Vaata hääletusi tulemusi: Millise poe iseteenindus kassa on kõige parem?

Hääletajad
50. Sa ei tohi hääletada
  • Prisma

9 18,00%
  • Rimi

13 26,00%
  • Selver

21 42,00%
  • Coop

7 14,00%
Lehekülg 1, kokku 6 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 105
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane Iseteeninduskassad

Millise poe iseteeninduskassa meeldib teile kõige enam?

E: tra maxima unustasingi ära, aga kusagil vist seda lisada ei saa ja teemat ka ära kustutada ei saa
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Millise poe iseteeninduskassa meeldib teile kõige enam?

E: tra maxima unustasingi ära, aga kusagil vist seda lisada ei saa ja teemat ka ära kustutada ei saa
    Mobiiliäppis ei saa üldse hääletada. Mis nuss on, Veiko?

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

A muidu on mõttet hääletus. Selveril on parim. Ainult autistid võivad teisiti arvata. Minu küsimus on - kellel on paremuselt teine?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Selveril on hea, kuid debiilne on, et selleks vaja eraldi kliendikaarti. Seega - fakk ohv.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

vot seee on faking läbui teema

Algupärane

Kas ülalkirjutajad on ikka enamik läbi proovinud? Isiklikult olen läbi proovinud kõik, mille jaoks kaarti ei ole ilmtingimata vaja(erandina Selver, kuna LHV pangakaart on muidu ka üks tore asi) ning konkurentsitult mugavaim on Prisma. Mõne jaoks on miinuseks, et nad ei toeta sularahamakseid, kuid viimane on automaadi peal niikuinii üks ikaldus minu jaoks. Tegemist on lihtsalt kõige intuitiivsema ja lihtsama interfacega. Rimil keskmine, Selveril ikka õudne ikaldus tegelt oma puldi ja kogu huinjaaga, aga LHV pangakaart on tõesti üks tore asi. Maximates on sularahamakse päris cool, kuid kassa ise näeb kuidagi inetu välja( ), aga päris lõpetuseks tasub ära mainida muidugi COOP, kellel tegelt süsteem sarnane Maximaga, toetades ka sularahamakseid, kuid enda retkedel juhtuvad selle keti poed lihtsalt liiga harva ette ja ilma kliendikaardita maksmisvõimalus ilmus ka alles mitte liiga ammu.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Noh mulle meeldib Selveri oma kõige rohkem, saab jooksvalt kõik läbi piiksutada ja lõpus lihtsalt maksa ja kõik, kuigi maxima on ka päris cool, et saab sularahas ka maksta, ise pole seda võimalust küll kasutanud. Tore oleks, kui Selver lisaks ka sularaha maksevõimaluse, siis nagu ideaalne. Aga selle poolest Prisma Maxima ja Rimi omad ikka üsna tüütud, et paned asjad korvi täis ja siis üks haaval piiksuta läbi. Ses suhtes kõige vähem aega nõudvam on ikka Selveri oma. Muidu ses suhtes ülikõva, et need iseteeninduskassad on tulnud. Väga mingi eriti suhtleja ei ole ja seega alati ebamugav, kui pean päris inimesega tegelema, et minu jaoks need iseteeninduskassad on ideaalne.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Iseteeninduskassad on ägedad, kui tahad korra mingit saiakest osta ja kärudega vennad ees on. Siis saab kiiremini ja see on ilmselt nende kassade esmane eesmärk ka. Muidu (jeejee Tallinn eks) on suuremateks ostudeks ammu e-poed välja mõeldud.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Noh mulle meeldib Selveri oma kõige rohkem, saab jooksvalt kõik läbi piiksutada ja lõpus lihtsalt maksa ja kõik. Aga selle poolest Prisma Maxima ja Rimi omad ikka üsna tüütud, et paned asjad korvi täis ja siis üks haaval piiksuta läbi. Ses suhtes kõige vähem aega nõudvam on ikka Selveri oma.
    Pluss miljon.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Coopis sama ju.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Coopis saab nüüd ilma kliendikaardita ka? Väga tihti küll nendesse poodidesse ei satu.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Aa krdi polli muuta saab? Krdi kahju ikka, et maxima valikust välja jäi.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

No säästukaart peab olema, aga käigu pealt piiksutada ja hiljem vaid maksta saab küll.

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Noh mulle meeldib Selveri oma kõige rohkem, saab jooksvalt kõik läbi piiksutada ja lõpus lihtsalt maksa ja kõik.
    Kas piiksutada riiulite vahel, või kassas- ajakulu on sama
    ROHE-VALGE SURMANI

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Riiulite vahel piiksutades säästad hiljem ümberpakkimise aja.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Riiulite vahel piiksutades säästad hiljem ümberpakkimise aja.
    Ümber pakid samal ajal, kui kassiir piiksutab. Kassiiril tuleb piiksutamine ka kiiremini välja kuna tal on juba ettekujutus, kus triipkood asub ja ei pea mingi aparaadiga zoomima õiget nurka. Ümber pakkimine on niikuinii vajalik, muidu pead kõige raskemad asjad esimesena ostma ja mööda poodi kaasa vedama, või paned kartulid ja pudelid suvalt kohukeste peale kotti?

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Sa tood nüüd võrdluse kassiiriga....ses suhtes, et seal tavaliselt on pikem järjekord ka ikka. Iseteeninduses üldiselt kellegi järgi ei pea ootama ja kui väga opakas pole, ei lähe seal nende triipkoodide otsimisega väga kaua aega ka.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Ma ei saa ka aru. Tegelikult veel hullem, sest mul on pooled ostudest köögi- ja puuviljad. Ja siis peab neid ju kaaluma ja piiksutama ja nii edasi. Muidu laod lihtsalt korvi ja lased õppinud kätel kassas asjad ära teha. Ja see kobakas pult jääb ise ka harjumuspäratult ette.

Seda kiidetud selverit mõtlen siis.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Mulle meeldib tegelt Selveri iseteenindus. Tavaliselt relva hangin ma alles siis kui korv asju täis ja jõuan kassade ette. Kiire liigutusega lasen kliendikaardi lugejasse ja vastu tasuks avaneb minu jaoks üks seinal rippuvatest tehnkaimedest. 10 sekki... ja mitte piiksugi rohkem ja on mu ostud läbi kõmmutatud. Püstol sujuva käbeda liigutusega tagasi omal kohal ja lasen kliendikaardi masinasse...
    Ja siis!?... iga kuradi t*rastunud poes käik lõppeb mul "Kliendi Kontrolliga". Sest tropp kes istub turvaruumis ja jälgib saalis toimuvat ei mõista, et miks mingi suva vend suudab asja nii kiiresti läbi viia. Hea et vähemalt lahkun alati poe poolt pihku pistetud shokolaadiga, et "Krt ei olnudki varas"
    Messi...The never ending legend!

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Kas ülalkirjutajad on ikka enamik läbi proovinud? Isiklikult olen läbi proovinud kõik, mille jaoks kaarti ei ole ilmtingimata vaja(erandina Selver, kuna LHV pangakaart on muidu ka üks tore asi) ning konkurentsitult mugavaim on Prisma. Mõne jaoks on miinuseks, et nad ei toeta sularahamakseid, kuid viimane on automaadi peal niikuinii üks ikaldus minu jaoks. Tegemist on lihtsalt kõige intuitiivsema ja lihtsama interfacega. Rimil keskmine, Selveril ikka õudne ikaldus tegelt oma puldi ja kogu huinjaaga, aga LHV pangakaart on tõesti üks tore asi. Maximates on sularahamakse päris cool, kuid kassa ise näeb kuidagi inetu välja( ), aga päris lõpetuseks tasub ära mainida muidugi COOP, kellel tegelt süsteem sarnane Maximaga, toetades ka sularahamakseid, kuid enda retkedel juhtuvad selle keti poed lihtsalt liiga harva ette ja ilma kliendikaardita maksmisvõimalus ilmus ka alles mitte liiga ammu.
    Kirjutan sellele alla.
    Mis kuradi ümber pakkimine? Kärust tõstad ju otse kotti! Mis iseteenindus vs traditsiooniline kassa puutub, siis iseteeninduses läheb väga palju kiiremini, isegi kui on pikem järjekord, sest iseteeninduse pikemat järjekorda võtab vastu rohkem kassasid, isegi kui kassapidaja suudab kiiremini kauba läbi lasta, läheb iseteeninduses ikkagi kiiremini.
    Selles mõttes on muidugi jama, et kuna olen prisma püsiklient, siis miinus neile selle eest, et iseteenindust ei saa kasutada kui käru täis laod. Nagu mul kord nädalas roimuvad suuremad käigud ikka on. Siin on jah Selveri lahendus tugevalt ees.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud