalse vahega Kohtla-Järve, püsib Ajax endiselt eelviimasel kohal, jäädes Kesk-Eesti klubist maha ühe punktiga, samas florakad jäävad nüüdseks neist juba nelja punkti kaugusele. Järgmises voorus sõidab Ajax külla Vändrale ja Flora omakorda Võrule.

  Pealelöögid: 38:7
  Neist väravale: 18:2
  Neist blokeeritud: 2:0
  Nurgalöögid: 7:0
  Suluseisud: 3:8
  Vead: 10:8

 9. #189
  Someone
  Liitus foorumiga
  May 2015
  Postitusi
  138

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas pallimees Vaata postitust
  Meil on ju nüüd kõik protokollid elektrooniliselt täidetavad. Kuidas siis oli võimalik neid mängijaid üldse protokolli panna? Kas siis tõesti ei ole mingitki elektroonilist kontrolli enne, kui mängijad sisestatavasse listi tekivad?
  Mõned lihtsalt prindivad protokolli välja ning täidavad pastakaga, mõned üldse ei võta protokolli kaasa ja küsivad enne mängu kohtunikult. Selle mängu puhul ei oska öelda, mis juhtus.

 10. #190
  Sõltumatu mõtleja
  Liitus foorumiga
  May 2005
  Postitusi
  8 632

  Algupärane

  Protokollides on selgitus ju olemas, aga kes protokolli leida ei suuda, neile ütlen, et regati mängija ERIS-ega kas duublisse või noortevõistkonda, arvestamata tippliigade regamis-tähtaegadega.

 11. #191
  Reservmängija
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  249

  Algupärane

  Põhjus miks mängud tühistati on selge, aga miks praeguses ERIS'es protokollide täitmises ei ole mingeid kontrollmehanisme, mis välistaksid sellised +:- mängud. See ei ole selge.

 12. #192
  praadimiskindel margariin
  Liitus foorumiga
  Dec 2003
  Postitusi
  4 055

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas pallimees Vaata postitust
  Põhjus miks mängud tühistati on selge, aga miks praeguses ERIS'es protokollide täitmises ei ole mingeid kontrollmehanisme, mis välistaksid sellised +:- mängud. See ei ole selge.
  Tarkvara on täpselt nii hea, kui tellija oskab küsida - kui pehmelt väljenduda.
  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

 13. #193
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Legion jäi Kohtla-Järvele taas liiga suureks pähkliks
  Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve JK Järve 3:0 (2:0)

  Algusfaasist jäi silma see, et külalised jäid kontratesse lülitumisel liialt aeglaseks. Pall napsati mitmel juhul vahelt, aga järgmine käik polnud piisavalt kiire ja võõrustajad suutsid kärmelt rehabiliteeruda. Legion asus 13. minutil kohtumist juhtima, kui Denis Vnukov vajutas enam kui 20-lt meetrilt palli otse karistuslöögist eesposti kõrvalt sisse. Tegu polnud sugugi raskemate killast palliga, seega saab Kohtla-Järve puurivaht Viktor Gusev endale kindlasti tuhka pähe raputada. Kahevõitlustesse mindi mõlemalt poolelt üsna julgelt ja jõuliselt, seni õnneks ükski duell tõsisema veaga ei päädinud.

  Eduard Orehov sunniti mõningatel juhtudel reageerima, kuid ükski senistest külaliste löökidest ei kujutanud suurt ohtu pealinlaste väravale. 32. minutil fikseeriti Legioni mängijale viga, pärast mida võttis liigse suupruukimise eest kollase kaardi endale Rejal Alijev. Kaks minutit hiljem oli duell külaliste karistusala ääres, kus Marek Šatov pani esiteks Erik Kruglovile jõuliselt keha, mille järel külalismängija tagasi tegi ja vastase kukutas. Rumal tegu tähendas Legionile kingitust penalti näol. Vnukov lajatas palli vasakule alla nurka, Gusev napilt ei küündinud mänguvahendini - 2:0.

  Pausilt tulles pääsesid kohtla-järvekad kohe avaminutil ehmatusega, kui Legioni rünnakul paremalt äärelt pall kaitseliini taha Alijevile toimetati, kes Guseviga silmitsi oli pääsenud, ent väravavaht tegutses oma ülesannete kõrgusel ning päästis omad suuremast kaotusseisust. Järgmisel minutil jäi aga ka Gusev võimetuks kui Stefan Tšendei söötis otsajoone juurest palli Šatovile, kel oli piisavalt ruumi löögiks ning ei lasknud võimalust luhta - 3:0. Ei möödunud palju aega, kui Emmanuel Gurtckaia Jevgeni Baranovile tagant jalgadesse libistas ja sellega hoiatuskaardi teenis. Üksikud minutid hiljem noppis Šatov külaliste lohaka tagasisöödu vahelt, ent ei suutnud sekundid hiljem realiseerida.

  Huvitav oli ka see, et Legion teenis omade esimese korneri alles teise poolajal alguspoolel. Kui on tavaks saanud, et nurgalööke on mängu lõpuks neil nii mõnelgi korral üle kümne olnud, siis seekord oli teravusega veidi teistmoodi. 55. minutil oli Kohtla-Järvel suluseisu lähedane moment, ent lipp äärel ei tõusnud. Orehov lidus kastist välja ning lõi palli minema, ent see maandus keskjoone lähistel olnud külalismängijal, kes pani kohe kõrge palli värava poole teele. Orehov jõudis õigeaegselt väravaesisele, tagasihüppelt peatas palli ja moment hiljem haaras selle enda valdusesse. Külalistel oli kena kombinatsiooni najal hea võimalus skoorida, kui Artur Makarovi passi järel Artur Salmus löögile sai, ent Orehov püüdis.

  Kohtla-Järve tegi mitmel juhul kõrget pressi, kuid otsest vilja see ei kandnud. Lisaks mängiti mitmel juhul rünnakutel lihtsalt üle ja raisati võimalusi. 70. minutil tegi Alijev kastist välja tulnud ning palli ette klaarinud Gusevi vastu vea, mille järel puurilukk väljakule vajus. Legionil läks siiski õnneks ja vähemusse ei jäädud, kuigi ilmselgelt luges kohtunik patustajale sõnad peale. Mõlemad osapooled vahetati peagi välja ja need olid juba enne vea momenti mõlemal meeskonnal planeeritud. Gleb Pevtsov näitas milline purakas tal jalas on, sundides kauglöögiga Orehovi tõrjele. 89. minutil oli aga omakorda Legionil hea šanss skoorimiseks, kui pall toimetati Šatovile, kes napilt tagumisest postist mööda kõmmutas.

  Legioni tagatulesid pole enam ammu-ammu nähtud, seega pole mõtet sama vana plaati korrata teemal, kes liigat juhib. Kohtla-Järvejätkuvalt 5. positsioonil, ent võib koha võrra langeda, kui Võru peaks võõrsil Tartu Tammeka U21-e alistama. Järgmises voorus sõidab Legion külla Vändrale ning Kohtla-Järve võõrustab lähikonkurenti Nõmme Unitedit.

  Pealelöögid: 10:16
  Neist väravale: 6:6
  Neist blokeeritud: 1:0
  Nurgalöögid: 7:3
  Suluseisud: 2:6
  Vead: 12:16

 14. #194
  Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
  Liitus foorumiga
  May 2008
  Postitusi
  2 437

  Algupärane

  Keila-Welcos tegi Teet Allas head 'ainult Eestis' huumorit (videost 1:23:23 http://soccernet.ee/artikkel/vaata-j...-keilast-parem), andes Keila vv'le algselt punase ning siis otsustas kollase peale ringi vahetada. Aga see ei olnud postituse põhjus.

  Rõõm on näha, et puhkuse ajal on ikka agaralt MM-mänge vaadatud, küll kahjuks selle poole pealt, et Neymari-stiili teatraalseid daive oli näha mõlema poole pealt, millega kohtunik ka kaasa läks. Lisaks normaalselt pikad maas püherdamised, peale mida joosti edasi nagu noor kits, ja seda esimest poolajast peale. Et kamoon kohtunikud, määrake siis vastavalt lisaminuteid ka juurde.

 15. #195
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Pärnu võttis raskelt tulnud võidu
  Lasnamäe FC Ajax - Pärnu Jalgpalliklubi 0:2 (0:1)

  Juba 4. minutil oli külalistel hea võimalus kohtumist juhtima minna, kui Reimo Madissoo sai karistusalas Risto Kaunistelt seinasöödu tagasi, mille järel lajatas palli napilt värava tagumisest postist mööda. Mõne aja pärast vastas ohtlikult ka kodumeeskond, kui Aleksandr Starodub jooksis esiteks vastasest mööda ning otsajoone juurde jõudes söötis mänguvahendi Sergei Kobjakovile, kes lähedalt mööda lõi. Paar minutit enne pooltundi määrati pärnakatele vale aut, mille järel teenis liigse suupruukimise eest kollase kaardi Jevgeni Novikov.

  33. minutil sai karistuslöögi järgses olukorras külaliste poolelt Daniel Barinov ohtlikult löögile, ent Jevgeni Bodrin suutis ürituse blokeerida. Mängu senine parim moment tekkis aga väljakuperemeestel kolm minutit hiljem, kui Vjatšeslav Rubannikov andis kiirrünnakul passi täiesti vabal positsioonil olnud Kobjakovile, kelle järgnenud löögi Joel Vabrit kenasti pareeris. Pärnu sai oma tahtmise 42. minutil, kui Risto Pärnatil oli piisavalt ruumi, mille järel vajutas 20-lt meetrilt palli sedasi posti kõrvale, jättes puuriluku võimetuks - 0:1.

  Teisest kolmveerandtunnist oli mängitud ligi kümme minutit, kui Ajax pääses ühes olukorras vaid ehmatusega, kui pärnakate trahvilöögi järgselt pall postis ära käis. Jätkuolukorras said aga võõrustajad ise juba jaole. 66. minutil ehitasid külalised peaaegu iseendale viigivärava, kui üks kaitsjatest karistusalas palli Rubannikovile söötis. Ajaxi mängija lidus väravale lähemale ja järgnes ka löök, kuid omade kahjuks ei suudetud kingitust ära kasutada ning löök oli ebatäpne. Juba järgmisel minutil välkus hoiatuskaart Mirko Mardistele, kes kukutas äärel vastase konkreetselt. Kolm minutit hiljem pidanuks kollase kaardi teenima ka Madissoo, kes Vitali Mihhasevile kossi pani, ent kohtunik oli teisel arvamusel.

  71. minutil oli pärnakatel võimalus mängu saatus sisuliselt ära otsustada, ent uskumatu eksimuse tõttu seda ei suudetud. Tarmo Kovalevski andis paremalt hea söödu Kein Makoveile, kes suutis kahelt meetrilt tühjast väravast üle lüüa. Järgmisel minutil nägi kollast kaarti Dzmitry Papichyts, kes vastaste rünnakul kukutas Madissoo selja tagant. Kuigi Ajax otseselt ei domineerinud, oli Vabritil rohkem tegutsemist, kui teiselpool väljakut väravat kaitsnud Dmitri Gabenkol. 84. minutil tehti lõpuks sotid selgeks, kui Makovei pääses Gabenkoga silmitsi ning lahendas võimaluse ära. Eelnevas pallivõitluses nõuti pärnakale käega mängu ning üks Ajaxi keskkaitsja jäi konkreetselt vaid kohtunikule keskenduma ning tagasi ei jooksnud, kuigi võinuks vastasele kenasti järgi jõuda. Ainuke kaitsja, kes vähegi lähedal oli, õigeks ajaks vastasele sappa ei jõudnud ning karistus oligi sellega käes.

  Paar minutit hiljem tõusis Pärnu rünnaku ajal äärekohtuniku lipp tähistamaks suluseisu. Väljakukohtunik seda ei märganud ega kuulnud ka hõikeid, mille järel mäng ilmselgelt jätkus ning Ajaxi mängija pärnaka maha tõmbas. Kohtunik näitas patustajale kollast kaarti ning alles siis, kui lisaks paljudele Ajaxi mängijatele ka mitmed pealtvaatajad olid kurjemat häält teinud, märkas too äärel püsti hoitavat lippu. Hoiatuskaart tühistati ning olukorras jäi kehtima suluseis. Teisel lisaminutil võttis hoiatuskaardi endale Kovalevski, kes polnud rahul meeskonnakaaslasele fikseeritud veaga. 4. lisaminuti alguses riputas Ajax kornerist palli kasti, kus saadi ka löögile. Löök küll blokeeriti, aga mitmed kodumeeskonna mängijad nõudsid seejärel emotsionaalselt vastasele käega mängu, ent seda ei antud. Pallivälises olukorras tekkis aga konflikt kahe mängija vahel, vilemees peatas mängu ja näitas Mihhasevile kollast kaarti. Lühikese jutustamise järel külalismängijatega suundus kohtunik aga äärekohtuniku juurde, uurimaks, ega olukorras juhuslikult midagi vägivaldset polnud ja kollane kaart ikka õige otsus oli. Eelnevat otsust ei muudetud ning koheselt kõlas ka lõpuvile.

  Ajax jätkab endiselt eelviimasel kohal ja Pärnu samas 3. kohal. Samas tuli antud voorust pärnakatele veelgi positiivset - nimelt nende järel olev Nõmme United kaotas võõrsil hilise värava tõttu Kohtla-Järvele ja nüüd edastab suvepealinna klubi pealinlasi nelja punktiga. Järgmises voorus võõrustab Pärnu Võrut ning Ajax sõidab külla Legionile.

  Pealelöögid: 12:8
  Neist väravale: 4:2
  Neist blokeeritud: 2:1
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 6:4
  Suluseisud: 0:10
  Vead: 13:12

 16. #196
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Kiire 2:0 eduseis päästis üheksamehelise Legioni halvimast
  Tallinna JK Legion - Lasnamäe FC Ajax 4:0 (2:0)

  Avaminutitest alates leidsid võõrustajad külaliste kaitses augud kenasti üles ning läbi nende tekitati ka paar ohtlikku momenti, kuid lasnamäekad suutsid halvima siiski ära hoida. 14. minutil jäädi aga võimetuks, kui Rejal Alijev tsenderdas palli vasakult äärelt kasti, kus Ajaxi kaitsjad pallivahendini ei küündinud ning Marek Šatov oma juhtima viis. Vaid kaks minutit hiljem andis väljakuperemeeste kapten Kirill Vinogradov suurepärase pika passi Alijevile, kes vasakult äärelt tõustes pääses Dmitri Gabenkoga silmitsi ning realiseeris tekkinud võimaluse külmavereliselt - 2:0.

  Ajaxil oli juba hea moment ära olnud kohe mängu alguses, kui vastaste lohakat pallikaotust nende endi karistusalas ära ei suudetud karistada. 28. minutil sunniti kodumeeskonna puurilukk Eduard Orehov kastist välja tulema. Oleksandr Saietov hakkas palli kõrge kaarega teele panema, ent mänguvahend lendas väravavahi välja sirutatud kätesse. Vile kõlas ning kuigi Orehovi ja värava vahel oli olemas kaitsemängija Artur Šarnin, näitas kohtunik patustajale punast kaarti. Iseenesest mõistetavalt tehti seepeale kohe vahetus, kus mängu sekkus varuväravavaht Nikita Kajalin ja väljakult võeti ära vasakkaitsja Šahrijar Abdullajev, kelle positsioonile vangerdati omakorda Vsevolod Zassuhhin. Ajaxi poolt teenitud karistuslöök, mis sooritati umbes kuus meetrit enne karistusalat, läks aga korralikult luhta. Paar minutit peale pooltundi elasid aga võõrustajad väikese ehmatuse üle, kui Lasnamäe klubi kapten Sergei Tasso palli latti põrutas. Poolaja lõpetuseks oli Legionil paar napikat, aga pausile suunduti siiski kaks-nullilt.

  50. minutil anti kena pass Šatovile, kes oli pääsemas Gabenkoga silmitsi, ent siis tõstis teine abikohtunik suluseisu fikseerimiseks lipu, mille järel polnud Alijev oma vihast tiraadi veel lõpetanud, kui peakohtunikul oli juba kollane kaart käes ja Legioni ründetuusa poole suunatud. Ka Legioni treener Denis Belovile tuli vilemehel sõnad peale lugeda. Tõele au andes tundus isiklikult väljaku äärest vaadatuna, et tegemist ei olnud suluseisuga, aga otsus oli juba tehtud. 60. minutil paistis taas silma Stefan Tšendei, kes eeltöö järel leidis karistusalas Alijevi, kes palli pisut sättis ning siis raamide vahele lõi - 3:0.

  Kaks minutit hiljem pani Legioni värava sahisema Andrei Kobjakov, kuid kuna eelnevas olukorras kiskus ta selja tagant Jevgeni Baranovit, võeti olukorrast viga ja väravat ei loetud. Ajaxi ründaja sekkus mängu teiseks poolajaks ning tema jaoks oli tegemist sel hooajal esimeste minutitega Esiliiga B-s. III liiga Ida tsoonis mängiva duubli eest on ründaja sel hooajal 11 mänguga skoorinud suisa 18 korda. Rääkimata viimaste hooaegade kõmmutamistest II liigas esinduse eest, seega oli Legionil hästi teada, mida võis karta, kui #11 väljakule lülitus.

  68. minutil pääses Alijev üks-ühele, kuid Gabenko tõrjus lähedalt. Mõlemad mängijad lidusid peagi kasti nurga poole lahtise palli suunas. Puurilukk viskus pikali püüdmaks palli, mille järel võõrustajate ründaja kukkus. Vile kõlas, ent penalti asemel oli tõsiasi see, et Alijev teenis simuleerimise eest teise kollase kaardi ja sellega kokku punase. Üllatavalt ei suutnud külalised kuidagi selgest enamusest mänguohje endale haarata ning ohtlikke momente oli tunduvalt rohkem üheksamehelisel kodumeeskonnal. Vahelduseks nähti head kombinatsiooni ka Ajaxi poolelt, kui kenasti mängisid kokku Tasso ning keskkaitsest rünnakule lülitunud Konstantin Potapov, kelle lähilöögi Kajalin pareeris.

  87. minutil vormistati lõppseisuks 4:0, Gabenko tõrjus esiteks Šarnini löögi, mille järel oli pallil esimesena jaol vahetusmängija Roman Grigorevskiy. Narva Transist suvel Legionisse üle tulnud pallivõluril läks seega aega kolm mängu, et uue klubi eest jalg valgeks saada. Muideks neist kõigis on ta seni just vahetusest sekkunud. Vaid kaks minutit peale skoorimist pääses Grigorevskiy üks-ühele. Kastist väljaspool toimus neil Ajaxi väravavahiga kokkupõrge, mõlemad lendasid pikali, aga vile vaikis ja jätkuolukorras said Ajaxi omad jaole.

  Kumbki meeskond ei mänginud selgelt oma parimat mängu täna, samas näitas Legion taas võimu ja Ajax oma mannetust. Rünnakul jäi abist väheks ja millal veel tuhinaga rünnata, kui mitte arvulises enamuses mängides, teades, et mängu lõpuni on küll ja veel minna. Tabelis midagi kummagi jaoks ei muutunud - Legion ikka esimesel ja Ajax eelviimasel kohal. Järgmises voorus sõidab Legion külla Tartu Tammeka U21-le ning Ajax võõrustab ainsat satsi, kes neist tabelis tagapool - FC Flora U19-t. Tolleks vooruks naaseb Legionil kaitset tugevdama mängukeelust vabanenud Aleksandr Volodin, ent samas tuleb neil hakkama saada ilma põhi väravavahi ja ründajata. Tammeka kindlasti näeb šanssi valmistamaks pealinlastele hooaja esimese pettumuse.

  Pealelöögid: 17:8
  Neist väravale: 10:2
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 1:2
  Suluseisud: 9:8
  Vead: 5:7

 17. #197
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Nõmme United hävis kodumurul Legioni vastu täielikult
  FC Nõmme United - Tallinna JK Legion 2:7 (1:4)

  Külalised haarasid kiirelt eduseisu, kui 3. minuti lõppedes German Ussov palli paremalt äärelt kasti toimetas, kus Stefan Tšendei esimese puutega värava sahisema pani. Neli minutit hiljem andis Marek Šatov mänguvahendi Denis Vnukovile, kelle tugev löök seisuks 0:2 tegi. Legioni domineerimine jätkus, ent skoorimisele vahelduseks nähti Oliver Ani head tõrjetööd ning ühe korneri järel suutis Šatov kahelt meetrilt üle lajatada. 20. minutil tuli taas Anil sekkuda, kes pareeris Rejal Alijevi löögi. Pall lendas värava poole, kus Dmitri Kovtunovitš kera tühja lükkas.

  24. minutil läks aga asi päris koledaks võõrustajate poolelt, kui kaotusseis juba 0:4 oli. Tšendei löögile saadi küll jalg vahele, ent sellest hoolimata lendas pall postipõrkest sisse. Head tõrjetööd näitas ka külaliste puurilukk Eduard Orehov võttes kahel korral Robi Saarma ohtliku löögi ära. Avapoolaja esimesel lisaminutil said nõmmekad oma värava kätte, kui Raimond Eino söötis otsajoone juurest Robert Veskimäele, kes võimalust raisku ei lasknud.

  Kodumeeskond oli teisel poolajal tunduvalt aktiivsemaks pooleks ja ajapikku suudeti ka ärevaid momente luua, ent realiseerimine jättis soovida. 63. minutil tegi hoopis skoori Legion, kui Alijev sai palli Roman Grigorevskiylt tagasi, mille järel keerutas väljaspool kasti olles palli kenasti ristnurka. Vähem kui minuti hiljem andis Vnukov perfektse läbisöödu Kovtunovitšile, kes omakorda leidis Alijevi, kelle jaoks oli järgnev juba liigagi lihtne.

  70. minutil lõid võõrustajad oma teise värava, kui nurgalöögi järgses olukorras Kristen Niilop lähedalt jala valgeks sai - 2:6. Kaks minutit hiljem jäid väljakuperemehed selgelt hätta Alijevi kiirusega, kes rünnaku lõpetuseks terava nurga alt palli raamide vahele saatis ning sellega kübaratriki vormistas. Lisaminutitel pani võõrustajate Paul-Kevin Chan kaugelt löögi teele, mille järel pall postiriivest mööda lendas.

  Põnevus oli mängust kadunud juba esimese kümne minutiga. Legion liidrikohal, Nõmme United omakorda 5. positsioonil, kuigi mõnda aega oldi pikalt esikolmikus. Järgmises voorus võõrustavad nõmmekad Tartu Tammeka U21-e ning Legion sõidab külla Paide Linnameeskonna U21-le.

  Pealelöögid: 26:16
  Neist väravale: 12:9
  Neist blokeeritud: 1:1
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 2:8
  Suluseisud: 2:0
  Vead: 3:7

 18. #198
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Võru pidi Lillekülast võetud pettumustvalmistava viigipunktiga rahule jääma
  Tallinna FC Flora U19 - Võru FC Helios 1:1 (1:0)

  Sarnaselt Flora U21-le pidas ka U19 sel nädalavahetusel liiga kohtumise teiselpool raudteed ehk Kotka tänaval asuval EJL Tallinna noorte treeningkeskuse muruväljakul. Võõrustajad alustasid varakult agressiivse ja kõrge pressiga, mille tõttu külalistele liialt palju vaba ruumi ei antud. 12. minuti lõpetuseks asusidki noored florakad kohtumist juhtima, kui Nikita Balanenkovi karistuslöögi järel Aleksander Iljin pealöögist palli väravavahile püüdmatult raamide vahele suunas. Võrukad üritasid reeglina läbi parema ääre ehk läbi Sander Taani ja Andrei Tjunini teravust tekitada ja ühe lõpetuseks saadi kasti nurgast kenasti löögile, kuid kodumeeskonna puurilukule Kevin Krünvaldile see suurt muret ei valmistanud. 27. minutil tõmbas külaliste Žann Šmidt äärel Iljinile kossi, peatades sellega kiirrünnaku ning teenides mängu esimese hoiatuskaardi. Teine pool avapoolajast oli üsna võimalustevaene ja rohkem võitluslikku laadi.

  51. minutil anti pall Võru kaitseliini taha Igor Ustritskile, kelle löögi Sergei Zadniprjanets püüdis. Järgmisel minutil kukutas Taan võõrustajate kiirrünnakul Balanenkovi. Kohtunik peatas mängu, kuigi väljakule langenud mängija andis enne vastase viga söödu paremale äärele ning Floral oli reaalselt rünnak jätkumas, ent kohtunik võttis selle maha ning selle peale olid kodumeeskonna omad ilmselgelt pahurad. Taan sai samas patustamise eest kollase kaardi. 58. minutil jooksis Ivan Timofejev mööda Vladislav Valladesest, kes tõmbas oma lihase ära ja ei suutnud enam vastasele järgi joosta. Zadniprjanets pareeris floraka löögi, mille järel pall tagasi Timofejevile maandus, kes seepeale kindlast kohast üle vajutas. Kui florakad olid avapoolajal teinud vigastuse näol ära sunnitud vahetuse, siis seekord oli järg Võrul, sest Vallades jätkata ei suutnud.

  Üksikud minutid hiljem näitas Aleksandr Pruttšenko milline purakas tal jalas on ning sundis Krünvaldi tõrjele, kes lükkas palli üle otsajoone. Võru poolelt lipsas sisse kommunikatsiooniviga, kus puurivaht ja kaitsja omavahel ei rääkinud ning õhuvõitluses lisaks ühele vastasele kokku lendasid, aga olukord lõppes siiski nende õnneks ja pall jäi külalistele. 64. minutil tsenderdas Valeri Šabanov vasakult äärelt palli kasti, kus Tjunin hõikas, et pall talle jäetaks ning nõnda kõmmutaski esimese puutega mänguvahendi väravasse viigistades seisu 1:1-le. Uskumatus hoos olev Tjunin on muideks pisut rohkem kui kuu aja jooksul löönud viies Esiliiga B mängus 9 väravat!

  Head tegutsemist näitas Šabanov, kellest vastane oli mööda pääsenud, kuid äärekaitsja sekkus julgelt ning selja tagant minnes segas piisavalt mille järel pikali olles virutas palli üldse minema. Poolaja keskel hakkas hoovihma kallama ning see jättis ka oma pitseri mängule, sest rohkem nähti sisse libistamisi ja muid vigu. 70. minutil pani Andres Verst Ustritskile kossi ning nõnda sai teo eest hoiatuskaardi. Kümme minutit hiljem jäi Šmidt hiljaks ning tõmbas omakorda Robin Tukiale sisse, võttes samas maha ka soodsa rünnaku. Peakohtunik näitas kollast kaarti, ent siis justkui unustas, et külalismängijal oli avapoolajast juba üks kollane all. Mingi aja pärast läks vilemees teise abikohtuniku juurde ning lühikese vestluse järel suundus Šmidti juurde ning näitas lõpuks ka punast kaarti.

  Nähti veel tõrjetööd ja napikaid mõlemalt poolelt, kuid seda jätkus ka päris viimastele hetkedele. Kolmandal lisaminutil sai Verst korneri järel lähedalt peaga löögile, kuid Krünald oli valmis ning püüdis. Mõne aja pärast teenisid florakad karistuslöögi. Selle sooritamise järgselt võttis pall rikošeti, kuid ka Zadniprjanets oli kindlus ise ning püüdis. Kõlas lõpuvile ja vast võib öelda, et viigipunktiga peavad rohkem rahule jääma võrukad, kuigi viik kui selline oli kindlasti pettumuseks, aga vaadates mängupilti, oli Floral rohkem võimalusi võidu võtmiseks.

  Kaotus tähendas Võrule seda, et jätkatakse nukralt 6. kohal. Vahe neist eespool oleva Nõmme Unitediga on küll kuus punkti, kuid selja tagant lähenev Vändra Vaprus vähendas vahe viiele punktile. Florakad pääsesid samas tänu viigipunktile viimasest kohast, lükates sinna Lasnamäe Ajaxi. Järgmises voorus võõrustab Võru just Vändrat ning Flora U19 sõidab külla Pärnule.

  Pealelöögid: 11:13
  Neist väravale: 7:5
  Neist blokeeritud: 0:2
  Nurgalöögid: 4:5
  Suluseisud: 1:2
  Vead: 18:19

 19. #199
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  1 018

  Algupärane

  Esiteks, õnnitlused Legionile, kes 10 vooru enne hooaja lõppu kindlustas pääsu Esiliigasse!

  Teiseks, lühidalt nädala alguses toimunud ühepoolsest kohtumisest.

  Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora U19 3:1 (2:0)

  6. min - Legion asub kiirelt juhtima, kui Stefan Tšendei vasakul äärel vastast edestades tsenderdab ja Roman Grigorevskiy peaga skoorib
  35. min - Liiga resultatiivseimal Rejal Alijevil juba teine kuldne võimalus jalg valgeks saada. Kui esimesel korral suunas ründaja karistuslöögist tulnud palli ristnurgast napilt mööda, siis seekord lajatas pallivõlur mänguvahendi kiirrünnakul napilt tagumisest postist mööda.
  36. min - Kodumeeskonna kapten Kirill Vinogradov võtab edukalt vastased ette. Kahe vahelt ta siiski jooksu ei pääse, sest Kaur Kennet Karjase puute järel poolkaitsja kukub ning kuna see juhtus külaliste karistusalas, on penalti selge. Alijev saatis penaltipunktilt palli üsna keskele, mille tõttu Kevin Krünvald kergelt tõrjus, ent ründaja oli lahtisel pallil esimesena jaol ning 2:0 sai reaalsuseks.
  42. min - Taas tekitas vasakul äärel kiirusega pahandust Vinogradov, leides passiga Marek Šatovi, kes seejärel palli latipõrkest üle lajatas.

  49. min - Krünvald tuleb kastist välja ning kukutab palli omava Alijevi. Järgneb kohtumise esimene kollane kaart.
  52. min - Tšendei söödu järel saadab Vinogradov kena kaarega palli väravavahile püüdmatult taha nurka - 3:0.
  66. min - Äärel läheb tuliseks, kui Legioni äärekaitsja Šahrijar Abdullajev madistab jõuliselt vastaste Sven Reintakiga. Vea järel tõukab florakas Legioni mängijat, mille järel sekkub ka Vinogradov, kes omakorda külalismängijat tõukab. Olukord lõpeb sellega, et mõlemad pearolli kandnud mängijad saavad hoiatuskaardi.
  72. min - Kohtuniku apsakas. Oskar Mihkel Kalpus kisub Legioni kiirrünnakul mängijat selja tagant särgist ning lõpuks võtab mängija ka maha, ent kohtunik millegi pärast kollast kaarti ei näita.
  87. min - Mida aeg edasi, seda rohkem hakkas Legioni mängijate sihik täiesti paigast ära minema. Florakad karistasid nende passiivsuse ära ning auvärav saadi siiski kirja. Markus Orav möödus efektselt mitmest vastasest, mille järel tekkis hea löögikoht ning pall lajatati lati alla.

  Nagu juba öeldud, Legion kindlustas antud vooruga, et teisest kohast madalamale neil enam võimalus langeda pole, seega on järgmiseks aastaks tõus Esiliigasse kindlustatud. Flora jätkab endiselt 8. kohal, ent kuna Paide tundis võidurõõmu, on Kesk-Eesti klubil pealinlastega nüüdsest võrdselt punkte. Järgmises voorus ehk siis juba täna sõidab Legion külla Pärnule ning Flora võõrustab Nõmme Unitedit.

  Pealelöögid: 22:5
  Neist väravale: 5:1
  Neist blokeeritud: 1:1
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 6:2
  Suluseisud: 5:5
  Vead: 7:17

 20. #200
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 077

  Algupärane

  Ja kohe kaotas Legion ka punkte. 27.voorus esmakordselt.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud